Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita....

gal
kazi ar man jis isgyde ta zaizda g.gif
Atsakyti
Nežinau, bet man ir po Nexium viskas atsinaujino, o pasirodo, jog mano skrandis kažkaip švytuoja į šonus, dėl to atsinaujina erozijos blink.gif Aišku tai gali būti susiję ir su nervais. Bet blogiausiai pasijuntu kai užnešu savo 15 kg gražuolę į 5 a.
Atsakyti
wow, raganiuketuke skaito :wub
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti
siandien rijau zarna klaipedoj pas zindziu, tai pasake, kad man yra gerl netipine forma, t.y.pakitimu kaip ir nera, bet mane vargina tie simptomai g.gif tos vadinamos stemples isvarzos nera, bet raumuo tas yra susilpnejes, nes rugstis kai jis silpnesnis pakyla ir sukelia tuos nemalonius pojucius verysad.gif zodziu reix toliau ziureti save ir kai uzeis blogumai pavartot vaistuku...
Atsakyti
Merginos, o kaip atskirti ar gerklę skauda nuo peršalimo, ar nuo skrandžio? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(wity @ 2009 06 19, 22:44)
siandien rijau zarna klaipedoj pas zindziu, tai pasake, kad man yra gerl netipine forma, t.y.pakitimu kaip ir nera, bet mane vargina tie simptomai g.gif tos vadinamos stemples isvarzos nera, bet raumuo tas yra susilpnejes, nes rugstis kai jis silpnesnis pakyla ir sukelia tuos nemalonius pojucius verysad.gif zodziu reix toliau ziureti save ir kai uzeis blogumai pavartot vaistuku...

is aprasymo panasu i ta vadinama psichologine, kur nera nieko, o jauciami simptomai. tokiu atveju dazniausiai reikia tik nervu sistema suustiprinti. gal net vitamino b kompleksinio kurso pakaktu g.gif tik skaiciusi apie tai, nedaug girdejusi realiai unsure.gif

QUOTE(Giedre.vs @ 2009 06 19, 23:02)
Merginos, o kaip atskirti ar gerklę skauda nuo peršalimo, ar nuo skrandžio? blush2.gif

na as skiriu, nes jie man skiriasi ir galu gale jei gerkle balta, o skauda, tai rugstys. turetum jausti, nes kai persali truputi kitoks jausmas 4u.gif
Atsakyti
na taip, as manau, kad pas mane tos bedos nuo streso, nes vienu laikotaroiu labai daug streso apturejau, tada pamazu viskas ir prasidejo pamazu verysad.gif nes iki tol ne karto gyvenime nebuvo problemu su skranziu schmoll.gif bet kai jau tas raumens darbas normalus sutrinka,tai jau jo nesustiprinsi..remuo vistiek kartosis, jei susinervinsi ar ne taip ka suvalgysi..kazkaip nesitikiu, kad visiskai pasveikciau, na jei taip nutiktu, tai sokineciau is laimes lotuliukas.gif nes tie simptomai nera tikrai is maloniuju.. rolleyes.gif
kaip tau,Malibu, sveikatele?o pas tave jau buvo ta vadinama isvarza?kiek tu metu sirgai ta liga iki operacijos? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(wity @ 2009 06 20, 15:46)
na taip, as manau, kad pas mane tos bedos nuo streso, nes vienu laikotaroiu labai daug streso apturejau, tada pamazu viskas ir prasidejo pamazu verysad.gif nes iki tol ne karto gyvenime nebuvo problemu su skranziu schmoll.gif bet kai jau tas raumens darbas normalus sutrinka,tai jau jo nesustiprinsi..remuo vistiek kartosis, jei susinervinsi ar ne taip ka suvalgysi..kazkaip nesitikiu, kad visiskai pasveikciau, na jei taip nutiktu, tai sokineciau is laimes lotuliukas.gif nes tie simptomai nera tikrai is maloniuju.. rolleyes.gif
kaip tau,Malibu, sveikatele?o pas tave jau buvo ta vadinama isvarza?kiek tu metu sirgai ta liga iki operacijos? unsure.gif

isvarza pas mane buvo mazyte tik 1.5-2 cm, sakyciau kaip ir nebuvo. o operacijos prireike daugiau truputis nei po 4 metu verysad.gif jauciuosi dabar gana gerai wub.gif o tau pasveikti visi sansai, tik noro ir optimizmo reikia. lygtais ad israso reikiamus ir funkcija atsistato pilnai, juk ja perduoda nervinemis lastelemis mirksiukas.gif aisku as ne medike, tik daug skaitau apie tai blush2.gif
Atsakyti
na jo,reix tvarkyt tuos savo nervus.. ax.gif faina, kad yra dar tox forumas ir zmoniu su kuriais gali pasidalint patirtim ir atrodo iskart geriau pasidaro thumbup.gif
Papildyta:
o jums merginos nekrenta svoris nuo tu maisto derinimu ir dietu?
Atsakyti
QUOTE(wity @ 2009 06 20, 23:18)
na jo,reix tvarkyt tuos savo nervus.. ax.gif faina, kad yra dar tox forumas ir zmoniu su kuriais gali pasidalint patirtim ir atrodo iskart geriau pasidaro  thumbup.gif
Papildyta:
o jums merginos nekrenta svoris nuo tu maisto derinimu ir dietu?


Dar ir kaip krenta.Tiksliau,krito,siuo metu pasitvarke kiek skrandzio reikalai,pradejau normalesni maista valgyti,tai pavyko pora kg priaugti,siek tiek i zmogu bent jau panasi pasidariau nes buvo jau visai baisiai... schmoll.gif Ir silpna nebesidaro.Tik vat idomu,ar ilgam... g.gif
Atsakyti
as atrodo valgau ne tiek mazai, bet man neauga svoris isviso.. schmoll.gif kaip noreciau 5kg priaugti, bet niekaip neina, visiem tik juokas ima kai pasakai kai nori svorio priaugt rolleyes.gif sako dziaukis, kad neauga, bet kazkaip kad jau ne i zmogu panasusu esi, tai irgi ne kas g.gif
Papildyta:
na man dar yra skydliauke suaktyvejus, aisku tai dar kazkiek priduoda, siuo metu gyduas skydliaukes suaktyvejima, tai yra viltis gal paskui ir ataugs to svorio kai susinormalizuos jos veikla
Atsakyti