Įkraunama...
Įkraunama...

Man jūra iki kelių!

Sveikinu drinks_cheers.gif Šįkart taip tikėjausi laimėti renax įsteigtą prizą, bet iš kažkur vis vien atsirado pora balsų doh.gif Tad ačiū, kad balsavote ir už mus mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Esu maloniai nustebinta-pirmą kartą atsidūrėm taip aukštai... doh.gif ir dėkinga visiems,už mus balsavusiems... wub.gif Nuoširdus ačiū 4u.gif
Atsakyti
O aš galvoju kodėl man ta atstatyta , repliojanti bezdutė tokia miela, pasirodo gi čia mano meilė replioja wub.gif Neapsirikau balsuodama 4u.gif
SVEIKINU VISUS NUGALĖTOJUS ir dėkoju balsavusiems už mano kūtvelą drinks_cheers.gif
Atsakyti
Čia tai geras, nemaniau, kad tiek balsų gausim clap.gif Ačiū visiems kas basavot už mus wub.gif Nors aš tai šį kartą laimėtojų neatspėjau ...
Atsakyti
Vaidullka
ejeva
Prasom parasyt i asmenine ir atsiimti pazadetus prizus smile.gif
Atsakyti
Vasaros foto konkursų maratonas baigiasi, bet smagiai pramogausim čia ir toliau mirksiukas.gif wub.gif Kviečiame į konkurso "Man jūra iki kelių!" laimėtojų apdovanojimų ceremoniją clap_1.gif


first.gif Populiariausia ir pirmąją vietą užėmusi nuotrauka - "Perlipus ta kalną, aš pasieksiu jūrą" thumbup.gif

[attachmentid=29317]

SuperBaba, sveikiname tave ir įteikiame supermama.lt aukso medalį clap_1.gif

[attachmentid=29318]

bei dovanojame firminį supermama.lt prizą!

second.gif Antrąją vietą laimėjo nuotrauka "Ką regi tolumoje?"-paklausė vaiko atsiritanti banga...ar mes jau išmokome į viską žvelgti skaidriai-vaikų akimis?.. " thumb_yello.gif

[attachmentid=29319]

megana, sveikiname ir įteikiame supermama.lt sidabro medalį clap_1.gif

[attachmentid=29320]

bei firminį supermama.lt prizą.

third.gif Trečiąją vietą laimėjo nuotrauka "Pavysim bangelę, pavysim!" wub.gif

[attachmentid=29321]

ievuže, sveikiname tave ir įteikiame firminį supermama.lt bronzos medalį clap_1.gif

[attachmentid=29323]

bei firminį supermama.lt prizą! good.gif

Dėl prizų atsiėmimo prašome parašyti asmenines žinutes SuperMamai (susitarsite per až). Ačiū.

Ačiū visiems konkurso dalyviams, komentavusiems ir balsavusiems, lauksime jūsų kituose konkursuose. Linkime smagiai palydėti vasarą! wub.gif bye1.gif
Atsakyti
Sveikiname nugaletojus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2005 08 26, 08:18)
Vaidullka
ejeva
Prasom parasyt i asmenine ir atsiimti pazadetus prizus smile.gif

ax.gif clap.gif




Sveikinam nugalėtojus. 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ejeva: 26 rugpjūčio 2005 - 08:37
Didžiulis, didžiulis AČIŪ visiems balsavusiems už mūsų nuotraukytę smile.gif
Mes tikrai labai laimingi surinkę tiek daug balsų. thumbup.gif
Sveikiname nugalėtojus clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
Džiaugiuosi ir aš, kad mūsų meškiuko storos kojytės daug kam pasirodė mielos biggrin.gif 4u.gif Nesitikėjau su ta nuotrauka nieko laimėti, dėjau ją tik "for fun", bet tuo geriau, kad taip išėjo thumbup.gif
Sveikinu ir kitus nugalėtojus! Na jau tas rėpliojantis užpakaliukas iš tikro fantastiškas wub.gif
Atsakyti
sveikiname naugalėtojus (ypač Domcės užpakaliuką biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif )

ačiū už mus balsavusiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TheBest @ 2005 08 23, 09:01)
Visiskai pritariu - panasu labiau i absurda. Visi balsuoja tik uz pazistamus. Tad toks ciau ir konkursas

na, brangioji,galiu pasakyt,kad viena is mano pasirinktu triju foto buvo tavoji...o pirma vieta laimejo irgi viena is man graziausiu foto...taciau nei taves, nei Superbabos as tikrai nepazistu mirksiukas.gif
Atsakyti