Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetacinė distonija III

QUOTE(Lucero @ 2012 10 15, 16:13)
man tas pats
gerl irgi turiu
as tai vadinu emociniu valgymu
as visad alkana, visad noriu valgyt biggrin.gif


Rimtai? valgai ir nejauti kad pavalgai, nu kad jau soti esi? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Monsit @ 2012 10 15, 20:57)
Įsivaizduoju, kai savijauta ne kokia, mėnuo atrodo amzinybė. Jei kelias nelabai tolimas, galima ir pabandyti nuvaziuoti. Bet jei esi drąsi, nes niekas nepuls priimti neprisiregistravusios, teks prašytis ir nemanau kad dykai priims. g.gif Tokia jau pas mus sistema. Nebent turi pakankamai pinigų. Gal galima mokamai greitai patekti, bet kai turi siuntimą, kam be reikalo pinigus mokėti?
O gal prakentėsi? Gal būna, kad pagerėja?

Na man iki kauno 100km, nei daug nei mazai, snd bandysiu skambintis, gal koks priims, tai cia faktas kad reiktu kisi duoti, bet as seip lb pries tokius dalykus esu. vakar daktaras sake kad ir tai bus mokama 40lt atrodo.. bet tai baika cia.. lapkriti bus lb sunku nuvaziuoti nes draugui darbas pats sezonas, gali jo neisleisti.. o kitaip nenuvaziuosiu, as be jo kaip be ranku smile.gif Privaciai ziurejau tai brangu lb, konsultacija 130. tyrimai 600lt..
Atsakyti
Gal kuri gerete zoloft, lexotanil ir Fluanxol?? pasimeciau as dbr jau visai. rugsejo pradzioj neuromedoj buvau tyre vegetacine sistema, tipo yra didesnis nei vidutinis nuokrypis ir israse siu vaistu. Laukiau vizito savoj poliklinikoj pas psichatra, bet jis neskire kolkas vaistu o as apie juos pamirsau pasakyti.. tai va net nzn gal pradeti man tuos vaistukus pagerti bent pora savaiciu..
Atsakyti
QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 16, 10:48)
Gal kuri gerete zoloft, lexotanil ir Fluanxol?? pasimeciau as dbr jau visai.  rugsejo pradzioj neuromedoj buvau tyre vegetacine sistema, tipo yra didesnis nei vidutinis nuokrypis ir israse siu vaistu. Laukiau vizito savoj poliklinikoj pas psichatra, bet jis neskire kolkas vaistu o as apie juos pamirsau pasakyti.. tai va net nzn gal pradeti man tuos vaistukus pagerti bent pora savaiciu..

Geriau tokiu rimtu dar negerk,kol neatlikti tyrimai Kaune-vaistai gali uztusuoti,paslepti tikra busena,ir tyrimai bus netikslus...
Atsakyti
QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 16, 09:48)
Gal kuri gerete zoloft, lexotanil ir Fluanxol?? pasimeciau as dbr jau visai.  rugsejo pradzioj neuromedoj buvau tyre vegetacine sistema, tipo yra didesnis nei vidutinis nuokrypis ir israse siu vaistu. Laukiau vizito savoj poliklinikoj pas psichatra, bet jis neskire kolkas vaistu o as apie juos pamirsau pasakyti.. tai va net nzn gal pradeti man tuos vaistukus pagerti bent pora savaiciu..


Šių vaistų poveikis yra skirtingas ir skirti juos turėtų gydytojas. Lexotanil yra raminamieji vaistai. Juos vartoti galima tik neilgą laiką, nes galima priprasti. Zoloft-antidepresantai(didinantys serotonino lygį-nuotaiką keliantys), o šių vaistų poveikis pajuntamas maždaug praėjus dviems savaitėms nuo jų vartojimo pradžios. Yra ir daugybė kitų vaistų, kuriuos turėtų parinkti gydytojas, įvertinęs Jūsų nusiskundimus.
Jei smarkiai muša širdis, ar nebandėt Korvalol lašiukų? Jie sumažina širdies dūžių stiprumą, apramina.
Atsakyti
QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 15, 21:34)
Na va buvau pas psichatra, jis parase siuntima i klauno klinikas pas neurologa, nori isitikinti ir atmeste visas kitas neurologines ligas, patiko jis man, del to kad nekiso vaistu belekokiu nepuole gydyti, o nori pats gerai isitikinti.. smile.gif tik va kad ziuriu eile lapkricio viduri tik... siaubas, ka dabr daryti.. be eiles jauciu nepriims, o bandyti vaziuoti ir prasyti ka zn..as pati ne is kauno...



nu jo menesi laukt ne pyragai, kita vertus teks islaukt nieko nepadarysi 4u.gif tik eik tu i mokslus kazkaip, kol taves neismete, viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2012 10 14, 16:18)
tau elementarus nerimas, o dar tas kaimynas numire, as viena kartai paskaiciau apie skrandzio paralyziu ir iskart taip surakino skrandi skausmas, vos nevemiau, minciu galia begaliniai didele, jei padaryti tyrimai ir konstatuota, kad viskas gerai, eilini syki sakom, vyt tokias mintis i sona  4u.gif


Ir man taip dažnai būna. Ir kas tik man netriko per gyvenimą: širdies, plaučių, skrandžio darbas, buvau net akis "išvedusi iš rikiuotės": vaizdas linguodavo ir siūbuodavo, krypdavo į šalis, kai galvojau, kad mano akys nesveikos. Kai buvau įsikalusi į galvą, kad man apendicitas(kažkur išgirdau istoriją apie mirtį nuo jo), tai taip šoną porą metų spazmuodavo, kad paeiti būdavo sunku, labai skaudėjo. biggrin.gif Mes, turinčios šį sutrikimą, labai greitai "pasigaunam" kitų žmonių neigiamus pojūčius ar išgirstas kraupias istorijas, prisiimam sau pirma mintimis, o paskui ir jaučiame tai, ir beveik visados melagingai. ax.gif Jeigu po ilgų tyrimų ir patikim, kad su vienu organu viskas tvarkoje, tada "pristojam" prie kito: ir ką gi, mums pavyksta bigsmile.gif Vis galvojam: dabar tai jau tikrai šį kartą rimta liga. ax.gif Taip ir leidžiam gražius savo metus, laikas eina, o mes ir toliau tik analizuojam savo pojūčius, bet ne gyvename.
Čia jau mąstymo būdas, naujai susiformavęs mąstymo įprotis. O įpročius keisti labai sunku: pirmiausia reikia suformuoti naujus.Paklauskime savęs:ar mes galime mąstyti teigiamai? Lygiai taip pat galime nebeturėti tų nemalonių pojūčių, jeigu sugebėtume pakeisti mintis ir galvotume, kad esame visiškai sveikos.
Karolina80, Jūs galite tirtis pas begalę profesorių-net jei jie visi patvirtins, kad esate visiškai sveika, šis Jūsų mąstymo įprotis vėl prikurs Jums naujų ligų kitoje vietoje. Pamąstykite:širdies plakimas, paskui jau mąstote, kad be saiko norite valgyti, po kurio laiko vėl bus kas nors kita. ax.gif Neikite mano keliu, kurį aš ėjau 30 metų. Tik pas gydytojus jau seniai nebelakstau ieškoti fizinės ligos.Taip kad, pasitikrinus sveikatą ir paaiškėjus, kad viskas tvarkoje( o taip ir turės būti Jūsų atveju), būtina spręsti psichologines problemas.Aš, deja, eilę metų tik bandžiau "užtušuoti" fizinius pojūčius, kad nemaloniai nesijausčiau. Net nebandžiau pažvelgti į tikrąsias savo vidines baimes, kurios ir prasiveržia mums tokiais gąsdinančiais pojūčiais. doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monsit: 16 spalio 2012 - 12:36
QUOTE(Monsit @ 2012 10 16, 14:31)
Ir man taip dažnai būna. Ir kas tik man netriko per gyvenimą: širdies, plaučių, skrandžio darbas, buvau net akis "išvedusi iš rikiuotės": vaizdas linguodavo ir siūbuodavo, krypdavo į šalis, kai galvojau, kad mano akys nesveikos. Kai buvau įsikalusi į galvą, kad man apendicitas(kažkur išgirdau istoriją apie mirtį nuo jo), tai taip šoną porą metų spazmuodavo, kad paeiti būdavo sunku, labai skaudėjo. biggrin.gif Mes, turinčios šį sutrikimą, labai greitai "pasigaunam" kitų žmonių neigiamus pojūčius ar išgirstas kraupias istorijas, prisiimam sau pirma mintimis, o paskui ir jaučiame tai, ir beveik visados melagingai. ax.gif Jeigu po ilgų tyrimų ir patikim, kad su vienu organu viskas tvarkoje, tada "pristojam" prie kito: ir ką gi, mums pavyksta bigsmile.gif Vis galvojam: dabar tai jau tikrai šį kartą rimta liga. ax.gif Taip ir leidžiam gražius savo metus, laikas eina, o mes ir toliau tik analizuojam savo pojūčius, bet ne gyvename.
Čia jau mąstymo būdas, naujai susiformavęs mąstymo įprotis. O įpročius keisti labai sunku: pirmiausia reikia suformuoti naujus.Paklauskime savęs:ar mes galime mąstyti teigiamai? Lygiai taip pat galime nebeturėti tų nemalonių pojūčių, jeigu sugebėtume pakeisti mintis ir galvotume, kad esame visiškai sveikos.
Karolina80, Jūs galite tirtis pas begalę profesorių-net jei jie visi patvirtins, kad esate visiškai sveika, šis Jūsų mąstymo įprotis vėl prikurs Jums naujų ligų kitoje vietoje. Pamąstykite:širdies plakimas, paskui jau mąstote, kad be saiko norite valgyti, po kurio laiko vėl bus kas nors kita. ax.gif Neikite mano keliu, kurį aš ėjau 30 metų. Tik pas gydytojus jau seniai nebelakstau ieškoti fizinės ligos.Taip kad, pasitikrinus sveikatą ir paaiškėjus, kad viskas tvarkoje( o taip ir turės būti Jūsų atveju), būtina spręsti psichologines problemas.Aš, deja, eilę metų tik bandžiau "užtušuoti" fizinius pojūčius, kad nemaloniai nesijausčiau. Net nebandžiau pažvelgti į tikrąsias savo vidines baimes, kurios ir prasiveržia mums tokiais gąsdinančiais pojūčiais. doh.gif  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif as kuo toliau tuo labiau noriu praeiti psichoterapija cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 16, 10:48)
Gal kuri gerete zoloft, lexotanil ir Fluanxol?? pasimeciau as dbr jau visai.  rugsejo pradzioj neuromedoj buvau tyre vegetacine sistema, tipo yra didesnis nei vidutinis nuokrypis ir israse siu vaistu. Laukiau vizito savoj poliklinikoj pas psichatra, bet jis neskire kolkas vaistu o as apie juos pamirsau pasakyti.. tai va net nzn gal pradeti man tuos vaistukus pagerti bent pora savaiciu..

gali gert lexatonili pora savaiciu
jis ramina
galima gerti pora savaiciu kad ramesne butumei
laikykis
Atsakyti
Sveikos, jungiuosi ir as, kankinti si liga mane pradejo praitu metu balandi, tokia baime buvo, galva sukosi, sirdis dauzesi, netgi iki panikos priepuoliu kai naktim pasokti su besidauzancia sirdele, bijojau eit kur, bijojau viena vaziuot kur, maniau sirdis sustos, mirsiu...beje 3 gana artimi zmones mire nuo tiesiog sustojusios sirdies, baime baisi ir jausmas nekoks, maniau ir man taip bus... doh.gif pasidariau sirdies echoskopa, myniau dviratuka, sako sirdele sveika, gal tik kiek jai reiktu daugiau fizinio kruvio...pasidariau visus imanomus tyrimus, gavau pora lasiniu, lexotanilio ir viskas praejo, URA...nors niekada per tuos metus nebuvau rami, vis bijodavau del sirdies,ar pleze ar draugu vakarelyje...uzeidavo visokiu negalavimu...galeciau cia tomus prirasyt, bet siuo metu lb viskas suaktyvejo, jauciuosi kaip isgresta,sirdis dauzosi,ner jegu net eit kura ar veikti ka, darbe isvis sedziu be jegu, galva sukasi, silpna, oro truksta...beje ka noriu pasakyt, kad man prie viso to pripaise ale depresija, nors as noriu veikti, eiti, daryti,dziaugiuosi savo gyvenimu, tik kad neturiu jegu...zodziu, jausmas nekoks ir kas to nepatyre, niekada nesupras... schmoll.gif
Bet nusprendziau ir mirdama kovoti toliau, na eisiu, nukrisiu, ka darysi, gavau db vaistu, netgi AD ir xanax, bet man nuo ju dar blogiau, noriu juos mesti ir pradeti keisti gyvenima, nes istikro jai cia sedesim ir skusimes niekas nuo to nepasikeis, reikia tiketi savim, nzn moketi su savim susigyventi ir neleisti tokiom zarazom ligom musu kankinti! drinks_cheers.gif Einu as ir i psichoterapija, tik noriu pasakyt, kad ir ten buvo visko ir pagerejimo kai norejom su psichologe jau issiskirti ir tokio pablogejimo, kad teko vel sugristi, cia ilgas procesas atrandant draugyste su savimi, turim ismokt kad mes turim prota valdyt, o ne jis mus! Turbut prirasiau visko, bet tiek kiek visko patyriau, sunku cia butu sutalpinti...
Atsakyti

Karolina80, Jūs galite tirtis pas begalę profesorių-net jei jie visi patvirtins, kad esate visiškai sveika, šis Jūsų mąstymo įprotis vėl prikurs Jums naujų ligų kitoje vietoje. Pamąstykite:širdies plakimas, paskui jau mąstote, kad be saiko norite valgyti, po kurio laiko vėl bus kas nors kita. ax.gif Neikite mano keliu, kurį aš ėjau 30 metų. Tik pas gydytojus jau seniai nebelakstau ieškoti fizinės ligos.Taip kad, pasitikrinus sveikatą ir paaiškėjus, kad viskas tvarkoje( o taip ir turės būti Jūsų atveju), būtina spręsti psichologines problemas.Aš, deja, eilę metų tik bandžiau "užtušuoti" fizinius pojūčius, kad nemaloniai nesijausčiau. Net nebandžiau pažvelgti į tikrąsias savo vidines baimes, kurios ir prasiveržia mums tokiais gąsdinančiais pojūčiais. doh.gif mirksiukas.gif
[/quote]

Pradejau daktaru maratona as jau smile.gif snd buvau pas angiochirurga, su kraujotaka viskas gerai.. snd isgeriau tu vaistu, bet dabar sedziu ir mastau kad nenoriu as gerti siu vaistu.. Pasimeciau, pas psichiatra lankiausi savo poliklinikoj, o snd kai buvau pas angiochirurga man patare ieskotis lb gero psichiatro kokiam vilniui privaciai.. bet kokie pinigai, dar pasiule i psichikos centra uzsirasyti cia ir psichiatrai ir psichologai yra, nu ka nulekiu as ten pasiziureti , pasiklausineti, nes esu girdejusi apie gera daktare, ziuriu ant duru uzrasyta jos pavarde ir dar viena pavarde.. ir kaip tik priejo moteris, ji psichologe, as jos paklausiau apie ta kita daktare o ji isivede mane i kabineta sako skirsiu tau truputi laiko, pasikalbejom apie mano bedas. Tikrai nustebau kad daktarui taip rupi zmogus, atejau tik pasiklausti ar yra kita daktare o ji domejosi manim mano savijauta, o as net nepriklausau toj poliklinikoj smile.gif) tai vel uzsirasiau pas psichatra ir pas ta pacia psichologe smile.gif Siaubas tokia pasimetus as;DDD lakstau jau nuo vieno psichatro prie kito ;D
Atsakyti
Labas Karolina, dziaugiuosi, kad radai kita geresni psichiatra 4u.gif

man tai siandien blogai, galva tirpsta, koja skauda, nugara skauda, jauciu vel paumejo sedimojo nervo uzdegimas. matyt susalau. sirdis musa, nerimas kyla, rankose itampa. baime ima. tokia slyksti savijauta......bloga ziauriai.
As ir einu pas psichologe, nors sunkoka gyvai kalbetis apie visa tai, besnekant pasidaro bloga , vos ne pa istinka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvytei @ 2012 10 13, 18:20)
O jums merginos nebuna taip , kad na jeigu kazkas gyvenime kito svarbaus vyksta-jus net neprisimenat to nerimo, nes mintys kitur? man taip budavo visada, kol galva  uzimta kitais dalykais, tol net negalvodavau as apie ta nerima , pa. kai tik ramybe, atsipalaiduoji, vel viskas is pradziu. todel nusispjoviau zinokit viena karta, pasakaiu sau-tiek metu bijau to paties, ir nieko neivyksta, velniop viska- eisiu darysiu, gyvensiu.Tegul uzeina tie priepuoliai, jei bus lemta nualpti, tegul, jei isprotesiu-tegul.AS NORIU MEGAUTIS GYVENIMU O NE EGZISTUOTI. visko buna ir dabar, bet as pasakau sau-tai tik nerima, jis mano draugas tegul jis dabar pagyvena su manimi, jis man nepakenks... gal ir kvailai skamba bet man tai padeda.SEKMES JUMS 4u.gif



buna man ir taip. kai kas vyksta kito pamirstu tas PA ir visa kita...


Papildyta:
QUOTE(Lucero @ 2012 10 17, 11:24)
Labas Karolina, dziaugiuosi, kad radai kita geresni psichiatra 4u.gif

man tai siandien blogai, galva tirpsta, koja skauda, nugara skauda, jauciu vel paumejo sedimojo nervo uzdegimas. matyt susalau. sirdis musa, nerimas kyla, rankose itampa. baime ima. tokia slyksti savijauta......bloga ziauriai.
As ir einu pas psichologe, nors sunkoka gyvai kalbetis apie visa tai, besnekant pasidaro bloga , vos ne pa istinka doh.gif



o tu pasakai psichologei kad tau bloga pasidaro bekalbant? ir ka ji rekomenuoja jei pasisakai. idomu ..
Atsakyti