Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio vardo neduotumėt savo vaikui?

QUOTE(kliopa @ 2005 08 23, 18:46)
Sūnaus mokykloje yra dvivardis berniukas Džiazas Paskalis.


Jeigu berniukas vilnietis, tai gali būti, kad esu girdėjusi jo vardo atsiradimo istoriją....
Atsakyti
QUOTE(safarikids @ 2005 08 23, 22:44)
Jeigu berniukas vilnietis, tai gali būti, kad esu girdėjusi jo vardo atsiradimo istoriją....
Vilnietis smile.gif Jei pameni, papasakok, gal ir aš suprasiu, kaip savo vaiką galima taip pavadinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kliopa @ 2005 08 23, 21:51)
Vilnietis  smile.gif Jei pameni, papasakok, gal ir aš suprasiu, kaip savo vaiką galima taip pavadinti  4u.gif


To (arba kito) berniuko tėvas buvo vienas iš "Vaivos" "zavsegdataju", na ir šiaip trynėsi "Piliovkėj", tuo metu "Gorkinėj". Na toks "senas geras" pankas, hipis ir šiaip tūseklis plačiąja prasme. Žmona - iš tos pačios kompanijos. Jie susitarė, kad jeigu bus mergaitė, tai žmona išrinks vardą, o berniukui - tėtis. Va, ir išrinko, jeigu ką, tokį pankovą vardelį. Kokį mergaitei būtų rinkusi žmona, nepamenu, bet irgi kažkokį netikėtą. Tam vaikui turėtų būti kokie 14 (+ - 2) metai, nes istoriją girdėjau labai laaaabai seniai.
Įtariu, dabar to vaikelio tėvai jau seniai išaugę iš "pilies gatvės kompanijų" ir yra kuo normaliausi buržuazijos atstovai smile.gif .
Man šitą istoriją pasakojo draugelė (reikėtų jos klausti pasitikslinimui) Kai pasakojo, tai jai net sna..liai tiško iš juoko.
Tarp kitko, mano berniuko vardas Rokas. Taip taip, žinau ir reikšmes ir kilmę ir visus kitus bla-bla-bla. Bet "raz pošla takaja pjanka" - kuo gi jis geresnis už Džiazą?
Atsakyti
Džiazą tai kildinčiau is Jėzaus..... Itališkai Gesu (Džezu), o čia ir Džiazas jau netoli biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
O Paskalis labai gražu. Toks labai ispaniškai skambantis vardas (pvz. Pasqual). Turbūt kildinamas nuo Velykų šventės pavadinimo.

Man asmeniškai keista, kai tėvai - gryni lietuviai - išrenka tarkim vardą Sindi.
Atsakyti
QUOTE(mamenas @ 2005 08 24, 11:53)
Džiazą tai kildinčiau is Jėzaus..... Itališkai Gesu (Džezu), o čia ir Džiazas jau netoli  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
O Paskalis labai gražu. Toks labai ispaniškai skambantis vardas (pvz. Pasqual). Turbūt kildinamas nuo Velykų šventės pavadinimo.

Man asmeniškai keista, kai tėvai - gryni lietuviai - išrenka tarkim vardą Sindi.

Paqual tai Paskvalis mirksiukas.gif o Paskalis ir ispaniskai Paskalis mirksiukas.gif
Atsakyti
Džiazas Paskalis man visai gražu. O ką galvojat apie mergaitę vardu Spynutė (tiksliau, apie jos mamą)? doh.gif
Atsakyti
Darbe kasdien bendrauju su klientais, tai labai įdomių vardų sutinku. Tik nepamenu visų, reikia rašytis. doh.gif Tai va, vienas toks buvo Veridijana blink.gif Pagyvenusi moteriškė tokia. Na nežinau, man tai jau kažkas persūdyta schmoll.gif
Atsakyti
Labai senai pazinojau vaikina kris save pristatinedavo Tomu o is tikro tai Merijanas vardu blink.gif Draugai Marijanu vadindavo...Nieko vaikinas buvo , bet vardelis...
Atsakyti
o kaip jums Zygfridas, ko gero paskutines vaiko ismokstamos raides doh.gif kazin kada pasakys kuo jis vardu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vox @ 2005 08 24, 13:03)
Džiazas Paskalis man visai gražu. O ką galvojat apie mergaitę vardu Spynutė (tiksliau, apie jos mamą)? doh.gif


Spynute tai mažybinis, o tai koks tikras, negi Spyna? laugh.gif laugh.gif

Atsakyti
QUOTE(babuska @ 2005 08 25, 00:46)
o kaip jums Zygfridas, ko gero paskutines vaiko ismokstamos raides  doh.gif  kazin kada pasakys kuo jis vardu  biggrin.gif


Kuo normaliausias vardas. Pažinojau porą Zygfridų vyrų ir vieną moterį Zygfridą. Mažus vadina Zygis. Žygimantą - Žygiu ar Žygučiu, o Zygfridą - Zygiu ar Zygučiu.

Atsakyti
Na, o kodėl yra vardas "Gina", o nėra vardo "Puola"?
Tai ir su Spynute tas pats. Jei nemažybinis yra Spynė, tai pakankamai gražu. Pvz. yra labai gražus vardas Minija, sutrumpintai - Minė, o dar sumažybintai - Minutė. Tai gal čia kažkas panašaus.
Atsakyti