Įkraunama...
Įkraunama...

Lauknešėlis į darbą

Mano vyrs darbe minta tik sumuštiakais, žinau, kad skrandį susigadins, bet nieko kito nėra laiko gamint. Beje, kai pačiam pasiūlau pietus susidėt, tai jis nesideda nieko ir eina darban be pietų maišelio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Upsiukas: 02 rugsėjo 2005 - 09:24
Mano brangiausias valgo valgykloje, o as pietus nesuosi. Dazniausiai tai - tirsta trinta sriuba indelyje, kurios priverdu savaitgali. Na ir valgau - kokias 3 dienas blush2.gif Dar koki vaisiu ar darzove. Kartais ir vyras ta sriuba susigundo, tik papildomai dar lasinuku pasipjausto.
Atsakyti
Mano vyriokas tai sumustiakus valgo smile.gif Dazniausiai pats susitepa, o kartais ir as palepinu ir paruosiu ax.gif Paivairinimui padarau tortiliju (tokie blynai, atseit duona). i vidu dedu tuna sumaisyta su kukuruzais ir majonezu, aisbergo salotu, pomidoru, paprikos. Lengvas maistas.
Atsakyti
Maniškis į darbą dedasi tai, ką valgėm vakarienei. Pasišildo mikrobangėj smile.gif
O ką įdėti, jei nėra mikrobangės g.gif Čia jau buvo pasiūlymas- mišrainės thumbup.gif
Prisimenu, mes darbe valgydavom greitai paruošiamus makaronus smile.gif Mums, kaip moterims užtekdavo pusės pakelio pietums smile.gif Tiek kaip tik tilpdavo į puodukus, iš kurių arbatą gerdavom smile.gif O kaip pigiai išeidavo... tongue.gif thumbup.gif O kai atsibodo ta sriuba po pusmečio, tai pradėjom pirkinėtis mišraines iš PC smile.gif

Tiesa, prisiminiau, kad kažkada pas MB darbe nebuvo mikrobangės, tai irgi dėdavosi tai, kas lieka po vakarienės ir valgydavo šaltą. Tai darydavau tokią vakarienę, kurią ir šaltą butų ne bjauru valgyt. ax.gif Turiu gavoj, kad nebūtų kokie riebalai sušalę smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Letta: 03 rugsėjo 2005 - 18:40


O jei i tema - zinau moteri, kurios vyras vos panesa maisa i darba iseidamas.Zmona ideda jam termosa sriubos, termosa su antru patiekalu, dideli inda salotu, "ko nors saldaus", arbatos ir limonado ar sulciu ir ko nors "pagrauzti" - cipsai, krekeriai, riesutai blink.gif Ir labai pyksta ant manes, kai sakau, kad gal vis delto per daug? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bea: 06 rugsėjo 2005 - 16:00
Shalimar, čia rimtai blink.gif o tai kaip tas vyras atrodo po tokio maitinimo g.gif provalas kažkoks tongue.gif

šiaip savajam kartais pasiūlau įsidėti kai netingiu gamint. Darbe yr sąlygos pasišildyt, tai ko gi ne. Juolab, kad darbe viskas skaniai susivalgo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(filifjonka @ 2005 09 04, 13:02)
Shalimar, čia rimtai  blink.gif  o tai kaip tas vyras atrodo po tokio maitinimo  g.gif provalas kažkoks  tongue.gif


Taip, labai rimtai smile.gif Vyras tai stambus labai, gydytojai net patare vengti riebaus maisto, bet neklauso nei per kur.Tai seima, kurioj maistas yra svarbiausia, ir kuo riebiau.Kiauliena megstamiausia, vistiena - labai retai, dazniau zasis ar antis, zuvis - tik lasisa ir panasiai.Namie turi du didelius saldytuvus, nes i viena netelpa blink.gif Na moteris visa gyvenima vireja geruose restoranuose dirbo, ko noret biggrin.gif
Atsakyti
thumbup.gif kaip gerai, kad maniskis ne valgio megejas, o as ne super vireja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fijona @ 2005 09 02, 10:32)
Mano brangiausias valgo valgykloje, o as pietus nesuosi. Dazniausiai tai - tirsta trinta sriuba indelyje, kurios priverdu savaitgali. Na ir valgau - kokias 3 dienas  blush2.gif Dar koki vaisiu ar darzove. Kartais ir vyras ta sriuba susigundo, tik papildomai dar lasinuku pasipjausto.

Jau ne kartą aš apie tas trintas sriubytes girdėjau.Bet gal galėtum papasakoti kaip tu jas skanias gamini.
Atsakyti
Zinokit ir mane sitas klausimas kankina g.gif
Vyras vis pasikepa sumustiniu, o as sakau, kad sugadins skrandi, o jam tas pats.
Bet darbe ner mikrobanges, tai dabar sedziu ir galvoju, ka cia jam tokio gaimti.
Tortilija tai ideja gera thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Babalia @ 2005 09 06, 15:39)
Jau ne kartą aš apie tas trintas sriubytes girdėjau.Bet gal galėtum papasakoti kaip tu jas skanias gamini.


Tai kazi kokiu paslapciu cia nera - verdu dazoves stambiai pjaustytas (cia is tinginystes blush2.gif ) - bulbes, morkos, svogunas ar poras, kopustas ar kokie brokoliai, truputi pavirus, kokia vistos krutinele imetu , prieskoniniu zoleliu, sviesto smoteli ir viskas. Isvirus sumalu blenderiu i tyrele - kaip kudikeliams smile.gif Tik vandens nepadauginti verdant, kitaip bus skysta - nestis pavojinga.
Atsakyti
Maniskis irgi dazniausiai sumustinius valgo, arba kas nuo pietu like. O paivairinimui kartais nesasi bulviu koses miltu, ar greito paruosimo grikiu dribsniu, tik uzsipila karstu vandeniu, o i isbrinkusius, dar kokiu mesos konservu isideda, ar saltienos. Velgi nieko cia sveiko, bet retkarciais galima
Atsakyti