Įkraunama...
Įkraunama...

Žingsniuoklis

QUOTE(Florexile @ 2011 12 13, 10:26)
sveikos zingsniuotojos  thumbup.gif
jungiuosi i Jusu buri, isigijau ir as si geri  doh.gif
bet susiduriau su tokia problema, pazingsniavus labai pradeda kaisti keliai, ir kita diena toks nemalonus jausmas.. lauksiu Jusu komentaru..  unsure.gif
labai liudna bus jei cia kokia problema su sanariais lenda, tai negalesiu sportuoti  verysad.gif
siandien bandysiu su mbt avalyne, gal mazesne apkrova bus sanariams  unsure.gif

Man pakaito ir dabar jau geriau, manau, kad per lėtai pratinausi.

Dar klausimas, jei ant steperio užrašytas svoris max 80, ką tai reiškia, apart to, kad mano svorie neturi būti daugiau kaip 80 kg, ar jis lengvesnis, ar nesulūš, gal plonesnio metalo...gal slydinėja?
Labai nusivyliau pigiais treniruokliais, nes teko virinti jau du kartus, kai trečią kartą nulūžo, nebevirinsiu.
Papildyta:
QUOTE(25gelyte @ 2012 02 20, 16:13)
Sveikos, nuo siandien ir as prisijungiau prie jusu. Po sporto ziuriu labai karsti tie cilindarai ir pas jus cia taip buna? Issigandau gal koki s.... nusipirkau

Kaista ir man...
Atsakyti

 ! 
Komercinio pobūdžio žinutės šiame skyrelyje yra draudžiamos ir bus trinamos. Už pakartotinius skelbimus bus skiriamas įspėjimas.
Atsakyti
Merginos, o kur būtų galima pasižiūrėti ar paskaityti palyginimus koks steperis geresnis (tiesiai žyngsniuojantis ar Twister), kuris mažiau varginatis sąnarius?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adera777: 24 balandžio 2012 - 10:05
Sveikos, pradejau rinktis steperi, visai pasimeciau... noreciau tokio kuris stumiasi ir i sonus. gal galite pasiulyti? kokius jus naudojate?
Atsakyti
Ar vis dar minate, turinčios žingsniuoklius? Ar esate patenkintos ir po ilgesnio laiko, ar nepasireiškė kažkokie neigiami padariniai?
Atsakyti
įsigijau šitą daiktą smile.gif pradėjau iškart šiandien, nuropojau 500 žingsniukų blush2.gif bet gal kaip pirmai dienai bus pakankamai. paprastas, be gumų, bet manau kaip tokiai "sportininkei" labai tinkamas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deisi @ 2012 05 16, 22:07)
įsigijau šitą daiktą  smile.gif pradėjau iškart šiandien, nuropojau 500 žingsniukų  blush2.gif  bet gal kaip pirmai dienai bus pakankamai. paprastas, be gumų, bet manau kaip tokiai "sportininkei" labai tinkamas  smile.gif

Kokį pirkote? Kiek maždaug mokėjote? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2012 05 24, 12:00)
Kokį pirkote? Kiek maždaug mokėjote?  4u.gif

senukuose, patį paprasčiausią wink.gif
mano pasiekimas - jau po 1000 žingsniukų su pasikraipymas thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, steperių asės! Jūs man pasakykit, lipynė Tf-306gd - tai čia tas elementarus, kur tiesiai žingsniuojama, ar tas mandresnis, kur į šonus?? Ačiū!
Atsakyti
Na va, ir man ziauriai truksta fizines veiklos, jauciu, kad svoriukas augti pradejo, reikia kazka daryti, o sitas steperis man pasirode, pakankamai funkcionalus, o svarbiausiai maziukas, neuzgriozdinsiu ir taip jau apkrauto buto smile.gif vienas treniruoklis jau stovi, bet jis skirtas tik nugarai tiesinti smile.gif o va reikia, kad kalorijas degintu, nes vasara sodyboje dirbau, krosa begiojau, gryzus i mista tokiu galimybiu nebera smile.gif
As matau, kas ruri steperius yra pakankmamai patenkintos, nera, kad butu blogai smile.gif
Na tik pradejau dar as savasias paieskas smile.gif realiai nezinau kuri griebti, daug isleisti tikrai nenoriu, nes ir taip vyra sis namu gali isvaryti:) kiek as sia vasara visko nupirkau, aisk visko reikalingo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MiretaJ: 21 spalio 2012 - 20:43
merginos, kur patartumete isigyti steperi? Negaliu dabar pirkti brangaus. IR dar toks klausimelis - ar ji imanoma isardyti? ax.gif
Atsakyti
ziuriu tema apmirusi, bet gal atsiras, kas gales pagelbet.

Nutruko steperio trosas, nupirkom nauja, pakeitem, po keliu dienu vel jis man nutruko, vel pakeitem, po kiek laiko ir vel jis man nutruko, nebesuprantu kas darosi, ar as kazka blogai darau, ar pritvirtinam es ji blogai, nes visada ties ta pacia vieta truksta doh.gif
Atsakyti