Įkraunama...
Įkraunama...

Lauknešėlis į darbą

QUOTE(pinery @ 2005 09 07, 10:34)
Maniskis irgi dazniausiai sumustinius valgo, arba kas nuo pietu like. O paivairinimui kartais nesasi bulviu koses miltu, ar greito paruosimo grikiu dribsniu, tik uzsipila karstu vandeniu, o i isbrinkusius, dar kokiu mesos konservu isideda, ar saltienos. Velgi nieko cia sveiko, bet retkarciais galima

mano vyras irgi sumustiakais minta ax.gif kartais pasiima desreliu, pasisildo mikrobangej, dar jei nuperku, tai bulviu koses miltu ar greitai paruosiamu grikiu (Herkuless firmos, su prieskoniais, visai nieko, tie dribsniai atskirom porcijom supakuoti, reik tik karstu vandeniu uzpilt ir minute palaukt) dar koki agurka ar pomidora ir puikiausi pietus thumbup.gif
Atsakyti
Keista...maniau, kad pavalgyti kokioj kavinukėj ar šiaip kokioj maitinimo įstaigoje normalus dalykas, sumuštiniais sotus nebūsi, šiaip nelabai įsivaizduoju vyra darbo vietoje šiukždantį popieriukais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fijona @ 2005 09 07, 11:06)
Tai kazi kokiu paslapciu cia nera - verdu dazoves stambiai pjaustytas (cia is tinginystes  blush2.gif ) - bulbes, morkos, svogunas ar poras, kopustas ar kokie brokoliai, truputi pavirus, kokia vistos krutinele imetu , prieskoniniu zoleliu, sviesto smoteli ir viskas. Isvirus sumalu blenderiu i tyrele - kaip kudikeliams  smile.gif Tik vandens nepadauginti verdant, kitaip bus skysta - nestis pavojinga.

Ačiū ,išbandysiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija @ 2005 09 07, 16:13)
Keista...maniau, kad pavalgyti kokioj kavinukėj ar šiaip kokioj maitinimo įstaigoje normalus dalykas, sumuštiniais sotus nebūsi, šiaip nelabai įsivaizduoju vyra darbo vietoje šiukždantį popieriukais  biggrin.gif

Matai, ta kavinuke ar maitinimo istaiga turi kur panoseje buti...Visokiu gi darbu esama.Kur rasti ta kavinuke ukininkui, visa diena traktoriuj sedinciam, ar naujame rajone besidarbuojanciam statybininkui? O be to, ne kiekvienam ir kisene leidzia (bent jau pas mus).
Atsakyti
Aš tai saviškio per daug nelepinu, ką pats pasiima, tą ir pavalgo, jei nepasiima, tai nubėga į maximą netoli darbo ir ką nors nusiperka. Vis gi suaugęs - gali ir pats savim pasirūpint (ir dar manimi galėtų smile.gif ). O šiaip kartą esu tokį fintą padarius: po piet į darbą važiavau, tai užvežiau jam karštus pietukus beveik į darbą, parkiuke susitikom, pavalgėm kaip kokie užsieniečiai, oras liuks buvo thumbup.gif ir vyras labai patenkintas. Gal dėl to kad vienintelį kart taip buvo ir prisimena su malonumu smile.gif
Atsakyti
Čia tai tikras galvos skausmas g.gif
Bulvės keptos, bulvės virtos(į kitokias košes nė iš tolo nežiūri), ir mėselės pakeptos(virta neįtinka), kotletai.Žodžiu dviračio neišradinėju.
Dar yra toks būdas... Paklausinėkit vyro, ką jo kolegos atsineša, vis daugiau minčių.
Atsakyti
Aš vyrui padarau karštų sumuštiakų. Aišku, kai juos valgo, jie jau būna šalti, bet ai, sako, kad gerai. Dar picą iškepu. Arba kokią rūkytą šalunelę su salotom. O kai nieko neįdedu, tai nueina į PC ir nusiperka kokį kibiną ar bandelę su dešrele. Į kabakus valgyti jis neina. Neturi laiko. Tai šiek tiek perkanda ir gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija @ 2005 09 07, 17:13)
Keista...maniau, kad pavalgyti kokioj kavinukėj ar šiaip kokioj maitinimo įstaigoje normalus dalykas, sumuštiniais sotus nebūsi, šiaip nelabai įsivaizduoju vyra darbo vietoje šiukždantį popieriukais  biggrin.gif


Iš pradžių tai pati nieko nesiūliau, nes galvodavau, kad maniškis tai jau tikrai ten nesišiugždens su dėžutėm biggrin.gif , nes dirba oficialioj įstaigoj, kostiumuotas ir t.t..... ir pietauti eidavo į visokias vietines zabigalkas... nes ir kišenė tą leidžia, bet kai pradėjom kartu gyventi, kartais beruošdama sau kokį lauknešėlį sudėdavau ir jam, tai koks patenkintas buvo ir nei kiek nekompleksavo tongue.gif darbe išsiimti ir suvalgyti smile.gif O paskui dar išsiaiškinau, kad kiti kolegos vyrai (labai jau ten vyriškas kolektyvas pagal darbo pobūdį cool.gif ) taip pat mėgsta kai ką atsinešti, o kartais ir kitus vaišna, ypač kai atsineša kokio naminio žmonos iškepto pyrago biggrin.gif Tai manasis paskui grįžęs daliasi įspūdžiais, kokio skonio ar skanesnis nei mano keptasis ir t.t..... Ir būna labai patenkintas, jei aš kokį pyragėlį iškepu jam i darbelį... mirksiukas.gif
Atsakyti
o aš tai savo berniukui visada įdedu ko nors mėsiško, duonos, daržovių, dar kokių sūrelių, keksiukų, vaisių, atsigerti ir pan. ir nei storas jis, nei ka. vyrui tai reikia valgyti daug. man atrodo, kad jis ir taip per mažai valgo, bet tikrai visai nestoras, nei trupučio, man tai dar per plonas:)
Atsakyti
na kaip matau dauguma tingite vyrams paruošti pietus į darbą blink.gif o tikėjausi krūvos įdėjų doh.gif
dalinuosi savo patirtimi, ką aš dedu, gal ir Jums patiks 4u.gif (pas maniškį yra mikrobangė)
išvirti koldūnai aptepti majonezu, pabarstyti paprika ir kumeliu ir užbarstysti lydytu sūriu ( telieka į mikrobanginę pašauti)
šaltibarsčiai (dedu juos į nuo silkių likusį indelį ), bulvės atskirai.
šonkauliukai (tik ne riebūs) virti ir atšalę, dar įdedu krienų arba garstyčių + duona ir kokių daržovių (agurkas ar pomidoras ) o jų nereikia net šildyti tongue.gif
kepta šlapkė + batono ir daržovių
plovas + duona ir agurkai marinuoti
kai tingiu daryti tada nuperku pieniškų tarybinių dešrelių arba parūkytų kokių + duona arba batonas ir daržovės
taip pat dedu prie kavos ar arbatos sausainių, javinukų ar bandelių bet ne visada...
daugiuo šiuo metu neatsimenu
ai dar ir kepsnį paruošiu užtepu majonezo užbarstau sūrio + bulvių košės ar bulvių + daržovių (bet čia greičiausiai kai būna po vakarienės likę)
tikiuosi kas nors tiks ir Jums, jei ką prisiminsiu parašysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Waiworyksciuke @ 2005 10 05, 09:11)
na kaip matau dauguma tingite vyrams paruošti pietus į darbą  blink.gif o tikėjausi krūvos įdėjų  doh.gif

Nesibark, gal kitos ne virti, o tik rasyti tingi...
Siryt saviskiui idejau sonkauliuku virtu (pries tai pamarinavau dienele) su bulvem ir troskintom darzovytem (morkos+paprika+poras+kaliarope). Jis bulvinis ir darzoves megsta, tai patroskinu vis ka nors, priedo kokia mesyte isvirusi imetu (keptos jis nelabai). Kadangi jis daugiausia ant ratu, tai dedu i termosa.Maista taip ruosiu, kad be problemu is jo tiesiai valgyt galetu.
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2005 09 02, 10:15)
O aš savo vyrui pietums įdedu.... nieką ax.gif Nes jei yra kas nors pagaminta, niekas netrukdo pasiėmus šaukštą pačiam įsidėti ir į darbą nusinešti. O jei nieko nėra pagaminta, vadinasi, pats kaltas, reikėjo pasigaminti.  tongue.gif

Taip darydavau, kai vaikas pradėjo vaikščioti ir reikalauti daugiau dėmesio. Dabar kartais nuo karto pagaminu ką nors nesudėtingo (daug patiekalų yra skyreliuose Kulinarinės idėjos ir Receptai su nuotraukom). O taip naujo nieko neišradinėjau: ir makaronus su kotletukais ar paštetu, bulves keptos ir orkaitėje su mėsa, ir virtos, cepelinus, balandėlius ir t.t. + prie to cigarečių pakelis ir duonos.
Arbata ar kava geria darbe

QUOTE(Letta @ 2005 09 03, 19:38)
Maniškis į darbą dedasi tai, ką valgėm vakarienei. Pasišildo mikrobangėj smile.gif

Ir pas mus taip rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo M_T: 06 spalio 2005 - 16:04