Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek laiko vežiojot vaiką vežimuku?

QUOTE(inkunai @ 2005 09 12, 22:32)
Aš manau, kad pas irgi vaikus pradės iki tokio amžiaus vežioti, kai tėvų mobilumas ir atstumas miestuose bus toks, kad tos mažos kojytės tiesiog nepajėgs nueiti didelių atstumų smile.gif Tiesa, mes turime nusipirkę ir specialią kuprinę, bet Lietuvoje į ją taip keistai žiūri, kad net nesinori vaiko nešti. Gal pavyks kitąmet su mažuoju išvažiuoti į kalnus, va ten tai jos tikrai prireiks biggrin.gif

na mes kuprinėje nešiojam drąsiai. Ir jokių keistų žvilgsnių nepastebėjau schmoll.gif
Vėžimėlis buvo reikalingas iki 1,5 metų maždaug dukrytei. Paskui jai ten nubidu būdavo, o man sunku tampyt. Mažiukas, aišku, dar dabar jame važinėja.
Atsakyti
Na, pas mus ne paprasta nešyklė, o atrodo kaip normali kuprinė ir vaikas sėdi "ant nugaros". tongue.gif tokiu Lietuvoj kol kas is viso daugiau nemaciau, gal del to ir kitiems keistai atrodo, bet musu mazajam patinka, sėdi sau, linguoja. Šiaip jos labiau skirtos turistiniams žygiams nei pasivaikščiojimui po miestą smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Jurga @ 2005 09 12, 23:12)
na mes kuprinėje nešiojam drąsiai. Ir jokių keistų žvilgsnių nepastebėjau  schmoll.gif
Vėžimėlis buvo reikalingas iki 1,5 metų maždaug dukrytei. Paskui jai ten nubidu būdavo, o man sunku tampyt. Mažiukas, aišku, dar dabar jame važinėja.

na mes taip pat vezymelyje sedejome iki1,5men.kad jau musu mergaite jautesi labai didele-nebelipo i joki vezima,eidavo pesciomis na net as jai tos stiprybes pavydziu,kartais jau ir pati noreciau kad mane kasnors panestu,o musu mazoji pedina toliau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(inkunai @ 2005 09 12, 23:20)
Na, pas mus ne paprasta nešyklė, o atrodo kaip normali kuprinė ir vaikas sėdi "ant nugaros".  tongue.gif tokiu Lietuvoj kol kas is viso daugiau nemaciau, gal del to ir kitiems keistai atrodo, bet musu mazajam patinka, sėdi sau, linguoja. Šiaip jos labiau skirtos turistiniams žygiams nei pasivaikščiojimui po miestą smile.gif

mes tokią ir turim smile.gif ji dar su metaliniu rėmu. Tikrai ne vieninteliai Lietuvoje. Pažįstu dar 3, o ir šiaip mačiau ne vieną mieste rolleyes.gif Juk labai patogu -patogiau už "kengūriuką".
Atsakyti
Daug vaikščiojam, laiptais lipam jau už rankyčių... Bet visad dar imu vežimėlį, kad turėčiau su kuo parvežt jį, kai pavargs biggrin.gif
Atsakyti
Mansike lepunele, nors ir dvieju su puse, vistiek mamai ant ranku prisriparo. O nesioti toki 15 kg aukseli ne kas... Tai ir tarnauja mums vezimelis. Kartai pagalvoju, kad jai per gerai... wink.gif
Atsakyti
Skaičiau skaičiau, ir iškilo tokis klausimas - daugelyje pasisakymų figūruoja frazė - "visur einam pėstute". Įdomu, kur tas - visur. Nors mano panelei jau beveik dveji, bet dar tikrai nesiruošiam atsisakyt vežimo - man ir į turgų patogu nueit (apie du trys km į vieną pusę), ir toliau kur pasivaikščiot, nešnekant jau apie tai, kad važiuojam į baseiną ir grįžtam miegančios. Man "visur" - tai ne išėjimas į kiemą ar pasivaikščiojimas apie namą, o tikra ta žodžio prasme visur. Ir tikrai vaikas tiek nenueitų. O ir penkiametis mano dar su mielu noru pavažiuoja ant sesės Peg Perego pakojos. Ir nematau tame problemos 4u.gif


QUOTE(TauRe @ 2005 08 12, 00:36)
nieko  baisaus nematau jei ir 5-meti veztu vezime, bile visi laimingi  smile.gif

Va čia ir pasijaučia, kad ne Lietuvoj negyveni biggrin.gif . Jei pas mus veži vaikščioti mokantį vaiką - daug kas žiūri keistai doh.gif o jei dar dvimečiui naują vežimą perki doh.gif ...
Atsakyti
Istorija sekanti: turim 2 vezimus, o nesedi nei vienam...nuo 5,5 men, kai tik sedeti ismoko -kategoriskai atsisake vezimo....gal uztat nuo 8,5 men jau pats vaiksto smile.gif
Atsakyti
O mums teko vežimo atsisakyti turbūt vos sulaukus metų... kai jau tvirtai jautėsi ant savų kojyčių, tai į vežimą net per prievartą nepasodinsi, rėkė ir lipo lauk... Tad nors ir didelis rūpestis, tenka nuo to laiko jį visur vedžiotis ir gaudyti vos ne kaip vėją laukuose, o kai pavargsta, tai patenkintas joja tėčiui ar mamai ant sprando doh.gif
Atsakyti
Musu Medute atsisake vezimo kai jai buvo sueje lygiai 8 menesiai ax.gif 4u.gif nes ji ta diena atsistojo ir pradejo vaikscioti pati be neikeno pagalbos.bandem dar sodinti i vezima o ji nea nenoliu tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabija 27: 01 spalio 2005 - 22:16
QUOTE(inkunai @ 2005 09 12, 14:32)
Aš manau, kad pas irgi vaikus pradės iki tokio amžiaus vežioti, kai tėvų mobilumas ir atstumas miestuose bus toks, kad tos mažos kojytės tiesiog nepajėgs nueiti didelių atstumų smile.gif Tiesa, mes turime nusipirkę ir specialią kuprinę, bet Lietuvoje į ją taip keistai žiūri, kad net nesinori vaiko nešti. Gal pavyks kitąmet su mažuoju išvažiuoti į kalnus, va ten tai jos tikrai prireiks biggrin.gif

Keista, kad tau rūpi kaip kas į tavo kuprinę žiūri ir dėl tų reakcijų net nenori naudoti jos g.gif
Mano vyras merginą į miestą nešasi tik su ta kuprine. Aš nepavelku kuprinės, tai be vežimo į miestą nosies nekišu smile.gif
Maniškei 2 metai. Į miestą vežimą naudosim tikrai iki 3m., o vėliau bus matyt. Palei namus jau seniai be vežimo trinames, mažė savo žaislinį su lėlėm vežiojasi tongue.gif
Atsakyti
As vezimeli tai naudoju kai einam i turgu ar i tolimesne parduotuve jei zinau kad reiks nemazai pirkt , tuomet susitsriu su vaiku ,bet siaip tai nuo 13 , gal 14 men jo nenaudoijam smile.gif
Atsakyti