Įkraunama...
Įkraunama...

Maskuojamosios priemonės

Man pats geriausias maskuojamasis piestukas loreal Loreal infallible.-
nieko geresnio dar neradus,maskuoja idealiai,ilgai islieka,o ir veiduka isbalina,nes visada renkuosi sviesiausia,(fair light arba porcelain smile.gif
nes ir oda sviesi...
.neatsidziaugiu ir jau dar 2 nusipirkau biggrin.gif
uz tokia kaina nesitikejau tokio rezultato,perku ebay po 8-12lt.nezinau,kiek jis lt kainuoja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo heartbreaker: 23 vasario 2010 - 19:25
QUOTE(heartbreaker @ 2010 02 23, 19:23)
Man pats geriausias maskuojamasis piestukas loreal Loreal infallible.-
nieko geresnio dar neradus,maskuoja idealiai,ilgai islieka,o ir veiduka isbalina,nes visada renkuosi sviesiausia,(fair light arba porcelain smile.gif
nes ir  oda sviesi...
.neatsidziaugiu ir jau dar 2 nusipirkau biggrin.gif
uz tokia kaina nesitikejau tokio rezultato,perku ebay po 8-12lt.nezinau,kiek jis lt kainuoja smile.gif


O paakiams tinka sis maskuoklis,ne per sunkus? Nesubega i rauksleles? Galvoju si maskuokli paakiams nusipirkti g.gif
Atsakyti
Vat bandziau ir as siandien ta Loreal maskuokli. Tik gaila, kad visu spalvu testeriuku nebuvo. Bandziau Porcelain Beige-tai tikrai sviesi spalvyte (na, nzn kokia butu Fairly Light g.gif ), be jokio rausvumo, bet ir ne i gelsvuma unsure.gif -tokia smeline. Dengiasi su sepeteliu ir tikrai gerai, lygiai, laikesi super thumbup.gif . Net ir grizus namo po 3h nuo bandymo ant rankos ir rankas nuplovus-dar matesi doh.gif . Dabar galvoju-gerai cia ar blogai g.gif -gal baisiai chemijos privaryta g.gif blink.gif dabar Droge akcija, tai kaina sio maskuoklio apie 28 lt.

O siaip tai ir pati ziuriu, kad po truputi darausi maskuokliu maniake blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neris: 24 vasario 2010 - 14:29
Jau kelintą kartą įsigyju Lumene maskuojamą pieštuką thumbup.gif
Atsakyti
Paakiams pamaskuoti jau ne vienus metus naudoju Max Factor skysta maskuokli. Kiek meginu kitu, vis griztu prie MF:
user posted image

Visokiem spuogeliams ir paraudimams maskuoti man labiausiai patinka Shu Uemura Pro Concealer ir Estee Lauder Double wear concealer. Kai jau labai kazka reik uzmaskuoti, tepu EL, o ant virsaus Shu Uemura:
user posted image
user posted image




Papildyta:
QUOTE(Tiffany @ 2010 01 17, 14:34)
mane senai domina YSL touch eclat - jis nesubega i rauksleles?


Man jis nepatiko, nes per silpnai maskuoja mano amzinai pajuodusius paakius ir dar negraziai i rausleles susibega dienos begyje verysad.gif
Atsakyti
[quote=F_A,2010 03 05, 14:51]
Paakiams pamaskuoti jau ne vienus metus naudoju Max Factor skysta maskuokli. Kiek meginu kitu, vis griztu prie MF:
user posted image

O kuo konkrečiai šitas tau atrodo geriausias? Aš kaip tik šiandien eisiu ieškoti maskuoklio paakiams , tačiau į Max Factor paprastai dėmesio neatkreipiu,tai gal visai ir verta būtų g.gif Mano oda - sausa, o paakiams maskuoklio labiausiai reikia dėl juodų paakių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tuberosa: 05 kovo 2010 - 13:56
labai gerai maskuoja paakius YSL Anti-Cernes Multi Action Concealer
user posted image



Atsakyti
Kadangi turiu tikrai nemažą bėdą su pajuodusiais paakiais, tai šis Max Factor skystas maskuoklis manęs nesužavėjo schmoll.gif
Dabar naudoju Benefit'o Boi-ing'ą tai geriausias iš visų iki šiol naudotų.
Tačiau man jis subėga į raukšleles. Ir na aišku tobulai visko nepaslepia... Bet vis geriau nei nieko + natūraliai, gražiai atrodo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aštri: 05 kovo 2010 - 18:55
kokia yra gera maskuojamoji priemone nuo issipletusiu kapiliaru? 4u.gif parasykit kokias naudojate ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2010 03 05, 13:59)
labai gerai maskuoja paakius YSL Anti-Cernes Multi Action Concealer



Visada maniau,kad jis paakiams per sunkus būtų,o kaip jis maskuoja dėmeles ar spuogelius?Ar jis toks lengvas labai?
QUOTE(Prila @ 2010 03 12, 17:51)
O man vis kyla klausimas...ka tepame sau ant veido.... jei istepiau krempudra chalata...ir niekaip neisskalbia...nei skalbykloje, nei jokie Vanich nei ACE demes neiveikia......

Hm, įdomu, kokią krempudrą jūs naudojate? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mitsouko: 12 kovo 2010 - 18:25
QUOTE(Mitsouko @ 2010 03 12, 18:24)
Visada maniau,kad jis paakiams per sunkus būtų,o kaip jis maskuoja dėmeles ar spuogelius?Ar jis toks lengvas labai?

Hm, įdomu, kokią krempudrą jūs naudojate?  smile.gif

tikrai kad idomu biggrin.gif nes man visos pudros kuo puikiausiai issiplauna biggrin.gif i tema,tai as negaliu atsidziaugt Benefit Boing maskuokliu-ir paakiam ir siaipo spuogelius pamaskuoju ax.gif nesunkus jis toks bet maskuoja pouikiai thumbup.gif idomu butu labai bobbi brown creamy concealer isbandyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2010 03 12, 17:00)
...as negaliu atsidziaugt Benefit Boing maskuokliu-ir paakiam ir siaipo spuogelius pamaskuoju ax.gif nesunkus jis toks bet maskuoja pouikiai thumbup.gif


Skaičiau Benefit temoje, kad pirkote šviesiausio atspalvio maskuoklį 4u.gif Kokio šviesumo jis maždaug? Esu labai šviesi, o taip gundaus šiuo maskuokliu, daug gerų atsiliepimų prisiskaičiau smile.gif Ar daug jo naudojasi ar jis toks iš skalsesnių? blush2.gif Labai dėkui už atsakymus smile.gif
Atsakyti