Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros

QUOTE(shopingas @ 2009 12 02, 22:32)
Bet uztenka laabai ilgam - man atrodo kasdien naudojant apie metus uztektu. Pati turiu goldus kokius 2 metus, tai pradzioj labai intensyviai juos naudojau apie puse metu, dabar reciau, bet vos matosi, kad panaudoti. O bendrai informacijai, tik drugeliu yra 60g ir apie 200Lt jie kainavo.


Gali būti, nesiginčiju, nes nesu meteoritų ekspertė. Aš tik palyginau su drugeliais, nes pati juos neseniai pirkau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(monika 22 @ 2009 12 03, 01:15)
Aš tik palyginau su drugeliais, nes pati juos neseniai pirkau  4u.gif


Tai drugeliai vieninteliai tokio kiekio. Presuoti dar brangesni, o ju maziau (kazkur 9g atrodo) - ir pvz limituoti presuoti po $165 ar pan, paprasti 'mythic, beige ir pink' presuoti po $65, bet velgi kiekis mazas, tai kaina nereali gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 12 03, 02:55)
Tai drugeliai vieninteliai tokio kiekio. Presuoti dar brangesni, o ju maziau (kazkur 9g atrodo) - ir pvz limituoti presuoti po $165 ar pan, paprasti 'mythic, beige ir pink' presuoti po $65, bet velgi kiekis mazas, tai kaina nereali gaunasi.


Va kaina tai labai didele tų presuotų drugelių. Įdomu kodėl g.gif
Atsakyti
QUOTE(Donatute @ 2009 12 03, 01:58)
Va kaina tai labai didele tų presuotų drugelių. Įdomu kodėl      g.gif


Tik del dezutes manyciau - ten ji metaline, kai kurios su kokiais imantresniais papuosimais. Bet realybeje jei nesiojiesi kosmetinej, tai tas metaliukas apsitrina ir nebeatrodo graziai ax.gif Tie paprasti presuoti kitokiose paprastose dezutese, na o rutuliukai kartoninese, tai kaip ir paprasciausios jos, bet man graziausios.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 12 03, 03:41)
Tik del dezutes manyciau - ten ji metaline, kai kurios su kokiais imantresniais papuosimais. Bet realybeje jei nesiojiesi kosmetinej, tai tas metaliukas apsitrina ir nebeatrodo graziai ax.gif Tie paprasti presuoti kitokiose paprastose dezutese, na o rutuliukai kartoninese, tai kaip ir paprasciausios jos, bet man graziausios.


Už ką dežute tai neverta mokėti tiek pinigų.
Atsakyti
Na ka, ir as nusipirkau naujuosius meteoritus, nes "drugeliai" jau baiginejasi. Issamesni atsiliepimai bus po ilgesnio naudojimo. Ryte pasitepliojus butu tokie atsiliepimai-tik atidarius issigandau, kad daug mazu rausvu rutuliuku, galvoju jau bus ant veido kaip parsiukui. Taciau ne. Tik svelnus vientisas svytejimas - ne blizgejimas ir jokio rausvumo. TIKRAI galima naudoti visam veidui. Labai dziaugiuosi, kad isigijau. Merginos, kas norite- tai paskubekite, nes didziojoj Kristianoje labai mazai ju like.
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2009 12 04, 13:55)
Na ka, ir as nusipirkau naujuosius meteoritus, nes "drugeliai" jau baiginejasi. Issamesni atsiliepimai bus po ilgesnio naudojimo. Ryte pasitepliojus butu tokie atsiliepimai-tik atidarius issigandau, kad daug mazu rausvu rutuliuku, galvoju jau bus ant veido kaip parsiukui. Taciau ne. Tik svelnus vientisas svytejimas - ne blizgejimas ir jokio rausvumo. TIKRAI galima naudoti visam veidui. Labai dziaugiuosi, kad isigijau. Merginos, kas norite- tai paskubekite, nes didziojoj Kristianoje labai mazai ju like.


O kokie faini atsiliepimai wub.gif thumbup.gif dabar dar su didesniu nekantrumu lauksiu savųjų parkeliaujant rolleyes.gif gerai, kad nėra daug ružavumo, uiiiii kaip laukiu biggrin.gif
Atsakyti
As siandien einu pasiimti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2009 12 04, 14:55)
Na ka, ir as nusipirkau naujuosius meteoritus, nes "drugeliai" jau baiginejasi. Issamesni atsiliepimai bus po ilgesnio naudojimo. Ryte pasitepliojus butu tokie atsiliepimai-tik atidarius issigandau, kad daug mazu rausvu rutuliuku, galvoju jau bus ant veido kaip parsiukui. Taciau ne. Tik svelnus vientisas svytejimas - ne blizgejimas ir jokio rausvumo. TIKRAI galima naudoti visam veidui. Labai dziaugiuosi, kad isigijau. Merginos, kas norite- tai paskubekite, nes didziojoj Kristianoje labai mazai ju like.



QUOTE(Tainka @ 2009 12 04, 15:47)
As siandien einu pasiimti tongue.gif

Laukiam foto thumbup.gif
Atsakyti
Kas naudojat naujuosius meteoritus - ar jie neparyškina porų?
Atsakyti
QUOTE(Milmar @ 2009 12 04, 21:34)
Kas naudojat naujuosius meteoritus - ar jie neparyškina porų?

Nei man, nei kitai forumietei neryskina. Yra ikeltos foto smile.gif Man tik sausina oda verysad.gif
user posted imageuser posted image
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ESLAUDA: 04 gruodžio 2009 - 23:05
Eslauda,abejose foto ant tavo veiduko meteoritai?
Atsakyti