Įkraunama...
Įkraunama...

Kur sutikote savo antrą vyrą?

QUOTE(Azalija @ 2005 10 13, 11:51)
arba į šoną, atsargiai įvažiuoti... wink.gif pažintis - garantuota..  drinks_cheers.gif

Kita karta ( jei toks bus ax.gif ), taip ir padarysiu laugh.gif
Atsakyti
Aš irgi siūlyčiau internete, iš pradžių maniau,kad tai nesąmonę, bet mano draugė šią vasarą apsiženijo, o susipažino jie per internetą, ir tikrai labai faini žmonės. Mums kažkodėl atrodo,kad internete gali susipažinti tik beviltiški žmonės, tačiau įsitikinau,kad ne.
Dar lieka darbas, kavinės, pajūrys, ir visai netyčiukai,kurie dažniausiai ir pasitaiko biggrin.gif mūsų kelyje
Atsakyti
As sutikau savo antraji oficialu vyra ... lifte smile.gif rimtai. Pakviete kavos, is pradziu rezgeme darbinius santykius: jam reiketojo darbuotojos, man papildomo uzdarbio, jis tuo metu turejo drauge, as blaskiausi tarp gerbeju. Po keliu menesiu santykiai tapo nebe darbiniai, bet istekejau uz jo tik tada, kai musu bendram vaikui jau buvo 1,5 metuku. Karta nusvilus nebesinorejo nudegti antra karta. Jau 7 metai kartu. Tiek truko ir mano pirmoji santuoka...
Atsakyti
Faina... 4u.gif
Atsakyti
Kai susipažinom, mano mielojo klausimas buvo "o kodėl tokia žavi mergina yra viena?" blush2.gif (čia ne pirmasis klausimas buvo) atsakiau, kad gal dėl to, kad esu išsiskyrusi ir turiu vaiką. Nuostaba buvo tik dėl to, kad labai jaunai atrodau (tuomet iš vis vos ne kaip moksleivė). Vaikas jam neatrodo problema. Tikrasis tėvas 5m. akių nerodo, o mano draugas mano sūnum rūpinasi, lauktuves veža, moko, va, pasiūlė vaikui gimtadieniui dovaną nupirkti, kokios aš pati tikrai neįstengčiau...

Beje, jo dvynys brolis dar vienišas ir (drįstu manyt, susipažinęs su manimi laugh.gif blush2.gif ) visai nesibaido susipažinti su vieniša mama mirksiukas.gif . Tik viena labai jau įtari buvo, o kita paaiškėjo, tebemyli buvusį vyrą... unsure.gif g.gif
Atsakyti
Na, tai kokiam mieste tas dvynys brolis gyvena ir kiek jam metu? biggrin.gif mirksiukas.gif g.gif
Atsakyti
vat vat ir aš norėjau paklaust biggrin.gif
Atsakyti
As pirma! box.gif

laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Die @ 2005 10 26, 11:55)

ok, nusileidžiu wub.gif

nagi, mamulkos, neslepiam neslepiam vienišų giminaičių mirksiukas.gif laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gelmytė: 26 spalio 2005 - 11:57
Miestas - Vilnius, 28 m. ką tik suėjo...
Šiaip labai labai šaunus vaikinas, simpatiškas, nerūko, pareigingas, atsakingas, labai sąžiningas, linksmas, be to - profesionalus sportininkas (o dar ir dirba kitą darbą) thumbup.gif Tik manau, tas sportas jam koją ir pakiša draugę susirasti g.gif doh.gif , nes labai jau nedaug laisvo laiko pasimatymams lieka... Man su jo broliu (jie kartu sportuoja) ta pati problema cry.gif
Atsakyti
Gelmyte, perleidziu...Jaunesnis siek tiek uz mane(o man gi vyresnio reikia g.gif ) ir neruko, o as rukau ax.gif
Ale toks visoks geras, nu idomu....gal susitikim su juo visos, ten vietoj ir paziuresim, kuriai tiks mirksiukas.gif ir kuri tiks brunette.gif
Atsakyti
QUOTE(Die @ 2005 10 26, 13:22)
Gelmyte, perleidziu...Jaunesnis siek tiek uz mane(o man gi vyresnio reikia g.gif ) ir neruko, o as rukau ax.gif


pasirašau po viskuo, viskas atitinka drinks_cheers.gif
vadinas ir man netinka schmoll.gif
Atsakyti