Įkraunama...
Įkraunama...

Maskuojamosios priemonės

Turiu3 maskuoklius siuo metu ir visi labai patinka.

Benefit 'boi-ing' jau n kartu aptartas visur. Superinis viskam. thumbup.gif

Physician's Formula maskuojamoji pudra (ivairiu spalvu) - labai puikiai pamaskuoja, bet man kiek balina veiduka (nors ir baltaode esu).

Maybelline mineralinis maskuoklis (skystas) - neseniai isigijau, bet labai patenkinta. Spalva pataikiau idealiai, tai galiu tik ji uztept ant veiduko ir eit i gatve. Man tik paakius kiek mazokai jis pamaskuoja....


Dabar domina Benefit 'Stay don't stray' - bandziau ant rankos ir patiko. Firmos atstoves Sephoroj daze zmones, bet as patingejau pasilikt ir pasikonsultuot.... O dabar klausimu del jo kyla, nes atspalvis tik vienas...
Atsakyti
QUOTE(Panelė Rožė @ 2010 03 12, 23:07)
Skaičiau Benefit temoje, kad pirkote šviesiausio atspalvio maskuoklį 4u.gif Kokio šviesumo jis maždaug? Esu labai šviesi, o taip gundaus šiuo maskuokliu, daug gerų atsiliepimų prisiskaičiau smile.gif Ar daug jo naudojasi ar jis toks iš skalsesnių? blush2.gif Labai dėkui už atsakymus smile.gif

jis zinokit labai labai sviesusu tikrai mirksiukas.gif as pati esu baltaode,pudru naudoju pacius sviesiausius atspalvius,sito maskuoklio nr1 spalvyte ta sviesiausia tinka man idealiai ax.gif Man asmeniskai jis labai taupiai naudojasi,labai lengvai uzsitepa,o maskuoja taip gerai kaip nemaskavo ne vienas mano bandytu maskuokliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2010 03 13, 09:19)
jis zinokit labai labai sviesusu tikrai mirksiukas.gif as pati esu baltaode,pudru naudoju pacius sviesiausius atspalvius,sito maskuoklio nr1 spalvyte ta sviesiausia tinka man idealiai ax.gif Man asmeniskai jis labai taupiai naudojasi,labai lengvai uzsitepa,o maskuoja taip gerai kaip nemaskavo ne vienas mano bandytu maskuokliu biggrin.gif


Lėksiu žiūrėti bigsmile.gif Dar gundaus MAC maskuokliu, žiūrėsiu kuris labiau tiks spalvos atžvilgiu 4u.gif Dėkui už pagalbą wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelė Rožė @ 2010 03 13, 12:07)
Lėksiu žiūrėti bigsmile.gif Dar gundaus MAC maskuokliu, žiūrėsiu kuris labiau tiks spalvos atžvilgiu 4u.gif Dėkui už pagalbą wink.gif

turejau mac studio finish-nors internete ir labai isgirtas ,bet man nepatiko cool.gif labai gabalais tokiais uzsitepdavo,negraziai atrode,zodziu ner net ko lygint su boing biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2010 03 13, 10:54)
turejau mac studio finish-nors internete ir labai isgirtas ,bet man nepatiko cool.gif labai gabalais tokiais uzsitepdavo,negraziai atrode,zodziu ner net ko lygint su boing  biggrin.gif


Jau Post Factum laugh.gif Pirkau MAC Select MoistureCover ax.gif Žiūrinėjau tą Boi-ing, konsultantė dar pamaskavo paakius juo, ale žiauriai jis man nusausino, į raukšles subėgo unsure.gif O va MAC užsitepė lygiai kaip šilkas bigsmile.gif Ir žiauriai faina konsultantė pasitaikė, odą išgyrė, išsiklausinėjo kuo veidelį dažiau, lūpas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mitsouko @ 2010 03 12, 18:24)
Visada maniau,kad jis paakiams per sunkus būtų,o kaip jis maskuoja dėmeles ar spuogelius?Ar jis toks lengvas labai?

Hm, įdomu, kokią krempudrą jūs naudojate?  smile.gif




tepamas tankiu šepetėliu labai thumbup.gif
ir neapsunkina ir neakcentuoja raukšlių. tik reikia pataikyti spalvą.
galima naudoti ir kaip maskuojamąją priemonę, bet man didžiausias jo pliusas būtent paakių tobulas maskavimas.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jazira: 15 kovo 2010 - 09:29
[quote=Tuberosa,2010 03 05, 13:55]
[quote=F_A,2010 03 05, 14:51]
Paakiams pamaskuoti jau ne vienus metus naudoju Max Factor skysta maskuokli. Kiek meginu kitu, vis griztu prie MF:
user posted image

O kuo konkrečiai šitas tau atrodo geriausias? Aš kaip tik šiandien eisiu ieškoti maskuoklio paakiams , tačiau į Max Factor paprastai dėmesio neatkreipiu,tai gal visai ir verta būtų g.gif Mano oda - sausa, o paakiams maskuoklio labiausiai reikia dėl juodų paakių.
[/quote]
Sitas maskuoklis man neblogai pamaskuoja (turiu tamsius paakius nuo vaikystes, tad tepu pora sluoksniu), nesusibega i rauksleles ir labai naturaliai atrodo. Turiu jau n-taji, kai baigsis, turbut vel ji pirksiu ax.gif Taip pat labai geras Lancome paakiu maskuokliukas, bet su juo man gaunasi efektas panasus kaip su MF, tik kad MF gerokai maziau kainuoja...
Atsakyti
QUOTE(Panelė Rožė @ 2010 03 13, 17:48)
Jau Post Factum laugh.gif Pirkau MAC Select MoistureCover ax.gif Žiūrinėjau tą Boi-ing, konsultantė dar pamaskavo paakius juo, ale žiauriai jis man nusausino, į raukšles subėgo unsure.gif O va MAC užsitepė lygiai kaip šilkas bigsmile.gif Ir žiauriai faina konsultantė pasitaikė, odą išgyrė, išsiklausinėjo kuo veidelį dažiau, lūpas biggrin.gif


Ir kaip Jums MAC Select MoistureCover? Būtent paakių maskavimui? 4u.gif
Atsakyti
gal kas papasakos su kuo pigmntines demes ar strazdanas maskuojate?
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2010 03 15, 15:41)
Sitas maskuoklis man neblogai pamaskuoja (turiu tamsius paakius nuo vaikystes, tad tepu pora sluoksniu), nesusibega i rauksleles ir labai naturaliai atrodo. Turiu jau n-taji, kai baigsis, turbut vel ji pirksiu ax.gif Taip pat labai geras Lancome paakiu maskuokliukas, bet su juo man gaunasi efektas panasus kaip su MF, tik kad MF gerokai maziau kainuoja...


g.gif O kur rasti MAxFactor maskuokli,kiek suprantu jis labai skystas,lengvas,tai turbut tik paakiams blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Jazira @ 2010 03 05, 14:59)
labai gerai maskuoja paakius YSL Anti-Cernes Multi Action Concealer
user posted image


Sita as pati naudoju thumbup.gif isimetu i rankine dazniausiai ir paakius pamaskuoju ir spuogelius,kaip piestukinis maskuoklis,tai man pats paciausias wub.gif

Naudoju siaip dabar SLA maskuojamaja palete,zalias ,baltas,orandzindis,violetinis,geltonas maskuoklis yra.Nuo visko.Patenkinta vidutiniskai.Noretusi vieno daiktelio,siaip unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Aštri @ 2010 03 20, 14:05)
Ir kaip Jums MAC Select MoistureCover? Būtent paakių maskavimui?  4u.gif


Taip, naudoju paakių maskavimui. Maskavimas vidutiniškas (man pakanka), tekstūra kaip kreminės pudrytės, laisvai galima ir spuogelius, dėmeles maskuoti. Kadangi mano paakių odelė pasausėjus, tai šis maskuoklis dar ir padrėkina ją smile.gif Ant rankos bandžiau MAC Studio Sculpt maskuoklį (taip berods vadinas), ojojoj, tepasi sunkiai, sušoka į gumulėlius, išryškintų turbūt visas raukšleles g.gif
Atsakyti
QUOTE(makeup @ 2010 03 21, 12:51)
g.gif O kur rasti MAxFactor maskuokli,kiek suprantu jis labai skystas,lengvas,tai turbut tik paakiams blush2.gif


MF maskuoklis yra skirtas paakiams, demelems kokioms maskuot per skystas. Buna pirkt visur, kur yra MF stendai mirksiukas.gif
Atsakyti