Įkraunama...
Įkraunama...

Lauknešėlis į darbą

gal vištą galima? g.gif aš nusiperku ketvirčių, juo supjaustau (na atskiriu kulšeles, kupelį perpjaunu), tada apvalioju prieskoniuose (vegeta, pipirai- pagal skonį). ir dedu į įkaitintą keptuvę su aliejum. pavartant pakepu. ir greičiau ir patogiau nei orkaitėj. ir skardos nereikia plauti!
Atsakyti
Maniškis dedasi viską kaip ir normaliems pietums, nes šildosi mikrobangėje. Tau tas variantas netinka, bet ką sugalvot gudresnio- tikrai galvos skausmas. Nebent sumuštinius biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Priimkite i kompany- vyras daznai "suchoij pojok" nesasi, bet kadangi ten kur buna net rozetes nera, tai sudetinga cry.gif
Del termosu- o koki reiktu pirkti, kad ten tikrai ilgai (5-6h) tas maistas siltas issilaikytu? Nes PC tai kokie tais nie ocenj doh.gif .....
Atsakyti
Mišrainytės galima kokios padaryt. Iš to ką tuo moemntu turi. Beje, visai neblogai gaunasi tos ekspromtinės mišrainės... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nerile @ 2005 08 23, 14:43)
Del termosu- o koki reiktu pirkti, kad ten tikrai ilgai (5-6h) tas maistas siltas issilaikytu? Nes PC tai kokie tais nie ocenj doh.gif .....

Plastmasiniai tikrai nelabai gerai siluma laiko, betgi vis geriau negu nieko.Galima ideti papildomai i termo tase. Siaip paciais geriausiais laikomi plieniniai, bet jie pasiutusiai brangus, litrinis apie 50€, tai jei nukniauktu, butu pikta.Plastmasiniai buna su papildomi plastmasiniu ideklu arba be jo.Is tu be ideklo galima valgyt tik su plastmasiniu saukstu ar iskresti pries valgant (jie labai jautrus).Su plastmasiniu ideklu buna vienas ideklas arba 2-3 aukstais sustatomi - gali viename bulvytes, kitam darzovytes, treciam mesa deti .Pasidairyk internete,Tik dar kas - termosu vadinami tik vienos USA firmos gaminiai, jie brangus, kiti vadinami izoliaciniais indais ar kitaip - cia autoriniu teisiu klausimas.Mes turim firmos Alfi su dvieju aukstu ideklu, 1,1 litro talpos kai be tu priedu, o su jais telpa apie 900ml, nes kiek tarpelio reikia, kad neissipliurzintu.
Atsakyti
aš tai savo vyrukui dedu į darbą tą ką gaminu pietums.. o jis mikrobanginėje pasišildo smile.gif dažnai sriubos įdedu
Atsakyti
Na kai pas mane buvo toks darbas kai reikejo kazka detis pietums tai paprasciausei nezdavausi bet ka kas po ranka pakliudavo ir sildydavausi mikrobangeje, o kai jos nebuvo paprasciausiai pirkdavausi karsto rykymo slauneles po pora litu, ju pilna kiekvienam pc, ir siep kokiu agurku ar pomidoru arba svieziu kopustu misraines ir pacios paprasciausios juodos duonos.... nors ajsku tai po kiek laiko nusibosta, bet vis geriau nei nieko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajukas: 01 rugsėjo 2005 - 12:23
QUOTE(grazuole25 @ 2005 08 25, 18:50)
aš tai savo vyrukui dedu į darbą tą ką gaminu pietums.. o jis mikrobanginėje pasišildo smile.gif

Ir aš taip pat biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai idedu kokių sumuštinių ar mišrainės, kartais pats konors pasiėma. Jis dirba prie maisto produktų tai kartais ir nieko neįsideda tai pavalgo darbe.
Atsakyti
QUOTE(inore @ 2005 09 01, 19:58)
Jis dirba prie maisto produktų tai kartais ir nieko neįsideda tai pavalgo darbe.

Va cia tai geriausias budas, kaip pamaitinti vyra svetur thumbup.gif
Atsakyti
O aš savo vyrui pietums įdedu.... nieką ax.gif Nes jei yra kas nors pagaminta, niekas netrukdo pasiėmus šaukštą pačiam įsidėti ir į darbą nusinešti. O jei nieko nėra pagaminta, vadinasi, pats kaltas, reikėjo pasigaminti. tongue.gif
Atsakyti
Smurka, nu TB ir zoles uztektu (suprask mano pasakyma teisingai ir priimk uz dziauka 4u.gif )
Atsakyti