Įkraunama...
Įkraunama...

Ar krūtinės jautrumas būtinas nėštumo požymis?

Apklausa: Kada krūtinė tapo jautri pastojus? (184 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
man pries mmm niekada krutine nesujautredavo,o tada pries mmm krutine buvo labai labai jautri ir skaudi ir pasirodo,kad delto jog tuo metu jau buvau pastojusi ax.gif
Atsakyti
as tai tik nuo 6 savaites pastebejau kad krutine tapo jautri ax.gif
Atsakyti
Mums jau 7 sav, bet krutine visiskai nejautri, nei padidejus schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skaaarlet: 08 kovo 2010 - 19:41
ir man visai nejautri ...gal siek tiek padidejusi..gal tikslaiu pasunkejusi..ir aplink spenelius lyg patamseje..
Atsakyti
Man atrodo cia kiekvienai skirtingai. Man pvz visai nejautri krutine buvo schmoll.gif
Atsakyti
o man nuo pat pirmu savaiciu laaaaabai jautri krutine buvo...negalejau net prisiliesti schmoll.gif tai jau pirmasis pozymis tikrai buvo kad kazkas ne taip... ax.gif
Atsakyti
mano krutine pasidare jautri nuo pat pradziu net prisiliest negaledavau doh.gif
Atsakyti
Laukiuosi jau apie 5 mėn. Krūtinės jautrumo nebuvo. smile.gif Iš vis man pirmas nėštumas ir sakyčiau labai keistas. smile.gif Vis iš ko nors prisiklausau visokiausių dalykų. Tačiau man nė vienas nepasireiškia. Krūtinė nejautri, nepykina, nėra nuotaikų kaitos, kvapai neerzina ir net nevalgau kaip už du. biggrin.gif
Tiesiog gyvenk ir žvenk, koks malonumas. bigsmile.gif
Atsakyti
Krūtinės padidėjusio jautrumo nepastebėjau, taigi tai nėra būtinas nėštumo požymis smile.gif.
Atsakyti
ar kuriai nors yra buve, kad krutin skaudi pasidare iskart po ovuliacijos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daire @ 2010 03 13, 16:37)
Laukiuosi jau apie 5 mėn. Krūtinės jautrumo nebuvo. smile.gif Iš vis man pirmas nėštumas ir sakyčiau labai keistas. smile.gif Vis iš ko nors prisiklausau visokiausių dalykų. Tačiau man nė vienas nepasireiškia. Krūtinė nejautri, nepykina, nėra nuotaikų kaitos, kvapai neerzina ir net nevalgau kaip už du. biggrin.gif
Tiesiog gyvenk ir žvenk, koks malonumas. bigsmile.gif


aš irgi šiandien išvydau II ir tai mane labai pradžiugino smile.gif thumbup.gif o vat krutinė tai tikrai labai jautri ir skausminga.. unsure.gif tai gi.. nežinau dar kiek laiko laukiuosi, nes tik šeštadienį pakliūsiu pas gydytoją, bet jau labai džiaugiuosi thumbup.gif ir tas krūtinės skausmas nė motais lotuliukas.gif nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
MAn visiskai nebuvo jautri schmoll.gif nei padidejusi schmoll.gif
Atsakyti