kai studente buvau, kartais sustodavau pamastyti, ar pirkti zurnala "panele" ar krema "margarita"? kaina buvo vienoda, o kapeiku turi tik vienam is dvieju...dabar mano kolekcijoj puikuojasi pirmasis "paneles" zurnalas, o "margaritos" kremus pakeite gerokai brangesni...
manau, kad zmogaus pajamos auga, keiciantis jo poreikiams, o ne atvirksciai. siandien mano poreikiai labai isauge nuo tos dienos, kai reikedavo rinktis ka pirkti. prisipazinsiu, siandien ne nezinau kiek maisto produktai kainuoja. ir man tai patinka