Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka

QUOTE(Rasma @ 2009 03 13, 17:28)
Bet tai apimtį blakstienoms suteikia ar ilgina (katuti, parašei pirmoje žinutėje, kad ilgina? unsure.gif )?


man ir tą, ir tą daro - ilginantis tik ilgintų, o šis dar ir priduoda apimties 4u.gif
Atsakyti
Nezinau, man cia tie uzsakymai dabar...nuo pat pradziu buvo, kad rinkdavosi grupele, kad pasidalinti siuntimo islaidas, tuo paciu ir uzsakanciajai juk nauda gaunasi...juk astute manau tikrai nenori viena siustis pudrytes su visom islaidom? cool.gif nuo sitos vietos ir reiketu naudos pradet ieskot...
P.S. del manes, man tu 5lt negaila...
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 03 13, 21:29)
cia buvo dazyti su Goldwell augaliniais.. spalva maisyta is keliu atspalviu - kelios rudos sokolado ir raudonos truputi..

o as taip tikejausi, kad kaip nors paprasciau viskas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
(Mur mur @ 2009 03 13, 20:15)
ten, kur pigiausia galima nusipirkti sios kosmetikos, koks pristatymo mokestis? ar priklauso nuo svorio, nuo pinigu sumos? jei perki tik tusa, koks butu mokestis (cia kalbu, jei perki tiesiogiai ir viena)?

QUOTE(Palomina @ 2009 03 13, 19:17)

pas Jens'a (pas vokieti) maciau parasyta 12.5 svaro uz siuntima  g.gif  bet nezinau uz koki cia kieki  g.gif


Aš pirkau iš vienos ebay parduotuvės prieš porą dienų kelis Dr.Hauschka produktus, tai už pristatymą į LT mokėjau 2,95 svaro(už vieną prekę, už papildomą prisideda po 0,5 svaro). Labai neblogos sąlygos toms, kas užsisako vieną ar kelis daiktelius thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliuke: 13 kovo 2009 - 21:43
QUOTE(linutiaaa @ 2009 03 13, 22:31)
Nezinau, man cia tie uzsakymai dabar...nuo pat pradziu buvo, kad rinkdavosi grupele, kad pasidalinti siuntimo islaidas, tuo paciu ir uzsakanciajai juk nauda gaunasi...juk astute manau tikrai nenori viena siustis pudrytes su visom islaidom? cool.gif  nuo sitos vietos ir reiketu naudos pradet ieskot...
P.S. del manes, man tu 5lt negaila...


MIELAI SIUSCIAUSI PER KA NORS MOKECIAU 5 LT IR PIRKCIAU 2 PUDRYTES ARBA DANTU PASTOS KAD APSIMOKETU smile.gif
Atsakyti
[quote=egliuke,2009 03 13, 22:42]
[/quote]

Aš pirkau iš vienos ebay parduotuvės prieš porą dienų kelis Dr.Hauschka produktus, tai už pristatymą į LT mokėjau 2,95 svaro(už vieną prekę, už papildomą prisideda po 0,5 svaro). Labai neblogos sąlygos toms, kas užsisako vieną ar kelis daiktelius thumbup.gif
[/quote]

parasyk, kokia parduotuvele? Acu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mur mur: 13 kovo 2009 - 21:49
QUOTE

parasyk, kokia parduotuvele? Acu  4u.gif

Pirkau iš čia

Dabar dar pažiūrėjau jų prekes, tai pristatymo mokestis šiek tiek svyruoja, turbūt nuo svorio - yra ir 1.85 svaro ir 3,90 svaro. Bet labai gerai, kad perkant kelias jis nesisumuoja, o prisideda tik 0,5 svaro. Tik būtina nupirkus iš karto nemokėti, nes ebay sumuoja atskiras prekių pristatymo kainas, o palaukti e-mailo iš parduotuvės, jie atsiunčia pakoreguotą sąskaitą mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai aciu uz nuorodele mirksiukas.gif manau dabar issispres visi nesutarimai clap_1.gif kiekviena gales uzsisakyti ko nori mirksiukas.gif
Papildyta:
na tikejausi kad kainos bus kaip pas Jens deja... pudra pigiau ant 20lt pas ji...
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 03 13, 23:40)
Labai aciu uz nuorodele  mirksiukas.gif  manau dabar issispres visi nesutarimai  clap_1.gif kiekviena gales uzsisakyti ko nori  mirksiukas.gif
Papildyta:
na tikejausi kad kainos bus kaip pas Jens deja... pudra pigiau ant 20lt pas ji...

Na ir as pastebejau, kad kainos nemazos, tarkim Rejuvenating mask 25 svarus kainuoja.Tai gaunasi brangeliau netgi negu Lt g.gif
Atsakyti
Astute,

duok nuorodele is kur Jens perka.
Aciu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 03 13, 21:20)
mano tokios akys (cia tai ne su violetiniu tusu dazytos, tiesiog idejau savo akiu spalva):

turejau Hauschkos Volume baklazanini tusa.. bet seip tai as kai pasidazydavau juo, man paciai atrode kad blakstienos juodos  biggrin.gif  as violetinumo neiziuredavau, nors kiti tai pastebedavo, kad ne juodas..

tuoj paieskosiu foto kaip as su violetiniu atrodau..

Nuotraukose tai tušo skirtumo (čia kaip supratau ir juodu, ir baklažaniniu dažytos g.gif ) nelabai matyt, bet akys labai gražios..ir tušu padažytos labai gražiai atrodo bigsmile.gif

Reiks rimtai gi pėdinti į Stepono g. ir "išsimatuoti"..kaip aš pamiršau tokią galimybę doh.gif thumbup.gif

Aš irgi pritariu, kad astute0210 parašytų tas visas sąlygas ir baigsis čia tos diskusijos, kivirčai. Tiks - užsisakysim, netiks - kitur ieškosim, prievolės gi nėra. Ir jei man kažkas netinka, aš ne princesė ant žirnio, kad pagal mane čia gadintis nervus ir sveikatą ar kažką keisti. O tuo labiau "bausti" kitas neužsakinėjant ir pan. Nugi ne mažos mergaitės esame, gal jau kaip nors išmokim normaliai priimti ir kritiką, ir visus pasvarstymus, kurie kyla rašant.

Man tai didžiulis noras kyla prašyti savo 'vokietkos' sesers, kad ji nueitų į kokią parduotuvę 'a lia bazę' ir pažiūrėtų kokios Dr. Hauschkos kainos pačioje Vokietijoje g.gif Gal ir traip žino..niekad neklausiau apie kainas per tiek metų g.gif Gi kai keliaujam kas, nors imk ir parvežk keliolika kilogramų smile.gif Tiesiog niekada neateina į galvą apsipirkti, siaubas... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 03 14, 00:00)
Nuotraukose tai tušo skirtumo (čia kaip supratau ir juodu, ir baklažaniniu dažytos g.gif ) nelabai matyt, bet akys labai gražios..ir tušu padažytos labai gražiai atrodo  bigsmile.gif

Reiks rimtai gi pėdinti į Stepono g. ir "išsimatuoti"..kaip aš pamiršau tokią galimybę doh.gif  thumbup.gif

pirmoj foto buvo blakstienos dazytos Diorshow tusu, o antroj kaip ir sakiau Hauschkos.. na tai jai man reiktu rinktis kuri pirkt - tai as pirkciau Hauschkos.. nes su juo man graziau blakstienos atrode, na tik spalva as sau imciau juoda tikriausiai..
Atsakyti