Įkraunama...
Įkraunama...

Scrapbooking - 14 tema

As noriu paprasyti, kad Scrapuke darbeli,kuri spaudai dave su rudeniu iekltu merginom kurios netures zurnalo, parodyti. As tai tiesiog abstulbusi.
O, Miglota, tai nesiliauja stebinusi, nors ne, as visai nenustebau,kad jin gabi tokius gerius daryti. Super darbas ir as labai patenkinta, kad toki popieriu irgi turesiu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauramama: 20 vasario 2009 - 17:32
Miglota bigsmile.gif , nu sitas LO is visu tavo darytu pats paciausias wub.gif , netekau zado todel nesugebu komentuoti blush2.gif , bet is tiesu nera cia ka komentuoti, toks fainuoliskas, o jau pati nuotrauka tai tokia prikaustanti, ziureciau ir ziureciau wub.gif ex enu dar karta paspoksosiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Scrap8 @ 2009 02 20, 09:53)
kokios firmos sis popierus?

atradau....
QUOTE
As noriu paprasyti, kad Scrapuke darbeli,kuri spaudai dave su rudeniu iekltu merginom kurios netures zurnalo, parodyti. As tai tiesiog abstulbusi.

Tai jau gavot "101 Ekspertu Patarimai"??? a Lua gaus velnių kad man nepranešė ..aš jau pradėjau pergyventi kad užkliuvo siuntinys...o gal kitur matei šį žurnalą? g.gif
Dėkui už komplimentą 4u.gif ...man tas LO irgi labai brangus, bet pagrinde dėl nuotraukų, o ne parinktu SB detaliu....
Ikelti pageidauju visa savo portfolio kuri siunciau CK {ne po užraktu slapstytis}...parodysiu visus kuriuos pridaviau ir tu kuriu neuzprase...norejau viska vienu kartu ikelti, o ne po viena ax.gif ...tik dar negavau OK is CK viešinti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Scrap8: 20 vasario 2009 - 18:20
Aciu , mergaites mirksiukas.gif

QUOTE(Scrap8 @ 2009 02 20, 15:53)
kokios firmos sis popierus?


Fiskars firmos Heidi Grace popierius, Midnight Kisses serija smile.gif
Atsakyti
Miglota, popierius ir foto prikausto žvilgsnį.

Scrapuke, aš net pavakarieniaut su dukryte normaliai negalėjau ... taip kniedėjo viską išanalizuot žurnaluose.
Jei leisi pasisakysiu kokie patiko labiausiai blush2.gif
1. Grow happy 2. Autumn Whisper 3. I Catch Light
Pirmieji du ypač thumbup.gif

Nerašysiu daugiau, nes suprantu kaip turi būti neįdomu kitoms, negalinčioms tavo darbeliais pasidžiaugti. Bet kokiu atveju, žurnale yra gerų perliukų.

Atsakyti
Miglota nerealus darbas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Scrapuke, aš irgi nuo rudens apšalau. Tik vakar iš a Lua pasiėmiau žurnalą.
Atsakyti
Oi oi oi, kie darbų doh.gif Jau nebespėju visų išgirti, vž - super darbuojatės, darbai nuostabūs, ir noriu greičiau pasiimti žurnalus su scrapukės darbais, tikiuosi, kad trečiadienį jau juos turėsiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(LT saulele @ 2009 02 19, 12:25)
čia profilaktiškai user posted image visose temose iš eilės sudeda tokias žinutes, kad priminti nespamintiuser posted image,  o ne dėl kažko konkretaus, tiesiog per rankdarbių skyrelį Irmulia visur prasinešė user posted image user posted image, nes reikia prižiūrėti savo valdas tinkamai user posted image user posted image...


Visiškai teisingai mirksiukas.gif nes pastaruoju metu kažko padaugėjo taisyklių pažeidimų SM rankdarbių forume doh.gif doh.gif doh.gif tad jaučiam pareigą profilaktiškai jas gražiai priminti mirksiukas.gif


QUOTE(lauramama @ 2009 02 19, 12:38)
But smagiau,kad irmulia pas mus gristu, uzleido, seniai jau ka ir berase. IRMULIA, kuku  sunglasses2.gif


Grįšiu, grįšiu mirksiukas.gif (tik jau norėtųsi nebetuščiomis ax.gif ), tik pastaruoju metu toks kaip vadinasi "nekalbadienis" gal ilgai tęsiasi unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 21 vasario 2009 - 13:33
Na va... Cia tiek darbu, kad teko susirasyti, kad ko nepamirsciau pagirti biggrin.gif

Linutukai - labai siltas dvigubas LO, labai patiko uzuolaidu mintis. Kaip kai kuri rase - tarsi leistum zvilgteleti y jusu svente wub.gif

Josephin nuostabus kalendorius wub.gif Pilnas ideju thumbup.gif

Lauramama, tarsi matau juoka tavo LO thumbup.gif Kodel jis tau kliuna?

Miglota kad jau uzsisviestavo lotuliukas.gif Visi puikus wub.gif Labai patiko lasiukai ir kaip panaudojai paskutiniojo LO popieriu thumbup.gif Nors man mintyse ysicementaves tavo LO su pluksnom ax.gif wub.gif (jy labai noresiu kada nukopinti ax.gif )

Scrapuke ir darbuojas is peties wub.gif Visi darbai labai skirtingi ir puikus. Bet velgi... Esu beviltiskai ysimilejusi jos LO su LT pajurio kopomis wub.gif wub.gif wub.gif

Sanrita siltas rudeninis LO thumbup.gif Saguciu prisiuvimas atrodo nerealiai wub.gif Gal kada irgi panaudosiu ta minti ax.gif

Mano scrapas buvo truputy pastriges... Praeita 7dieny mb uzsieme su maze, kad as galeciau paskrepinti... Ir zakon podlasti - pasibaige klijai... ir net keliu rusiu doh.gif Bet vakar apsirupinau ir vel gaminu LO. Tik reiks prisiverst nupaveiksluot 4u.gif
Atsakyti
tosk, ko nesigyrei, kad gelytes pirkai.. super gera kaina gavai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglota @ 2009 02 21, 15:04)
tosk, ko nesigyrei, kad gelytes pirkai.. super gera kaina gavai  bigsmile.gif


Turbut zvengsi is tos gelyciu istorijos.... Norvegaiciu forume pamaciau, kad viena forumiete pasidziauge radusi pigiu gelyciu ebay. Na ir visoms prisireike. Parasiau pardavejui klausima apie pasto islaidas (niekada neperku neisitikinusi kad visas salygas zinau) ir tik stebiu kaip mazeja gelyciu kiekiai, o is pardavejo vis jokio atsakymo (pardavejas is JAV). Na taip ir nuejau gultis negavusi atsakymo. Bet taip ir nesugebejau uzmigti. Pagaliau sulaukiau atsakymo.... 4val ryto doh.gif Ir puoliau pirkti lotuliukas.gif O toliau isgaravo is galvos, pries pora dienu gavau paketa wub.gif Tada ylindau pasiziureti ar dar jas vis parduoda. Pasirodo buvo dar partija ymetes doh.gif O as kaip durne ta nakty prie kompo sedejau lotuliukas.gif
Atsakyti