Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek laiko vežiojot vaiką vežimuku?

Mes vezimuko nenaudojam mazdaug nuo 1 m 3 men., tiesa dar nepardavem, laikom ilgesnems kelionems, bet kai mes labiau namisedos, toli nekeliaujam, tai ir vezimuko neprireikia ax.gif
Atsakyti
Nagi žiūriu jau du metukai sueis - ale vezimas pagarboj pas mus tongue.gif tongue.gif tongue.gif Aišku, į lauką žaisti, trumpoms distancijoms keliauti tinka ir kojytės, bet prie jūros ar šiaip kur keliaujant, į parduotuvę einant labai tinka vežimukas smile.gif ir nesiruošia lipt iš jo doh.gif Kai mato, kad keliaut ruošiames su daug tašių - tai pirštu ir vežimuka rodo būtinai, kad nepamirštume paimt biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Man tai labai patogu - numiega sau vežime pietų miegelio, o mes tuo tarpu ramiai papietaujam, kai kur nors toliau iškeliavę būnam.
Atsakyti
mums 15 men., vezimukas reikalingas jeigu kur nors toliau vaziuojam ar i miesta einam, kai mazyliui laikas miegoti labai gerai padeda, o mieste maziaus nespeji sekti, masinos vaziuoja, tai jis visai ne pries sedeti vezimuke, kai davaziuojam parka, ten ir leidziam eiti savom kojytem mirksiukas.gif
Atsakyti
Na o mes savaji dar veziojam vezimuke. Nors jam jau 2,5m. bet vezimuko jis niekaip neatsisako. Jei kur vaziuojam su mazina - visada pasitiklsina ar paemem vezima smile.gif Bet man ir gerai, kiek nori vaikas tiek pasivaiksto, o kai pavargsta - pukst i vezimeli ir sedi, ziurinejasi palinkui. Labai patogu. Nes priesingu atveju reiketu ant ranku nesioti, o tai jau sunku darosi ax.gif
be to ,kiek teko keliauti -sveciose salyse, o ypac Siaurinese salyse - vezimukam tikras rojus. Visi takeliai padaryti, nusileidimai ivairus, visose didesnes parduotuvse liftai ir pan. Zodziu mes ten pasijautem kaip rojuj. Ne taip kaip pas mus, nuo laiptu paciam riekia vezima nukelti sad.gif Be to, siaurieciai perka didelius triracius dviviecius vezimus, vienoje dalyje sedi didesnis vaikas, o kitam dar visai leliukas. Arba jei nera leliuko - tai visus daiktus ten susideda ir nereikai paciam nieko nesiotis. Juk stumti bet kokiu atveju lengviau nei nesti ax.gif
Taigi problemos tame visai nematau - kiek nores vaikas tiek ir vazines vezime, jei kada atsibos, tai palisim garaze. O dabar jis pas mus beveik visada masinos bagazineje guli - ir patogu ir praktiska ax.gif
Atsakyti
mes tai kadanggi turim mašiniuką, tai mums vežimo mažai ir reikėjo. žiemą nevežiojom o pavasarį nupirkom dviratuką, tai jei kur einam pasiimam jį. ir tai mažoji geriau bėgs pėstute kaip galvą pametus nei ją kas neštų ar veštų. rudenį mums jau bus 2 metukai
Atsakyti
Maniskis 1.3m.bet be vezimo i lauka neinam,nes jis rankos neduoda,kaip vedziojam(eina bet kur,todel pavojinga).Leidziu eiti paciam tik saugose vietose,nors buna isimciu,kaip nusibosta sedeti tada priversta issimti,nes rekia ir pats lipa.Tada nespeju lakstyti paskui,kad i gatve neisbegtu.Manau,kad vezimo neatsisakysim iki 2m. rolleyes.gif
Atsakyti
o musu tik iki kokiu 1 m. vazinejo vezimeli, po to man buvo per sunku nesioti ji su vezimuis 3 auksto, atsisakem, o jam ir nereikejo, jug idomiau paciam vaiksciuot tyrineti viska.
Atsakyti
Mano mazius jau nuo 6 mėn. vežimėlį pripažino tik kaip transporto priemonę miegant. Kai tik nubusdavo, pakentėdavo kokį 15 min tylėdamas, o paskui imdavo ohoho kaip reikalauti, kad išimtum jį iš vežimo.
Taip, kad vežimėlio draugijos mes atsisakėme labai anksti - kai tik pradėjome vaikščioti savom dvejom - o mums tuomet buvo tik 11 mėn.
Dabar mūsų vežimaitis ko gero.... susutės laukia.... blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Mano panelytei greitai bus du su puse, bet vežimas dar geras draugas.
Sunku man ją tampyti ant rankų, o kai išeinam į ilgesnę kelionę, tai puikiai sėdi vežimuke.
Atsakyti
Manau, kad vežimas nėra taip jau blogai. Mūsų Meritui metai ir trys mėnesiai, bet kol kas be vežimo neįsivaizduoju savo kelionių. Gal kitai vasarai ir dviratukas tiks g.gif , bet kiek teko būti užsienyje, tai ten vaikai iki kokių keturių metų sėdi vežimuise arba specialiose kuprinės ir niekas sau nesuka galvos thumbup.gif , nes kuo didesni atstumai, tuo patogiau. Aišku, nereikia ten įkalinti vaiko, bet vežimas pavargėliui patogu ir dėl to, kad gali bet kada nusnausti, good.gif ir visuomeniniam transporte patogu, good.gif ir pirkinius yra kur sukrauti good.gif . Žodžiu, mes jo nesipurtom, o pasportuoti spėjam ir kitur biggrin.gif

Atsakyti

Sveikutes...

Mums 1metukai mielai vaziuoja su vezimu ir namie zaidzia su juo,ratus pasukineja ir t.t Paziuresim ar veliau reikes!!!
As nepries kad 2-3metu vaikuciai su vezimuku vaziuotu.
Pvz:Turkijoje ir 3,4,5metu vaikucius veza su vezimuku,aisku juokingai atrodo kai toks dickis miega vezime o kojos beveik zeme siekia... smile.gif Na ka nepadarysi kad vaikui butu geriau...
Atsakyti
Aš manau, kad pas irgi vaikus pradės iki tokio amžiaus vežioti, kai tėvų mobilumas ir atstumas miestuose bus toks, kad tos mažos kojytės tiesiog nepajėgs nueiti didelių atstumų smile.gif Tiesa, mes turime nusipirkę ir specialią kuprinę, bet Lietuvoje į ją taip keistai žiūri, kad net nesinori vaiko nešti. Gal pavyks kitąmet su mažuoju išvažiuoti į kalnus, va ten tai jos tikrai prireiks biggrin.gif
Atsakyti