Įkraunama...
Įkraunama...

Scrapbooking - 14 tema

Sanrita liuksiškas darbelis thumbup.gif Dukriukas - angeliukas wub.gif Man labai patinka sagutės kaip susiūtos wub.gif

O dabar merginos help.gif help.gif help.gif Niekaip nesugalvoju kaip papuošti albumo viršelį.gal turite kokių idėjų? Pavadinimas būtų "Mūsų pirmieji metai kartu" ar kažkas panašaus. Kažką su širdele norėčiau, bet pats popierius jau toks puošnus, kad nežinau ką bepridėti ir kaip užrašą padaryt. g.gif

user posted image
atsiprašau už nuotraukos kokybę, tamsu, o su blicu nenoriu, iškraipys spalvas.
Atsakyti
QUOTE(daivuke76 @ 2009 02 19, 21:45)
O dabar merginos  help.gif  help.gif  help.gif  Niekaip nesugalvoju kaip papuošti albumo viršelį.gal turite kokių idėjų? Pavadinimas būtų "Mūsų pirmieji metai kartu" ar kažkas panašaus. Kažką su širdele norėčiau, bet pats popierius jau toks puošnus, kad nežinau ką bepridėti ir kaip užrašą padaryt. g.gif

As tavo albumo virseli pagal pateikta nuotrauka issivaizduoju vintage stiliaus. Ta faktura geliu tokia senovine atrodo rolleyes.gif Tik nesubanalink su sirdelem (nu zinai ruzavos vaikiskos sirdutes ir pan) As tai issivaizduoju, kad galeciau skolintis ideju is sitos moterytes LO http://www.twopeasin...yout_id=1455910 pavartyk jos daugiau pavyzdziu, gal ir grazia sirdi sau susideliosi ir atskiru pasiskolintu detaliu. Tik neuzdenk tu geliu visiskai, kur ne kur atkartok ar pratesk ju motyva - geriausia su 3D lipukais. Pakomponuok ta sirdi, kad butu tu rombu kryptimi. Sunkoka patarti,kai negali papiesti ar tiesiog imti ir padelioti doh.gif
Atsakyti
QUOTE
Skeletiniai ir labai trapūs mirksiukas.gif Turiu jų įvairių spalvų, išskyrus šiuos daugiau niekas nesiderino g.gif Gal vidurinį rimtai pasukt į dešinę g.gif Palauksiu scrapukės komentaro g.gif

drinks_cheers.gif gamta taip lapu simetriskai nesudeliotu--per tvarkingas isdestymas mirksiukas.gif
Bet keli man akivaizdesni trukumai:
--Dukriuko apranga pagrinde rozine/tamsiai raudona, labai i akis krenta kad si spalva nepakartojama tavo LO. Mano sprendimas butu kad priklijuoti tokio bordo atspalvio mazesnius klevo lapelius (uz skeletinius 1/2 mazesnius). Gali arba skylamusiu iskirsti arba embosinti, arba is rastuoto popieriaus iskirpti ir ant chipboard klijuoti. Siuos lapelius uzklijuociau ant virsaus tu skeletiniu, bet butinai "pametyk" isdestyma kad nebutu per lygiai ir symetriskai.
--Antra, kodel palikai tiek daug erdves apacioj?...geriau viska zemyn patraukciau kad daugiau erdves butu like virsuj mirksiukas.gif . Dabar toks vaizdas kad dar ten nedabaigei, ar kazka norejai dadeti mirksiukas.gif

***Su raginamu, pradedu rasyti "Dizaino patarimus", ...nors iklesiu tik po straipsni...taip atrodo mazesnis klanas labiau iveikiamas.
Atsakyti
QUOTE(Scrap8 @ 2009 02 20, 02:00)
Bet keli man akivaizdesni trukumai:


Džiaugiuosi, kad taip lengvai galiu išspręsti akivaizdžius trūkumus.
Su lapais ką nors sugalvosiu.
Internete ieškant klevo lapų, ar jie kaip nors angliškai turi pavadinimą ? (man su anglų nelabai kas)


Atsakyti
Sanrita, http://lt.wikipedia.org/wiki/Klevas
Atsakyti
Sanrita, dar čia radau lapų. atsispausdink, nereikės piešti biggrin.gif
Atsakyti
scrapukes konkursinis labai pavasariskai sviesus ir mielas, medelis superinis thumbup.gif

QUOTE(Sanrita @ 2009 02 19, 11:37)
Parodau ir aš savo paskutinį. Prisipažinsiu: sagutės ir raidžių prisiuvimas pasiskolintas. Man būtent šios detalės labai patiko. Šaunuolė ta kuri pirma apie tai sugalvojo  thumbup.gif


grazu smile.gif tik man apacioj irgi kazko truksta, atrodo, kad lyg ir tekstukas koks neuzrasytas ax.gif

dar vienas maniskis smile.gif
user posted image
Atsakyti
Miglota, kaip gražu, tos pienės be galo gražios. Visas LO toks lengvutis, kaip patalai, kuriuose sūnus guli (jei aš čia teisingai interpretuoju tongue.gif ) Man l.l.gražu wub.gif O ar čia toks raštuotas popierius buvo, ar štampavai?
Atsakyti
Miglota: tobulas LO thumbup.gif ...nors raštuotas popierius toks kad lengvai sau atimtų visą dėmesį, visvien nuotrauka valdo--kaip ir turi būti mirksiukas.gif
O popieriaus tie 3D taškiukai, ar jau taip buvo ar tu uždėjai kokius dažus?
QUOTE
scrapukes konkursinis labai pavasariskai sviesus ir mielas, medelis superinis thumbup.gif

dėkui 4u.gif Man LO užkliuvo kad nesubalansuota šis tas, tai patobulinau vakar rolleyes.gif ...bet tingiu vėl skanuoti, bet pagaliau esu patenkinta rezultatu biggrin.gif

daivuke76: gerų patarimų tau Lauramama pažėrė...nesikartosiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Scrap8: 20 vasario 2009 - 15:16
QUOTE(Miglota @ 2009 02 20, 13:10)


dar vienas maniskis  smile.gif


bigsmile.gif wow..kox grazulis..o as kaip tik toki pat lapa gavau..(siandien siuntinuka gavau tongue.gif ) nerealiai fainas LO..super...o tie taskai tan su vinukais padarei, tuos 3D?
Atsakyti
aciu labai uz komplimetus 4u.gif
tas popierius man be galo grazus tai labai bijojau ji sugadint, bet kadangi jis toks margas ir pats atima daug demesio tai reikejo gerai paieskoti tinkancios nuotraukos..
pavadinimas - apie ka tu galvoji?
tekstas apacioj - tau jau dveji, bet tu dar beveik visiskai nekalbi todel mama ir tetis daznai domisi apie ka tu galvoji..

QUOTE(aasta @ 2009 02 20, 13:15)
Miglota, kaip gražu, tos pienės be galo gražios. Visas LO toks lengvutis, kaip patalai, kuriuose sūnus guli (jei aš čia teisingai interpretuoju  tongue.gif ) Man l.l.gražu  wub.gif O ar čia toks raštuotas popierius buvo, ar štampavai?


popierius jau buvo su augalu motyvais, ju yra keletas variantu tos serijos, man jis be galo grazus, dar turiu keleta lapu, kuriu nieks nenorejo, kai siuliau merginom, tai sakiau vesiu i meeta parodyt smile.gif

QUOTE(Scrap8 @ 2009 02 20, 14:03)
O popieriaus tie 3D taškiukai, ar jau taip buvo ar tu uždėjai kokius dažus?

QUOTE(Josephin @ 2009 02 20, 14:55)
bigsmile.gif wow..kox grazulis..o as kaip tik toki pat lapa gavau..(siandien siuntinuka gavau tongue.gif ) nerealiai fainas LO..super...o tie taskai tan su vinukais padarei, tuos 3D?


taskiukai buvo ant popieriaus tik atspausti, o as uzdejau tu kliju kaip lauramama kazkada rode, kur perliukus su jais ant atviruku daro.. gelytes truputi irgi dailinau su jais, tik nelabai matosi, nes skaidriai isdziuvo smile.gif
Atsakyti
kokios firmos sis popierus?
Atsakyti