Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetacinė distonija III

sveikutes, nu man kas uzejo ir pati nebezinau ka galvoti verysad.gif vakar viskas prasidejo nuo to kad kaimynes numire, is ryto sake jam skaudejo nugara ir paskui sirdis sustojo, tai vakar man pradejo skaudeti nugara ( pas mane yra osteochondroze) ties mentim skauda ir krutinine dali siaubas kad issigandau ir iki siol visa virpanti vaikstau kad man gali su sirdim kas atsitikti verysad.gif verysad.gif verysad.gif kur patartumete kreiptis? ka daryti?
Atsakyti
QUOTE(Auriuxe_ @ 2012 10 14, 15:13)
sveikutes, nu man kas uzejo ir pati nebezinau ka galvoti verysad.gif  vakar viskas prasidejo nuo to kad kaimynes numire, is ryto sake jam skaudejo nugara ir paskui sirdis sustojo, tai vakar man pradejo skaudeti nugara ( pas mane yra osteochondroze) ties mentim skauda ir krutinine dali siaubas kad issigandau ir iki siol visa virpanti vaikstau kad man gali su sirdim kas atsitikti verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  kur patartumete kreiptis? ka daryti?

RAMIAI MERGYT 4u.gif TAI VIENAS IS NERIMO POZYMIU-PRITAIKYTI VISKA SAU KA ISGIRSTI AR PAMATAI. TAU TIKRAI NEBUS KAIP KAIMYNUI 4u.gif TAI NERIMAS. KURIAM LABAI PATINKA TAVE GASDINT.PASAKYK SAU-TEGUL JIS BUNA SU MANIM KAD IR KOKS NEMALONUS JIS BUTU.TAI TIK ADRENALINAS. 4u.gif VISKAS BUS GERAI
Atsakyti
QUOTE(zuvytei @ 2012 10 14, 16:34)
RAMIAI MERGYT 4u.gif TAI VIENAS IS NERIMO POZYMIU-PRITAIKYTI VISKA SAU KA ISGIRSTI AR PAMATAI. TAU TIKRAI NEBUS KAIP KAIMYNUI 4u.gif TAI NERIMAS. KURIAM LABAI PATINKA TAVE GASDINT.PASAKYK SAU-TEGUL JIS BUNA SU MANIM KAD IR KOKS NEMALONUS JIS BUTU.TAI TIK ADRENALINAS. 4u.gif VISKAS BUS GERAI

aciuks.gif taip ir stengsiuos daryti. as jau pernai tokiu metu varsciau gydytoju duris del tu savo nugaros skausmu. pripazino krutinines dalies stuburo osteochondroze tai nenurimau tol, kol nenuejau privaciai pas kardiologa( kadangi seimos gyd padares kardiograma siuntimo man nedave) viska apziurejo, echo, kardiograma ir dvirati myniau, sake siedele sveika ir diagnozei parase somotoformine autonomine disfunkcija. ligtais vasara viskas buvo gerai nu dabar vel ta pati dainele verysad.gif
Atsakyti
Liaukis, kaip nors, nes daeisi iki to kaip buvo man. buvau sventai itikejus kad man plauciu uzdegimas ir viskas doh.gif net po padaryto rentgeno netikejau, kad ne...
Atsakyti
QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 14, 12:27)
kaip man taip pakeisti poziuri.. snd vel prastai jauciuosi ;/ bandau vis mintis kitur nukreipti, kazkuo uzsiimti, sakau eisiu kambarius apsitvarkyti, bet sirdute dauzosi beprotiskai ir taip maudzia ja ;/ greiciau reiciau pas daktariuka noriu, nes cia jau tikrai nebe gyvenimas. Baimiu as turiu daug, ir jos nuolat lenda  i galva. Naujausia baime liko nuo vasaros kai maciau nusknedusi zmogu, kartais dar akyse tas vaizdas atsiranda kai ji gaivina bet ....:/  bijau tamsos, ypac namuose, gal todel kad kai buvau maza cia buvo pasarvoti seneliai..



na ir tegu plaka, nieko nenutiks, juk tyrimus pasidarius, sirdutei gerai, reiskias nieko jai nenutiks... beje as ir maciau nuskendusi zmogu, kai ji gaivino, mane sukrete, bet paskui kazkaip nuvijau mintis i sali, negalvok tu apie tai...
Papildyta:
QUOTE(Auriuxe_ @ 2012 10 14, 15:54)
aciuks.gif taip ir stengsiuos daryti. as jau pernai tokiu metu varsciau gydytoju duris del tu savo nugaros skausmu. pripazino krutinines dalies stuburo osteochondroze tai nenurimau tol, kol nenuejau privaciai pas kardiologa( kadangi seimos gyd padares kardiograma siuntimo man nedave) viska apziurejo, echo, kardiograma ir dvirati myniau, sake siedele sveika ir diagnozei parase somotoformine autonomine disfunkcija. ligtais vasara viskas buvo gerai nu dabar vel ta pati dainele verysad.gif



tau elementarus nerimas, o dar tas kaimynas numire, as viena kartai paskaiciau apie skrandzio paralyziu ir iskart taip surakino skrandi skausmas, vos nevemiau, minciu galia begaliniai didele, jei padaryti tyrimai ir konstatuota, kad viskas gerai, eilini syki sakom, vyt tokias mintis i sona 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvytei @ 2012 10 14, 14:41)
tuo mes ir skiriames nuo kitu zmoniu.kiek daug zmoniu turi ivairiausiu baimiu, ir gal net tokiu paciu kaip tu, bet jie nemano kad tai nenormalu, nesmerkia saves uz tai, nesigedina jos.pas mane darbe kas trecia kolege nesmagiai jauciasi budamos nakti vienos namie. ir ka-jos nesuka del to galvos. o mes nagrinejam kapstomes, del to buna tik blogiau. rasei, kad tavo sirdele labai plaka. pasiulysiu gal tau atrodys labai sudetinga dalyka- LEISK JAI PLAKTI.ATSISESK KUR NORS RAMIAI TYLOJE, SUSIKAUPK IR ISIKLAUSYK I JOS PLAKIMA.KOKS JIS BEBUTU-GREITAS STIPRUS AR MAUDZIANTIS.TIESIOG SEDEK IR STEBEK SAVO POJUCIUS.NEBIJOK JU, LEISK SAU KOKIAS 10 MINUCIU PABUTI SU JAIS.LYGIAI TAS PATS TINKA IR PANIKOS ATAKOMS-KAI JOS MAN UZEIDAVO, TIESIOG LEISDAVAU JOMS VYKTI, STEBEDAVAU KOKIUS POJUCIUS JOS SUKELIA.LEISDAVAU NUVILNYTI TAI PASKUTINEI PANIKOS BANGAI ( KAS TURI PA , TAS SUPRAS KOKIA TA BANGA).TIESIOG REIKIA ISBUTI PA, NEBEGTI NUO JOS, NESISTENGTI JOS ISVENGTI. PRADEKIT NUO KOKIU 5 MINUCIU PER DIENA SAVES STEBEJIMO. O TADA PO TRUPUTI ATEIS JAUSMAS-KAD TO NERIMO JAU KAIP IR NEBEBIJAI. O KAI NEBIJAI-JO IR NEBUNA.


Va,gerai cia sakai...as ,ypac vaikystej-jaunystej, buvau nereali baile,net zmoniu bijojau,nelabai kur ejau-sedejau namie ir istisai skaiciau knygas,gyvenau jose-gal tai buvo budas pabegti nuo realybes,nezinau ax.gif bet paskui gyvenimas gerai apstumde,gime vaikai-as pradejau keistis...ir atejo toks laikas,kai nusprendziau,kad neleisiu savo baimems kliudyti gyventi,ir gyvensiu taip kaip noriu,darysiu ta,ka noriu ax.gif Daug dar baimiu turiu,ir biski fobiju turiu,ir sirdis nuolat plaka (ale kad ji visa gyvenima plaka ax.gif ),ligu siokiu tokiu rimtesniu turiu-spjoviau ant viso sito,nekreipiu demesio ir gyvenu kaip noriu ax.gif O baime-tai dar ir adrenalinas,krauja isjudina,o tai irgi nera blogai... biggrin.gif beje,mane labai atgaivina buvimas miske,vasara,rudeni-daznai ren vaziuoju,uogos,grybai...bet visada tik viena,miske man sunku su kompanija,norisi atsipalaiduoti,pabuti su gamta ir su savim pacia,o kompanija stipriai trukdytu ax.gif
Atsakyti
pries pora savaiciu dare tik kardiograma, o pries pora metu tyre sirdi tik, miniau dvirati echoskopa dare... na snd pagaliau keliausiu pas psichiatra, ziuresim ka jis pasakis. Dar mane pradejo varginti toks keistas dalykas, pavalgius nejauciu kad esu soti, atrodo noriu valgyti bet jauciu jau kaip maistas net nebetelpa i skranduka :/ taip nemalonu.. ziema tyriausi skranduka rado GERL, bet kad nejausti sotuo jausmo tai liai kaip ir nebudinga.. ar jus taip nebuna ?
Atsakyti
visko mum su tais skrandziais buna, tai kai grisi psrasyk, ka jis tau sake 4u.gif
va as siandien sedziu su visiskai nutirpusiu veidu, nejauciu kad virs kaklo kas but, nu ir lai tirpsta, nesvarbu... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2012 10 15, 16:17)
visko mum su tais skrandziais buna, tai kai grisi psrasyk, ka jis tau sake 4u.gif
va as siandien sedziu su visiskai nutirpusiu veidu, nejauciu kad virs kaklo kas but, nu ir lai tirpsta, nesvarbu... schmoll.gif

biggrin.gif man patinka tavo poaziuris 4u.gif
as siandien is daktariuko tai visgi man stuburas paastrejo, reikia sporto, sporto ir dar karteli sporto bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 15, 15:02)
pradejo varginti toks keistas dalykas, pavalgius nejauciu kad esu soti, atrodo noriu valgyti bet jauciu jau kaip maistas net nebetelpa i skranduka :/ taip nemalonu.. ziema tyriausi skranduka rado GERL, bet kad nejausti sotuo jausmo tai liai kaip ir nebudinga.. ar jus taip nebuna ?

man tas pats
gerl irgi turiu
as tai vadinu emociniu valgymu
as visad alkana, visad noriu valgyt biggrin.gif
Atsakyti
Na va buvau pas psichatra, jis parase siuntima i klauno klinikas pas neurologa, nori isitikinti ir atmeste visas kitas neurologines ligas, patiko jis man, del to kad nekiso vaistu belekokiu nepuole gydyti, o nori pats gerai isitikinti.. smile.gif tik va kad ziuriu eile lapkricio viduri tik... siaubas, ka dabr daryti.. be eiles jauciu nepriims, o bandyti vaziuoti ir prasyti ka zn..as pati ne is kauno...
Atsakyti
QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 15, 20:34)
Na va buvau pas psichatra, jis parase siuntima i klauno klinikas pas neurologa, nori isitikinti ir atmeste visas kitas neurologines ligas, patiko jis man, del to kad nekiso vaistu belekokiu nepuole gydyti, o nori pats gerai isitikinti.. smile.gif tik va kad ziuriu eile lapkricio viduri tik... siaubas, ka dabr daryti.. be eiles jauciu nepriims, o bandyti vaziuoti ir prasyti ka zn..as pati ne is kauno...


Įsivaizduoju, kai savijauta ne kokia, mėnuo atrodo amzinybė. Jei kelias nelabai tolimas, galima ir pabandyti nuvaziuoti. Bet jei esi drąsi, nes niekas nepuls priimti neprisiregistravusios, teks prašytis ir nemanau kad dykai priims. g.gif Tokia jau pas mus sistema. Nebent turi pakankamai pinigų. Gal galima mokamai greitai patekti, bet kai turi siuntimą, kam be reikalo pinigus mokėti?
O gal prakentėsi? Gal būna, kad pagerėja?
Atsakyti