Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Meian,aciu uz atsakymus ir patarimus smile.gif
butke, fainuolis tavo meskis thumbup.gif
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 04 04, 13:03)
grazu,ziuriu daugeliui patinka,ta tortu dengimo mase,manes tai ji nezavi,ir is klientu kazkaip niekas jos nenori.


Man tai irgi grazu ,bet neskanu schmoll.gif . As va kaip valgiau ta savo padaryta meduti ,tai galvoju kaip cia dabar yra ,kad jis toks saldus. Bet poto tik vidu valgiau ,tai visai kitas reikalas.
QUOTE(Inočka @ 2009 04 04, 13:09)


O as siandien vargau visa diena, galvojau ispretesiu karsta.gif .

Va cia tai pasidarbuota bigsmile.gif . Nugi viskas kaip tikra. Labai labai grazu !!!
Atsakyti
na mergos Jūs ir pavarot... tikrai žodžių trūksta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rembiene: 05 balandžio 2009 - 02:09
masina tai dar kaip masina, nu bet varztai blink.gif nerealiai...
Atsakyti
QUOTE(Domi95 @ 2009 04 04, 22:36)
SIAUBAS kaip GRAAZU~!!!  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  Saunuole, jauziu daaarbo jus darbstuoltes taip pavaro  biggrin.gif Ruosiuos bandyti marshlow mase, tikiuosi mano viltys pasiteisins  smile.gif

As neseniai isbandziau saldainiu mase tai ji man labiau patiko nei cukrine, bet ale ir tos saldainiu mases skirtingos, va lapelius dariau is sveriamos, tokia kur daug spalvu susukta, tai man ji tokia trapi gavosi, vos sspejau lapelius spjaustyt, o ji akyse dziuvo, o va kur tomas philipse pirkau dariau rozytes, tai jos net pasakyciau sian antra diena, tai net pilnai nesukietojo, bet is jos labai malonu lipdyt, nereikia niekur skubeti mirksiukas.gif
Atsakyti
Inočka kai jau griebia, tai tikrai kaip jautį už ragų thumbup.gif visada darbai išbaigti, idėjos originalios, sektinas pavyzdys (bent jau man) hi.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Domi95 @ 2009 04 04, 21:33)
hmm tokiu atveju teks pirktine isbandyti  smile.gif Meian- gal galetum isduoti kuria tu mase naudoji, gelytems gaminti?? 4u.gif


Apie mase rasiau anksciau. Zr. sio psl apacioje:
http://www.supermama...?...773&st=468#

Beje, vietoj sviesto galima ir aliejau naudot. Siaip ar taip, kazkokio riebalo visada butinai panaudoju, nes jo deka elastingesnius geliu krastelius padarau (as megeja juos pagarbanot, papesiot ir t.t.).

Cia dar buvau rasiusi "plano B" varianta.
http://www.supermama...?...&p=23312415

QUOTE(butke @ 2009 04 04, 21:54)
parodau savo torta sūnelio gimtadieniui blush2.gif
user posted image

Labai meilutis wub.gif

QUOTE(Inočka @ 2009 04 04, 22:09)
O as siandien vargau visa diena, galvojau ispretesiu karsta.gif . Vien su papuosimu prasidejau visa diena. Pradejau 6 ryto, baigiau 8 vakaro, aisku su trumpom pertraukom, kadangi to reikalavo pats papuosimas.
Va koki velni padariau, broko  doh.gif ujui kiek. Nezinau, ar kada nors dar darysiu ka nors panasaus..
Is tikro naturoje jis grazesnis, bet nuotraukoje doh.gif

Masiniukas, varztai, oho... KLASE swoon.gif Kaip is knygos tiesiai blink.gif Svarbiausia, kad ir numeriai thumbup.gif "Ricka 007" hihihi.gif na, tikrai pasiseke siam "Bondui. Ricardui Bondui" gaut toki Aston Martina! wub.gif

Bet kokiu atveju, pirmiausia atkreipiau demesi i juodu liniju kruopstuma thumbup.gif Jas gi TAAAIP sunku lygias, neisplaukusias padaryt piesiant. Na, zodziu, sazines neturejimas butu dabar toki suvalgyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2009 04 04, 21:09)

O as siandien vargau visa diena



Inočka, fantastiškas tavo tortukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

O iš kur gavai sidabrinių dažų?
Atsakyti
Ech..prisiziurejau cia visokiu grozybiu ir nusprendziau pati papuoti kaipnors idomiau torta, o ne pabarstyt pirktais papuosimais...ka gi, man tik dirbti dirbti ir dirbti prie to ;/ bet...prasau nesijuokt, man geda... 4u.gif
http://public.fotki....s/p1080688.html
Atsakyti
nematau iš ko čia juoktis schmoll.gif žinoma, stengtis dar yra kur, bet šaunuolė vis tiek 4u.gif
Atsakyti
ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ...............Meian , Inočka ..........apšalau ............. ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif

Atsakyti
QUOTE(Aistestul @ 2009 04 05, 16:10)
Ech..prisiziurejau cia visokiu grozybiu ir nusprendziau pati papuoti kaipnors idomiau torta, o ne pabarstyt pirktais papuosimais...ka gi, man tik dirbti dirbti ir dirbti prie to ;/ bet...prasau nesijuokt, man geda... 4u.gif
http://public.fotki....s/p1080688.html

mielas tortukas ir zuikuciai toki fainuciai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2009 04 04, 22:24)
fainulkos  thumbup.gif  is kokios cia mases?

Atradau parduotuveje jau gatavos mases,brangoka,bet laiko sautaupymas garantuotas mirksiukas.gif ax.gif
user posted image
Atsakyti