Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(norma @ 2009 04 08, 20:44)
Taip, kas 10 min ziuriu i veidrodi  doh.gif  biggrin.gif
Neisivaizduoju ka valgyt ..... vien kosem ir jogurtu juk nesimaitinsiu sad.gif
Man ant kruminiu uzdejo plombas - paaukstino, kad negaleciau sukasti .... kada bus galima normaliai valgyt, ir kaip?  g.gif

as irgi tas plombas turiu. jau dvi savaites.. tai tik galiniais dantim ir kramtau, kiti nesusikanda.. nezinau, nepriprantu as.. nepatinka baisiai man tos plombos..
Atsakyti
Sveikutes,

As siandien po eilinio vizito. Pakeite man apacioje vielute, kad pasireguliuotu dantu aukstis. O siaip sake vaizdelis neblogas. Kelios smulkmeneles telike. Tai as jau isdrisau paklausti gal jau nusimato pabaiga? Tai net nustebau atsakymu. Sako sekanti vizita tai darne, bet dar sekanti tai bus galima jau ir pagalvoti smile.gif Viskas priklausys nuo to, kokie pokyciai pasimatys sekanti vizita. Apsidziaugiau nerealiai! Nesioju nuo rugsejo 5 virsuje, nuo spalio 23 apacioje. Esu be gali laiminga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gustyte @ 2009 04 09, 15:12)
Sveikutes,

As siandien po eilinio vizito. Pakeite man apacioje vielute, kad pasireguliuotu dantu aukstis. O siaip sake vaizdelis neblogas. Kelios smulkmeneles telike. Tai as jau isdrisau paklausti gal jau nusimato pabaiga? Tai net nustebau atsakymu. Sako sekanti vizita tai darne, bet dar sekanti tai bus galima jau ir pagalvoti smile.gif Viskas priklausys nuo to, kokie pokyciai pasimatys sekanti vizita. Apsidziaugiau nerealiai! Nesioju nuo rugsejo 5 virsuje, nuo spalio 23 apacioje. Esu be gali laiminga smile.gif

blink.gif thumbup.gif geras, per toki trumpa laika tokie pokyciai thumbup.gif As irgi noreciau tokiu naujienu:) Tai jau grizo Damusiene is atostogu? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(norma @ 2009 04 08, 20:44)
Taip, kas 10 min ziuriu i veidrodi  doh.gif  biggrin.gif
Neisivaizduoju ka valgyt ..... vien kosem ir jogurtu juk nesimaitinsiu sad.gif
Man ant kruminiu uzdejo plombas - paaukstino, kad negaleciau sukasti .... kada bus galima normaliai valgyt, ir kaip?  g.gif

Na kosem ir jogurtu nereiks ilgai mist, nes greitu laiku sugalvosi kaip paprasta maista pritaikyt sau, pvz sustrint vistiena ar kotletus, sustarkuot darzoves ir pan:) o del tu plombu tai noreciua paguosti, bet nelabai zinau kaip, nes as su jom normaliai nekramciau tol, kol jos nenudilo..o tai uztruko gal 2 ar 2,5 savaites, taip ir voliodavau maista po burna, o sukramtyt neiseina.. smile.gif
Atsakyti
Gustyte sveikinu su gerom naujienom 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O elastikus jau nebenesiosi?
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 04 09, 15:33)
blink.gif  thumbup.gif  geras, per toki trumpa laika tokie pokyciai thumbup.gif  As irgi noreciau tokiu naujienu:) Tai jau grizo Damusiene is atostogu? smile.gif
Papildyta:

Na kosem ir jogurtu nereiks ilgai mist, nes greitu laiku sugalvosi kaip paprasta maista pritaikyt sau, pvz sustrint vistiena ar kotletus, sustarkuot darzoves ir pan:) o del tu plombu tai noreciua paguosti, bet nelabai zinau kaip, nes as su jom normaliai nekramciau tol, kol jos nenudilo..o tai uztruko gal 2 ar 2,5 savaites, taip ir voliodavau maista po burna, o sukramtyt neiseina.. smile.gif



Dar tada klausimas, kam isvis tas plombas deda, jeigu jos nusivalgo? g.gif
Nu, nes nieko neimanoma kramtyt ...
Vakar kepiausi farsa su svoguniukais, paprika, morkyte tarkuota, krapais, ir pomidoru padazu. Na viska dariausi, kaip prie makaronu Balonezsi padazas thumbup.gif , tik as ta viena padaziuka ir valgiau, nes jau nuo kosiu ir sultinio bloga ... doh.gif
Kai noresis mesos, tikrai galima toki darytis blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Gustyte @ 2009 04 09, 15:12)
Sveikutes,

As siandien po eilinio vizito. Pakeite man apacioje vielute, kad pasireguliuotu dantu aukstis. O siaip sake vaizdelis neblogas. Kelios smulkmeneles telike. Tai as jau isdrisau paklausti gal jau nusimato pabaiga? Tai net nustebau atsakymu. Sako sekanti vizita tai darne, bet dar sekanti tai bus galima jau ir pagalvoti smile.gif Viskas priklausys nuo to, kokie pokyciai pasimatys sekanti vizita. Apsidziaugiau nerealiai! Nesioju nuo rugsejo 5 virsuje, nuo spalio 23 apacioje. Esu be gali laiminga smile.gif



O kokie pas tave breketai? Damon'ai?
Atsakyti
QUOTE(norma @ 2009 04 10, 09:07)
O kokie pas tave breketai? Damon'ai?

Ne pas Gustyte keramikiniai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 04 09, 14:33)
blink.gif  thumbup.gif  geras, per toki trumpa laika tokie pokyciai thumbup.gif  As irgi noreciau tokiu naujienu:) Tai jau grizo Damusiene is atostogu? smile.gif
Papildyta:


Nezinojau net, kad ji buvo atostogose smile.gif Vakar dirbo, tai matyt grizo smile.gif

QUOTE(kabesita @ 2009 04 09, 14:38)
Gustyte sveikinu su gerom naujienom  4u.gif  4u.gif  4u.gif
O elastikus jau nebenesiosi?


Nesiosiu, bet sake mazdaug 16 val per para. Puse dienos but be ju. As visa si menesi tai stengiausi kiek imanoma daugiau but su elastikais. Tai labai retai koki pusdieni nusukdavau. Dziaugiuosi, kad ir rezultatas to pasimate smile.gif
Tau jau irgi greitai vizitukas?

QUOTE(norma @ 2009 04 10, 08:07)
Dar tada klausimas, kam isvis tas plombas deda, jeigu jos nusivalgo?  g.gif
Nu, nes nieko neimanoma kramtyt ...
Papildyta:
O kokie pas tave breketai? Damon'ai?


Deda, kad sukandant labai nesiliestu i breketus. O kol nusivalgo tos plombos, dantukai jau buna speje pajudet.
As nesioju keramikinius breketukus + keli metaliniai ant galutiniu dantu.


O man kilo toks klausimas. As galvoju kaip yra geriau, ar nuimti breketus is kart kai atsistato viskas ar dar kuri laika buti su jais, kad dantys "susistovetu" savo vietose? Man atrodo nuims taip greit ir tie dantys nesusistoveje bus. Aisku plokstele reiks nesiot. Bet galvoju gal geriau ilgiau su breketais pabut, nes jau pripratau prie ju, menesis ten ar sen nelabai ka keicia.
Atsakyti
QUOTE(Gustyte @ 2009 04 10, 10:14)
O man kilo toks klausimas. As galvoju kaip yra geriau, ar nuimti breketus is kart kai atsistato viskas ar dar kuri laika buti su jais, kad dantys "susistovetu" savo vietose? Man atrodo nuims taip greit ir tie dantys nesusistoveje bus. Aisku plokstele reiks nesiot. Bet galvoju gal geriau ilgiau su breketais pabut, nes jau pripratau prie ju, menesis ten ar sen nelabai ka keicia.

Man atrodo deda paskui vielute is vidines dantu puses, bet tu pasiklausk. Klausyk o kada tau sekantis vizitas?
Atsakyti
QUOTE(norma @ 2009 04 10, 09:07)
Dar tada klausimas, kam isvis tas plombas deda, jeigu jos nusivalgo?  g.gif
Nu, nes nieko neimanoma kramtyt ...
Vakar kepiausi farsa su svoguniukais, paprika, morkyte tarkuota, krapais, ir pomidoru padazu. Na viska dariausi, kaip prie makaronu Balonezsi padazas  thumbup.gif , tik as ta viena padaziuka ir valgiau, nes jau nuo kosiu ir sultinio bloga ...  doh.gif
Kai noresis mesos, tikrai galima toki darytis  blush2.gif
Papildyta:
O kokie pas tave breketai? Damon'ai?


Ir dar klausimas: ar valote kieviena diena sazinigai su suliu tarpdancius? Man labai sunkiai sekas su breketai doh.gif
Kas kiek laiko vaiksciojat profesionalia higiena darytis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norma: 10 balandžio 2009 - 09:20
QUOTE(norma @ 2009 04 10, 10:19)
Ir dar klausimas: ar vlote kieviena diena sazinigai su suliu tarpdancius? Kas kiek laiko vaiksciojat profesionalia higiena darytis?

As su siulu valaus kiekviena diena, jei turiu laiko net daugiau negu viena karta, bet pries einant gult butinai. Higiena daraus daznai, nors kiti sako kad taip daznai nereikia, bet as daraus, nes turejau dantenu uzdegima. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 04 10, 10:21)
As su siulu valaus kiekviena diena, jei turiu laiko net daugiau negu viena karta, bet pries einant gult butinai. Higiena daraus daznai, nors kiti sako kad taip daznai nereikia, bet as daraus, nes turejau dantenu uzdegima. ax.gif


O daznai, tai kas kiek laiko?
Atsakyti
QUOTE(norma @ 2009 04 10, 11:36)
O daznai, tai kas kiek laiko?

kas du menesius
Atsakyti