Įkraunama...
Įkraunama...

Man jūra iki kelių!

Balsavau ir as uz tris man labiausiai patikusias nuotraukas. Visa laika isvardindavau ju pavadinimus, bet dabar jauciu nutylesiu, nes ir kitos taip daro.
Atsakyti
o aš galiu pasakyt už ką balsavau biggrin.gif (be to, smagu perskaityt, kad tavo nuotrauka kažkam labiausiai patiko ax.gif žinau, kad už maniškę bent jau vienas balsas tai tikrai yra biggrin.gif )

Tėtis išvažiuojant sakė: "O jūra jūra..."
ir jis buvo teisus smile.gif (už šypseną)



Man jūra iki ... berniukas aš smile.gif (už pavadinimą thumbup.gif )



Ką regi tolumoje?"-paklausė vaiko atsiritanti banga...
...ar mes jau išmokome į viską žvelgti skaidriai-vaikų akimis?...smile.gif (gražiai mergytei)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Racegirl: 25 rugpjūčio 2005 - 11:28
QUOTE(Racegirl @ 2005 08 25, 12:21)
Man jūra iki ... berniukas aš smile.gif  (už pavadinimą thumbup.gif )

Aha...aš čia irgi....ir už nuotrauką žinoma smile.gif , bet vat kai pamačiau pavadinimą - abejonių neliko biggrin.gif
Atsakyti
Man šįkart pati pačiausia - "Kai jau baigsit žaist, gal nuvestumėt mane prie jūros?": ir situacija, ir pavadinimas, ir jūra wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2005 08 25, 13:49)
Man šįkart pati pačiausia - "Kai jau baigsit žaist, gal nuvestumėt mane prie jūros?": ir situacija, ir pavadinimas, ir jūra  wub.gif  thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
wub.gif
Atsakyti
o naujokai, tai nežmonės, ane?
Atsakyti
O as savo balsus atidaviau uz nuotraukas su nuotaika!
1 - DAUG, DAUG VANDENS... (Naturali ir linksma)
2 - Perlipus ta kalną, aš pasieksiu jūrą. (be zodziu. Tiesiog nuostabus momentas)
3 - ...nors kelių nesiekia, bet vis tiek smagu!!! (Gyvenimas yra grazus ir si nuotrauka geriausiai tai atspindi!)
Atsakyti
QUOTE(Lamborgini @ 2005 08 25, 15:25)
o naujokai, tai nežmonės, ane?

Nu lyg ir žmonės, tik forume dar "nepilnamečiai", tongue.gif o nepilnamečiams balsuoti neduodama. Taip jau yra, kad forume "amžius" žinutėm skaičiuojamas, va surinksi 20 ir tapsi "pilnamete" , o tada prašom - įgysi rinkimų teisę biggrin.gif
Viskas taip kaip visam civilizuotam pasauly biggrin.gif
Be to tas žinutes ir surinkt ne taip sunku - vienu metu gvildenama daug įvairių temų - prašom jungtis smile.gif
P.S. Nesu pavyzdys, bet aš už tave prisijungiau tik mėnesiuku anksčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 25 rugpjūčio 2005 - 16:43
na ką gi paskiesiu vandens, kad tas dvidešimt susidarytų. iki šiol skaitovu buvau.
Atsakyti
QUOTE(Lamborgini @ 2005 08 25, 20:10)
na ką gi paskiesiu vandens, kad tas dvidešimt susidarytų. iki šiol skaitovu buvau.

Gali ir nebūtinai skiest ... Už neskiedalus žinučių skaičius irgi auga...ir įdomiau smile.gif
Atsakyti
dalyvaujančios konkurse nuotraukos galėtų kokią numeraciją turėt, o tai pavadinimai bais ilgi.
Atsakyti
Sveikinu visus nugalėtojus. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Labai džiaugiuosi, kad iš jų yra ir mano išrinktoji nuotrauka.
Atsakyti