Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Migle79 @ 2009 04 04, 11:38)
Iš serijos - vaikiški tortai.

user posted image


Papuošimai iš dažyto kokoso, spalvotų pabarstukų, gėlės bei "smešarikai" - iš marsh. saldainių masės.

Torto receptas čia


Man sis tortas, tai kazkas tokio... wub.gif toks siltas..mielas..
Papildyta:
QUOTE(irute1984 @ 2009 04 04, 20:31)
Sveikutes atradau dar viena buda lipdyti gelytes smile.gif
Sian buvau pardei ir nupirkau saldainiu siurprizas



Ale ir sugalvok tu man smile.gif saunuole thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 04 balandžio 2009 - 20:08
hmm tokiu atveju teks pirktine isbandyti smile.gif Meian- gal galetum isduoti kuria tu mase naudoji, gelytems gaminti?? 4u.gif
Atsakyti
parodau savo torta sūnelio gimtadieniui blush2.gif
user posted image
Atsakyti
grazu,ziuriu daugeliui patinka,ta tortu dengimo mase,manes tai ji nezavi,ir is klientu kazkaip niekas jos nenori.
Atsakyti
butke , koks juokingas meskis

O as siandien vargau visa diena, galvojau ispretesiu karsta.gif . Vien su papuosimu prasidejau visa diena. Pradejau 6 ryto, baigiau 8 vakaro, aisku su trumpom pertraukom, kadangi to reikalavo pats papuosimas.
Va koki velni padariau, broko doh.gif ujui kiek. Nezinau, ar kada nors dar darysiu ka nors panasaus..
Is tikro naturoje jis grazesnis, bet nuotraukoje doh.gif
user posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Viduje medutis be medaus (su kondensuotu pienu), masinytes papuosimas is saldainiu masess, apatinio tortuko ale zole padaryta is beze

Veidrodeliu neidejau, nepamirsau, bet jau pabijojau, kad sugadinsiu, nes man dienos vargo buvo per daug
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 04 balandžio 2009 - 21:13
Eina sau.......... ohmy.gif wacko.gif fear.gif umn.gif nu masina... tai.... sunku ka pasakyt...
Atsakyti
[quote=Inočka,2009 04 04, 22:09]
butke , koks juokingas meskis
inocka, super masinyte thumbup.gif atrodo kaip tikra blink.gif wub.gif
Atsakyti
SIAUBAS kaip GRAAZU~!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Saunuole, jauziu daaarbo jus darbstuoltes taip pavaro biggrin.gif Ruosiuos bandyti marshlow mase, tikiuosi mano viltys pasiteisins smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2009 04 04, 22:09)
Pradejau 6 ryto, baigiau 8 vakaro, aisku su trumpom pertraukom, kadangi to reikalavo pats papuosimas.



mega_shok.gif nu ir kantrybe pas tave bigsmile.gif 4u.gif
Grazus masiniukas, ale sitiek laiko dirbti prie jo, tai jau tik pasaukimas wub.gif
As sian gaidziu ir grybu tuzina iskepiau, gal pora valandu trukau ir tai maniau, kad amzinybe tesis, o cia doh.gif blink.gif
Alia jau raktas, varztai, tai kaip tikri lotuliukas.gif Nu saunuole thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 04 balandžio 2009 - 21:50
Sveikuciukes mergaites,Velykoms teks kepti 2 tortus,tai ,va,primeikinau gėlikiu biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2009 04 05, 00:07)
Sveikuciukes mergaites,Velykoms teks kepti 2 tortus,tai ,va,primeikinau gėlikiu  biggrin.gif



fainulkos thumbup.gif is kokios cia mases?
Atsakyti
INOCKA,TIESIOG FANTASTISKAS MASINIUKAS wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti