Įkraunama...
Įkraunama...

Man jūra iki kelių!

QUOTE(Bambolina @ 2005 08 12, 09:18)
"Pavysim bangelę, pavysim" AS TAI CIA JUROS NEMATAU smile.gif

Tai, kad ten ir nereikia jūros matyti, viskas ir taip aišku tongue.gif
Atsakyti
O kas ten aiskaus g.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kavke @ 2005 08 12, 09:40)
O kas ten aiskaus g.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

asociacijos tongue.gif
Atsakyti
Man labiaisiai patiko foto Jurate ir Kastytis
Atsakyti
QUOTE(Letta @ 2005 08 12, 10:30)
O man išvis visos nuotraukos vienodos... sad.gif Rinkčiau nuotrauką nebent su originaliu pavadinimu... 4u.gif Nors dar yra laiko, tikiuosi bus įdomesnių foto mirksiukas.gif

Manau, kad po savaitgalio jų pasipils... biggrin.gif Bus į ką pažiūrėti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Staarm @ 2005 08 12, 11:14)
Man labiaisiai patiko foto Jurate ir Kastytis

Man ji irgi liuksinė thumbup.gif
Atsakyti
[SIZE=14][COLOR=orange]Oi, kaip šalta

[COLOR=blue]Rodos, kad tam viakiukui visai į tą jūrą nesinori schmoll.gif , jis man, atrodo, labiau miego nori, na, sprendžiant iš veido išraiškos g.gif
Atsakyti
QUOTE(babuska @ 2005 08 11, 23:31)
o man pati silciausia nuotrauka "Ate, mieloji Saulutė!
Susitiksime ryte smile.gifwub.gif  wub.gif  wub.gif

"Šilčiausia" - labai subjektyvi kategorija... Daugiau šilta ar mažiau šilta? Visos tos nuotraukos labai šiltos, ir labai mieli vaikiukai nufotografuoti. Bet, mano manymu, tai yra FOTOKONKURSAS, ir vertinti reiktų remiantis kitais kriterijais... g.gif Bet tai juk nesibaigianti diskusija, prie kurios grįžtama per kiekvieną konkursą smile.gif
Man asmeniškai iš visos gausybės vienodai šiltų nuotraukų dėmesį patraukia "Jūratė ir Kastytis" (nors pavadinimas tai šiaip sau... ax.gif ) ir "Kai perlipsiu tą kalną pamatysiu jūrą".
Atsakyti
QUOTE(ievužė @ 2005 08 12, 13:09)
"Šilčiausia" - labai subjektyvi kategorija... Daugiau šilta ar mažiau šilta? Visos tos nuotraukos labai šiltos, ir labai mieli vaikiukai nufotografuoti. Bet, mano manymu, tai yra FOTOKONKURSAS, ir vertinti reiktų remiantis kitais kriterijais... g.gif  Bet tai juk nesibaigianti diskusija, prie kurios grįžtama per kiekvieną konkursą  smile.gif
Man asmeniškai iš visos gausybės vienodai šiltų nuotraukų dėmesį patraukia "Jūratė ir Kastytis" (nors pavadinimas tai šiaip sau... ax.gif ) ir "Kai perlipsiu tą kalną pamatysiu jūrą".


kad man atrodo tokiu dalyku, net diskuot neverta, nes cia mano nuomuone ir nieks man nepasufleruos uz kokias man balsuot ir kokiu kategoriju laikytis tongue.gif mirksiukas.gif

beje pastaroji tavo nurodyta irgi prie mano favoritu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babuska: 12 rugpjūčio 2005 - 14:46
QUOTE(Letta @ 2005 08 12, 09:30)
O man išvis visos nuotraukos vienodos... sad.gif Rinkčiau nuotrauką nebent su originaliu pavadinimu... 4u.gif Nors dar yra laiko, tikiuosi bus įdomesnių foto mirksiukas.gif



va va , ir as pastebejau, kad labai jau visos panasios, butu leide dar su kokiu ezeru.... rolleyes.gif tai ir as buciau sudalyvavus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(babuska @ 2005 08 12, 14:45)
kad man atrodo tokiu dalyku, net diskuot neverta, nes cia mano nuomuone ir nieks man nepasufleruos uz kokias man balsuot ir kokiu kategoriju laikytis  tongue.gif  mirksiukas.gif

Sutinku drinks_cheers.gif Aš irgi už nuomonių įvairovę ir savosios tikrai neperšu smile.gif
Atsakyti
Kaip suprantu naujokai balsuoti negales? g.gif
Atsakyti