Įkraunama...
Įkraunama...

Ar krūtinės jautrumas būtinas nėštumo požymis?

Apklausa: Kada krūtinė tapo jautri pastojus? (184 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
kai pradejau lauktis pirmo vaiko krutine tapo jautri kaip ir pries kiekvienas menesines, tokia isliko iki gimdymo...dabar vel laukiuosi ..su krutines jautrumu ta pati situaija kaip laukiantis pirmojo. pries pirma vaika turejau nesivystanti nestuma..tuomet nekreipiau demesio i krutines jautruma, bet kai nustate kad leliukas nesivysto..tada ir apsiciupinejau, pastebejau kad krutine buvo visiskai nejaautri unsure.gif dabar tikrinuosi kiekviena diena doh.gif
Atsakyti
Man tai nebuvo jautri krutine beveik iki trecio nestumo menesio
Atsakyti
buvo jautri iki trečio mėn vidurio, dabar jau nebe ax.gif ir su pirmais dviem taip pat 4u.gif
Atsakyti
nzn ar pagal tai reikia spresti kad mazutis nebesivysto, man ir iki kokio 4men juvo labai jautri, paskui po truputi rimo o paskutinius 2men visai jautrumas dingo 4u.gif
Atsakyti
o man tai isvis idomiai, pries pusantros savaites iki kaledu dariaus testa nes labai jau norim to ketvirto burbuliuko wub.gif testas buvo neigiamas ir drauge klause kaip krutine, nu sakau viskas tvarkoj , kad man nei su vienu nestumu neskaudejo nei ka, ir va per kaledas pasidariau test nes mm velavo 1 diena 4u.gif ir valio pamatem dvi juosteles, tai aisku nestumas dar labai labai mazas, nu bet krutine doh.gif , negaliu net liemeneles usidet, jau pradejau galvot gal kas negerai unsure.gif , pas gydytoja kaip ir anksti eit dar net nestumo nematys, bet ar gali but kad jau gali skaudet krutine ir ji tarsi istinusi , nes net vyras pastebejo, kad zymiai didesne , niu siaube sakau, taip laukiam to leliuko ir va dabar neramu unsure.gif ( nes pries tai ir labai laukem leliuko bet ....taip ir neteko susitikt uztai ir dabar lenda visokios mintis )
Atsakyti
Per pirma nestuma krutine visiskai nebuvo jautri, tik padidejo siek tiek. Dabar esu ~ 5 sav. nescia ir krutine truputi jautri ir truputi padidejusi smile.gif
Atsakyti
per pirma nestuma man nebuvo jautri ir beveik nepadidejo, o per antra pradzioj buvo labai jautri ir nedaug padidejus, o veliau jautrus liko tik speneliai
Atsakyti
Na man pirmus pora mėn buvo jautri ir tokia truputi pdidėjusi, o po to viskas praėjo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Letta26: 09 sausio 2010 - 06:50
man jautri buvo iki 9 svaitės. o dabar, 9 savaitei prasidėjus, kažkaip aprimo. na, vakarais gal čiut čiut jautrumas jaučiasi. Kažkaip neramu pasidarė. Bet prieš kelias dienas buvau pas ginę, tai viskas ok, tik tada jautrumas dar buvo..
Atsakyti

user posted image


oi kokia jautri buvo. vyra iskart perspejau, kad net nebandytu liest, nes buciau gun_bandana.gif o dabar tai kazkaip kitaip viskas pasidare. kazkaip net gera kai liecia
Atsakyti
siaip pradzioj krutine buvo labai jautri... ir tempimas ir jautrumas buvo smile.gif bet po kiek laiko praejo smile.gif
Atsakyti
o tai kiek laiko gali but jautri? nes man jau nebejuokinga, jau ne tik vyras negali prisiliest, bet ir vaikas pribeges apsikabina tai dantis sukast turiu, o dar siandien ryte pas mus lovoje atbeges pasokinejo taip smagiai ir su alkune trinktelejo tai net juoda akyse pasidare.nezinau nei su vienu nestumu is tryju buvusiu nera buvus tokia jautri ir dar tiek ilgai doh.gif
Atsakyti