Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros

QUOTE(Tainka @ 2009 12 02, 16:20)
MilGana,, o kuo nepatiko presuoti?


Man spalva buvo per sviesi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(innocent @ 2009 12 02, 14:52)
nu va, dedu foto kaip atrodo su naujais meteoritais  bigsmile.gif

user posted image


Labai gražu, jaučiu ir man tuoj užsireiks blush2.gif
Atsakyti
O kokia naujųjų kaina ir kiek ten gramų?
Atsakyti
QUOTE(monika 22 @ 2009 12 02, 18:52)
O kokia naujųjų kaina ir kiek ten gramų?



33gr., 159Lt Kristijanoje 4u.gif
Atsakyti
skaistukas, ačiū 4u.gif Pagal svorį kaina nemaža rolleyes.gif
Atsakyti
innocent vau wub.gif tikrai grazu smile.gif man panasus efektas i drugeliu, bent jau ant nuotraukytes, tik matosi tie pavieniai blizguciai.
Atsakyti
Kadangi nesupratau nei mythic, nei beige, tai daugiau jokie ir nebevilioja blush2.gif
Atsakyti
as turiu beige rutuliukus nuo pavasario ir tik si savaitgali pamaciau efekta!!!!!!! biggrin.gif pries tai tepiau retai ir labai minimaliai,vos vos,tai nieko ir nepastebedavau,o paskutini karta nusprendziau daugiau pasitept,ir pagaliau pamaciau ta svytejima! wub.gif tikrai grazu!man nelabai trukdo pavieni blizguciai,isvis manau tas svytejimas(kiek as pritepiau) tinka tik vakariniam makijazui,tai ir blizguciai ne trukdys,o kai tepu ryte pries darba vos vos,tai jokio efekto nematau..
Atsakyti
manęs nei drugeliai nei naujieji meteoritai nevilioja blush2.gif nemėgstu blizgėjimo. Man ir Mythic užtektinai blizga. Patinka tuo, kad puikiai užtvirtina makiažą, ilgiau neleidžia išlysti blizgesiui, nei viena pudra taip ilgai nelaikė matiškumo. Laukiu limituotų meteoritų be matomų blizgučių biggrin.gif kažin ar kada tokių bus
Atsakyti
QUOTE(Tutti @ 2009 12 02, 22:42)
manęs nei  drugeliai nei naujieji meteoritai nevilioja  blush2.gif nemėgstu blizgėjimo. Man ir Mythic užtektinai blizga. Patinka tuo, kad puikiai užtvirtina makiažą, ilgiau neleidžia išlysti blizgesiui, nei viena pudra taip ilgai nelaikė matiškumo. Laukiu limituotų meteoritų be matomų blizgučių  biggrin.gif kažin ar kada tokių bus


Įdomu ar bus, nes limituota leidimą leidžia tik per kalėdas. O kalėdos tai šventes todėl ir leidžia blizgius.
Atsakyti
QUOTE(innocent @ 2009 12 02, 13:52)
nu va, dedu foto kaip atrodo su naujais meteoritais  bigsmile.gif



Labai graziai ant taves atrodo 4u.gif
Gaila, kad as savuju negaliu naudot daznai, nes man jie, kaip ir visi kiti meteoritai sausina oda verysad.gif
QUOTE(skaistukas @ 2009 12 02, 17:07)
Innocent labai labai grazu  wub.gif  wub.gif

Eslauda man regis tu turejus beige, gal gali palygint?  4u.gif  4u.gif


Beige rutuliukai man vieni is labiausiai nepatikusiu unsure.gif Ant mano odos jie kaip miltai stovi schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ESLAUDA: 02 gruodžio 2009 - 21:46
QUOTE(monika 22 @ 2009 12 02, 20:05)
Pagal svorį kaina nemaža  rolleyes.gif


Bet uztenka laabai ilgam - man atrodo kasdien naudojant apie metus uztektu. Pati turiu goldus kokius 2 metus, tai pradzioj labai intensyviai juos naudojau apie puse metu, dabar reciau, bet vos matosi, kad panaudoti. O bendrai informacijai, tik drugeliu yra 60g ir apie 200Lt jie kainavo.
Atsakyti