Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka

Ne, čia diskusija be galo. Gal paklauskime pačios astute0210 kokiomis sąlygomis ji apsiimtų daryti užsakymą bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 03 13, 20:17)
pas Jens'a (pas vokieti) maciau parasyta 12.5 svaro uz siuntima  g.gif  bet nezinau uz koki cia kieki  g.gif


cia gal vokiaciams vokietijoj g.gif
Papildyta:
QUOTE(Atėnė @ 2009 03 13, 20:20)
Ne, čia diskusija be galo. Gal paklauskime pačios astute0210 kokiomis sąlygomis ji apsiimtų daryti užsakymą bigsmile.gif .


Tai kad man jau noras praejo kazka daryt ...
Gal cia toks Rasmos tikslas buvo ...
Atsakyti
iki siol buvo pigiausia pirkti per Astute, per ta vokieti, ar teisingai g.gif tie 5 lt esmes dideles nekeicia. tai kame problemos g.gif

o mokejimo pagal svori, tai bent jau preiliminariai galima padalinti. tikrai pirkdama pvz.: tik tusa ir pudryte, nenoreciau moketi (uz siuntima) tiek pat, kaip kuri pirkdama 3 stiklinius buteliukus (jau kartojuos). na, gal kazkaip galima proto ribose ta sumele padalinti.
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2009 03 13, 20:20)
Ne, čia diskusija be galo. Gal paklauskime pačios astute0210 kokiomis sąlygomis ji apsiimtų daryti užsakymą bigsmile.gif .


Gal tikrai ? 4u.gif Astute0210 parašykite kokiomis sąlygomis apsiimsite daryti užsakymą (rašėte, kad siuntimo išlaidas pagal svorį dalinti nenorit ir t.t.) rolleyes.gif O mes jau skaičiuosimės, kam apsimoka ir kam neapsimoka užsisakinėti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rkatyte: 13 kovo 2009 - 19:49
QUOTE(astute0210 @ 2009 03 13, 19:19)
Pikta buvo kad netiesa rasete del kurso, ir siaip daugumoj zinuciu "varete" ant manes tipo "kyla apetitas bevalgant"... tikrai nemalonu skaityt tokio stiliaus zinutes

Taigi sakykites is internetiniu puslapiu ir neskleiskite cia savo demagogiju.

Kodel man nesiteisint? Juk po tokiu jusu zinuciu kitos gali galvot kad cia man simtai lieka nuo to svaro kurso. kam cia taip mane smeizt, as ne tokia. Kaip sakoma koks esi taip ir apie kita galvoji.

Nuo sumestinio užsakymo priėjom iki simbolinio mokesčio už vargo. Tai nieko, dėl to sutinka bet kas. Bet kai jau prieinama svarstyt apie procentus, kokie jie turėtų būti, ir "sąžiningą skaičiavimą" pagal vnt. nors siuntimo kaina priklauso nuo svorio, tai tokios mintys ir gimsta.

Čia nėra parašyta kam skleisti demagogijas, kam ne smile.gif
QUOTE(astute0210 @ 2009 03 13, 19:28)
Tai kad man jau noras praejo kazka daryt ...
Gal cia toks Rasmos tikslas buvo ...

Nedarykit, geriau papykit.
Kai Rasma turi tikslų, tai ji juos ir pasiekia. O šioje temoje jokių ypatingų tikslų nėra.
Domina vien Dr. Hauschka produktai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 03 13, 17:00)
Tikrai gražu ir ta spalva tušo tokia graži : Kiek potepių daryta? Kažin, jeigu kelis kartus tepant pats violetumas intensyvėja ar ne, nebandėt?

kiek tepta nežinau unsure.gif tik šmaukšt šmaukšt ir viskas mirksiukas.gif o intensyvėt spalva tai nemanau, labiau blakstienos gal didėja biggrin.gif

QUOTE(Rasma @ 2009 03 13, 17:28)
Sekmadienį jaučiu užsisakysiu aš žalią ar baklažininį iš to vokiečių puslapėlio thumbup.gif Tas tušas 'volume' kiek matau? 
Bet tai apimtį blakstienoms suteikia ar ilgina (katuti, parašei pirmoje žinutėje, kad ilgina? unsure.gif )?
O šiaip gal žinote, kuris labiau tinka pilkai-žalioms akims, kuris labiau paryškintų  Kiek randu, tai lyg ir violetiniai atspalviai..tai gal baklažaninį imti ir juodą ('klasikinį')

Taigi Rasma jūs iš Vln kaip matau, Stepono 6 jie turi meginukus volume ir žalio ir šito ir juodo, galima nubėgt pasibandyt 4u.gif jei tai įmanoma biggrin.gif
šitas Volume, bet man ir atrodo kad apimti labiau didina nei ilgina unsure.gif


Vat reikėjo dabar tam Jans atostogų išeit doh.gif atsirado laiko apmąstymams lotuliukas.gif būtų dirbęs visu tempu, nebūt laiko mąstyt biggrin.gif Jūs tik prašau nenustokit užsakinėt, nes aš tai nauja ir užsikabinau, man visko reik 4u.gif negi leisit kad brangiai LT mokėčiau??? lotuliukas.gif privalot suteikt progą, kad įsigyčiau pigiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

šiaip manau astute0210 tūrėtų duot savo aiškias ir konkrečias sąlygas tuomet kiekviena norinti tyliai nuspręs ar jai tinka tokios sąlygos ar ne 4u.gif
o jei reiktų kokios pagalbos rūšiuojant, deliojant, skaičiuojant ir dar -ent biggrin.gif mielai poagelbėčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 03 13, 20:56)
Nuo sumestinio užsakymo priėjom iki simbolinio mokesčio už vargo. Tai nieko, dėl to sutinka bet kas. Bet kai jau prieinama svarstyt apie procentus, kokie jie turėtų būti, ir "sąžiningą skaičiavimą" ...



TAI KIEK AS GALIU KARTOTI KAD AS NEPRASIAU JOKIO MOKESCIO
O IR DEL PROCENTU CIA BUVO NE MANO SIULYMAS AS CITAVAU PALOMINA IR ESME BUVO SIUNTIMOSI KAINA NE PROCENTAI (GAILA KAD NEISTRYNIAU TO PALOMINOS SKAICIAVIMUOSE)

PO 2 UZSAKYMU SAKIAU VISKAS GANA, PRISIREIKE PUDRYTES MAN NORINCIU UZSAKINETI NEATSIRADO...
PASIULE MAN SUMOKETI PO 5 LT TAI PAGALVOJAU ISEITU MAN KOKS DAIKCIUKAS NEMOKAMAI
Atsakyti
Tai gal dėl šventos ramybės nieko nekeičiam tose sąlygose doh.gif . Visoms tiko, visos užsakinėjo ir buvo gerai. Antraip matau nesusitarsime. Korekcija galėtų būti tik ta, kad darančiajai užsakymą sumokėti, kad koks daiktelis jai išeitų nemokamai ar bent pigiau 4u.gif .
Ką manote?
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 03 13, 21:06)
TAI KIEK AS GALIU KARTOTI KAD AS NEPRASIAU JOKIO MOKESCIO
O IR DEL PROCENTU CIA BUVO NE MANO SIULYMAS AS CITAVAU PALOMINA IR ESME BUVO SIUNTIMOSI KAINA NE PROCENTAI (GAILA KAD NEISTRYNIAU TO PALOMINOS SKAICIAVIMUOSE)

PO 2 UZSAKYMU SAKIAU VISKAS GANA, PRISIREIKE PUDRYTES MAN NORINCIU UZSAKINETI NEATSIRADO...
PASIULE MAN SUMOKETI PO 5 LT TAI  PAGALVOJAU ISEITU MAN KOKS DAIKCIUKAS NEMOKAMAI


Niu viskas aišku, ir noras labai suprantamas, - už darbą pudrytė būtų smile.gif
Belieka nuspręsti kaip dalinti siuntimo išlaidas g.gif
Papildyta:
QUOTE(Atėnė @ 2009 03 13, 21:13)
Tai gal dėl šventos ramybės nieko nekeičiam tose sąlygose doh.gif . Visoms tiko, visos užsakinėjo ir buvo gerai. Antraip matau nesusitarsime. Korekcija galėtų būti tik ta, kad darančiajai užsakymą sumokėti, kad koks daiktelis jai išeitų nemokamai ar bent pigiau 4u.gif .
Ką manote?


Sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rkatyte: 13 kovo 2009 - 20:31
QUOTE(Rasma @ 2009 03 13, 18:28)
Sekmadienį jaučiu užsisakysiu aš žalią ar baklažininį iš to vokiečių puslapėlio thumbup.gif Tas tušas 'volume' kiek matau? bigsmile.gif
Bet tai apimtį blakstienoms suteikia ar ilgina (katuti, parašei pirmoje žinutėje, kad ilgina? unsure.gif )?
O šiaip gal žinote, kuris labiau tinka pilkai-žalioms akims, kuris labiau paryškintų ax.gif Kiek randu, tai lyg ir violetiniai atspalviai..tai gal baklažaninį imti ir juodą ('klasikinį') g.gif

mano tokios akys (cia tai ne su violetiniu tusu dazytos, tiesiog idejau savo akiu spalva):
user posted image
turejau Hauschkos Volume baklazanini tusa.. bet seip tai as kai pasidazydavau juo, man paciai atrode kad blakstienos juodos biggrin.gif as violetinumo neiziuredavau, nors kiti tai pastebedavo, kad ne juodas..

tuoj paieskosiu foto kaip as su violetiniu atrodau..

stai su hauschkos tusu:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 13 kovo 2009 - 21:27
QUOTE(Palomina @ 2009 03 13, 21:20)
mano tokios akys (cia tai ne su violetiniu tusu dazytos, tiesiog idejau savo akiu spalva):
user posted image
turejau Hauschkos Volume baklazanini tusa.. bet seip tai as kai pasidazydavau juo, man paciai atrode kad blakstienos juodos  biggrin.gif  as violetinumo neiziuredavau, nors kiti tai pastebedavo, kad ne juodas..

tuoj paieskosiu foto kaip as su violetiniu atrodau..

su kokiais dazais plaukus dazai, Palomina? wink.gif Grazi spalva ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiwa @ 2009 03 13, 22:25)
su kokiais dazais plaukus dazai, Palomina? wink.gif Grazi spalva  ax.gif

cia buvo dazyti su Goldwell augaliniais.. spalva maisyta is keliu atspalviu - kelios rudos sokolado ir raudonos truputi..
Atsakyti