Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio vardo neduotumėt savo vaikui?

Kažkokiam žurnale radau vardą skirtą berniukui. Ir taip ir šiaip galvojau, nu gi baisus blink.gif blink.gif blink.gif KERNIUS blink.gif blink.gif blink.gif Kaip jums? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamenas @ 2005 08 25, 13:46)
Na, o kodėl yra vardas "Gina", o nėra vardo "Puola"?
Tai ir su Spynute tas pats. Jei nemažybinis yra Spynė, tai pakankamai gražu. Pvz. yra labai gražus vardas Minija, sutrumpintai - Minė, o dar sumažybintai - Minutė. Tai gal čia kažkas panašaus.

Apie varda Kernius.Jis gal ir skamba keistai.Bet esu kalbejus su viena pazistama, pasirodo tai labai senoviskas vardas. Lyg ir buves susijes su Kernave.Ir vardo kilme tikrai lietuviska.
Atsakyti
QUOTE(kliopa @ 2005 08 23, 18:46)
Sūnaus mokykloje yra dvivardis berniukas Džiazas Paskalis.


Nu dėl Džiazas, kad originalu, tai tikrai, o Paskalis (Pascal) absoliučiai normalus vardas. Kiek sutikau Paskalių, visi labai faini, tad ir vardas man visai patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(persefone @ 2005 09 04, 10:18)
Kažkokiam žurnale radau vardą  skirtą berniukui. Ir taip ir šiaip galvojau, nu gi baisus blink.gif  blink.gif  blink.gif KERNIUS  blink.gif  blink.gif  blink.gif Kaip jums? g.gif

Vilniaus banke vienas Kernius dirba tongue.gif vardas kaip vardas, yra tikrai baisesnių ax.gif
Atsakyti
Aš tai savo vaikui duočiau labai retą, gražų ir prasmingą vardą - Albinas. Kodėl niekur niekur niekur jokiame kieme mieste ar kaime negirdėjau kviečiant šiuo vardu?
Atsakyti
QUOTE(bumerangas @ 2005 09 06, 10:05)
Aš tai savo vaikui duočiau labai retą, gražų ir prasmingą vardą - Albinas. Kodėl niekur niekur niekur jokiame kieme mieste ar kaime negirdėjau kviečiant šiuo vardu?

oeij, biggrin.gif draugų katinas tokiu vardu - taip ir rodytųsi ne berniukas/vyras, o ryžas, rainas katinas su baltu uodegos galiuku biggrin.gif
Pati niekada neduočiau dukrai vardo Džeirana, buvo tokia kažkada dainininkė ant Lietuvos - tikra kalnų ožkelė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deimante_A: 07 rugsėjo 2005 - 08:36
Na tikrai neduočiau savo vaikui vardo Albinas, tai kas, kad jis prasmingas ar pan. Man nepatinka, kai vaikų vardai būna tokie kaip: Jonukas, Petriukas, o visai neseniai sužinojau, kad dukros grupėje yra Pranciškus doh.gif doh.gif doh.gif .
Aišku, dėl skonio nesiginčyjama tongue.gif
Atsakyti
O man Jonukas, Juozukas, Petriukas - visai gražiai skamba. Iš senovinių man visai nepatinka vardas Kazys. Dar kokia Pulcherija nepatiktų. O taip pat nesuprantu tokių vardų, kaip Džordana, Džastina, Džeirana, Džastinas ir pan. grožio. Nu ir visukių naujadarų Eitmantas, Vistvytis, Sandrėja, Eitautas ir kt. Bet va viena mano puseserių, kad nežinodama, kokį vardą daviau savo vaikui, sako - nu niesuprantu, kaip galima vaiką pavadinti Viliumi biggrin.gif O aš, sakau, puikiai suprantu thumbup.gif
Vardų gražumas ar negražumas - labai subjektyvus dalykas, nes ji vaikui duoda subjektai, o ne objektai tongue.gif Sorry, jei ką įžeidžiau. 4u.gif
Atsakyti
Kunigaikštis Kernius įkūrė Kernavę. Kuo prasčiau už kokį Vytautą ar Gediminą, kurie įkūrė kitas Lietuvos sostines? Beje, Dariaus Kuolio sūnaus vardas Kernius, vienos mano bendradarbės sūnelio – taip pat. Taigi nemažai Kernių auga biggrin.gif

Mari, Eitmantas ir Eitautas yra ne naujadarai, o atvirkščiai – senieji dvisandžiai (dviejų dėmenų) pagoniški vardai.
Atsakyti
QUOTE(Russne @ 2005 08 24, 22:04)
Darbe kasdien bendrauju su klientais, tai labai įdomių vardų sutinku. Tik nepamenu visų, reikia rašytis.  doh.gif Tai va, vienas toks buvo Veridijana blink.gif Pagyvenusi moteriškė tokia. Na nežinau, man tai jau kažkas persūdyta schmoll.gif

tai gal ji kokia "very" Diana? doh.gif biggrin.gif
Tskant, pateiksiu keletą realių vardų (man nelabai suvokiamų): Relindas, Letvydas, Lindonas, Chagita.
Atsakyti
Nors manau, ne vardas žmogų, o žmogus vardą puošia, bet savo vaikui tikrai neduočiau tokių vardų kaip: Aiškuolė ar Aiškutis, Ašara ar Narcizas, Faina ar Pajauta. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Majuke @ 2005 10 17, 13:56)
Nors manau, ne vardas žmogų, o žmogus vardą puošia, bet savo vaikui tikrai neduočiau tokių vardų kaip: Aiškuolė ar Aiškutis, Ašara ar Narcizas, Faina ar Pajauta.  schmoll.gif

Aiškutė Buzelytė buvo gan garsi mūsų plaukikė. Ją aplinkiniai vadino Aiške. Kai nuo seno taip šauki, tai ir visai normalu: kodėl Aistė gali būti, o Aiškė ne?
Ašara yra naujavardis, bet pažinojau tokią. Ar vardu buvo išpranašauta, bet mirė gan jauna...
O Faina – tai gan populiarus vardas tarp semitiškųjų rusų.
Atsakyti