Įkraunama...
Įkraunama...

Ar krūtinės jautrumas būtinas nėštumo požymis?

Apklausa: Kada krūtinė tapo jautri pastojus? (184 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Nebuvo jautrios nei pries, nei per, nei po nestumo.
Atsakyti
Pastojome panašiu laiku su drauge. Jos krūtine labai pajautrėjo ir padidėjo - nebesusisegdavo švarkelis, kurį nešiojo iki to laiko. Tai ir aš jau laukiau to pajautrėjimo (nes nėštumas vėlesnis), bet taip ir nesulaukiau. Po kiek laiko tik pradėjau didesni dydi nešioti, augant svoriui ir apimtis pasikeite. Tačiau jokio jautrumo nepajutau. Vadinasi, kaip kam...
Atsakyti
man tai krutine visada pries menesines pradedavo skaudeti, taip buvo ir pastojus, as dar neitariau, kad laukiuosi, o kadangi krutine skaudejo kaip pries mmm tai paprasciausiai ju ir laukiau biggrin.gif kai nesulaukiau, pasidariau testa ir supratau kad laukiuos 4u.gif dabar prasidejo 24 savaitele ir krutine vis dar tebera jautri, nors nebe taip kaip pradzioje cool.gif
Atsakyti
Tiek pirmo, tiek antro nestumo metu baisiausiai pergyvenau del to krutines jautrumo. Man ji abiem atvejais buvo jautri pacioje pradzioje iki kokios 5-6 savaites, o po to tas jautrumas visada kisdavo, tai jautresne, tai nieko nejausdavau ir po visa intereneta narsydavau, ieskodama info, ar gali buti nejautri.
Manau tai labai individualu ir nebutinai ta krutine turi buti jautri.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Slyvute: 24 liepos 2009 - 12:36
Mums devinta savaite krutine labai jautri nestuke.gif
Atsakyti
Pirmą mėnesį jautri krūtinė buvo, bet ne tiek jautri kaip kitom, kad net priliesti negali. O dabar kartais būna bet labai retai. Aš ją masažuoju, nes girdėjau jei nebus masažo sunku vaiką maitinti būtų ax.gif
Atsakyti
pirma kart girdziu kad rekomenduojamas masazas g.gif
kokiu gali kilti sunkumu? nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos, na pati užvedžiau temą, tai ir parašysiu - dabar man 6 sav nestuke.gif smile.gif Krūtinė jautri, bet ne tiek kiek su pirmuoju. Prasidėjo vos jautrumas tuo metu, kai turėjo prasidėti mmm.
O dėl masažo aš pirmą kartą girdžiu, nėščiai apskritai reikia kuo mažiau prie jų liestis ir minkyt smile.gif Masažuoti reikia tik jei po gimdymo skausiminga, kieta ir su guziukais būna. Maitinau pirmagimį beveik iki metų ir tikrai be masažų nėštumo metu smile.gif
Atsakyti
Man irgi sujautrejusi krutine labai. Dabar 7sav. baigiasi, tai mazdaug 2savaites kaip labai jautri, bei akivaizdziai keiciasi, forma, dydis. Be liemeneles jau namie nebevaikstau, nes tik biskiuka kur uzkabinu ir baisiausiai skauda....Anksciau megau, tik su maikute but .Aisku cia kiekvienai individualiai manau.
Atsakyti
QUOTE(musiushka @ 2009 07 24, 19:02)
pirma kart girdziu kad rekomenduojamas masazas g.gif
kokiu gali kilti sunkumu? nestuke.gif



Na jei krutine labai jautri ir jos neliesi ir nepratinsi prie lietimo, tai isivaizduok kaip tokia jautria krutine apsizioja maziukas ir dar lupytem paspaudo biggrin.gif Istiesu masazas reikalingas tam kad krutine netokia jautri butu. As cia neissigalvoju radau knygoj, o kai pradejau masazuoti rezultatai istiesu geresni. O MB siuo darbu dar mieliau apsiima thumbup.gif
Atsakyti
Man abu nestuke.gif iki 30 sav ziauriai jautrios buvo, vos prisiliesti galedavau doh.gif
Atsakyti
na mano krūtinė irgi pasidarė jautri, nusiprasusi net negalėdavau normaliai nusišluostyti rankšluosčiu, o dabar į nėštumo pabaigą jautrumas žymiai sumažėjo, bet neišnyko. 4u.gif
Atsakyti