Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros

Seip negunde mane naujieji meteoritai smile.gif bet tie geri atsiliepimai apie juos doh.gif wub.gif jau ir as pradedu ju noret biggrin.gif nors ir nereikia,nes turiu drugelius ir truputi mithic bet va gundausi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Milmar @ 2009 12 04, 21:34)
Kas naudojat naujuosius meteoritus - ar jie neparyškina porų?


Asmeniskai man ryskindavo, nors problemu su tuo neturejau su kitom priemonem. Tiksliau man labai isryskindavo pora miliumu, kuriuos turiu.

QUOTE(Maserati @ 2009 12 05, 01:13)
Eslauda,abejose foto ant tavo veiduko meteoritai?


Pirmoji nuotrauka ESLAUDOS, kita kitos forumietes (pries kelis puslapius ideta temoje).
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2009 12 04, 14:55)
Na ka, ir as nusipirkau naujuosius meteoritus, nes "drugeliai" jau baiginejasi. Issamesni atsiliepimai bus po ilgesnio naudojimo. Ryte pasitepliojus butu tokie atsiliepimai-tik atidarius issigandau, kad daug mazu rausvu rutuliuku, galvoju jau bus ant veido kaip parsiukui. Taciau ne. Tik svelnus vientisas svytejimas - ne blizgejimas ir jokio rausvumo. TIKRAI galima naudoti visam veidui. Labai dziaugiuosi, kad isigijau. Merginos, kas norite- tai paskubekite, nes didziojoj Kristianoje labai mazai ju like.


turiu pritarti del tu ruzavu rutuliuku, ir as truputi issigandau, kad ju tiek daug lotuliukas.gif
bet ant veiduko super atrodo thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Milmar @ 2009 12 04, 21:34)
Kas naudojat naujuosius meteoritus - ar jie neparyškina porų?


tikrai neisryskina poru, sakyciau kad kaip tik tas ju svytejimas islygina veida.

ESLAUDA, rase kad jai sausina oda, tai tikrai jie ir man biski sausina.bet kai mano oda paskutiniu metu pariebejo, tai labai gerai kad pasausina thumbup.gif
Atsakyti

 i 
Ieškot, pirkt, parduot skirta "Skelbimų lenta". Už jos ribų skelbimai draudžiami
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 05 gruodžio 2009 - 19:20
perskaiciau shopingo atsiliepimus ir galvojau neimtu nauju meteoru, bet paskaicius paskutinius atsiliepimus gal ir nieko g.gif panos, tos, kurios turite: ar sviesiaodems tinkamas isgautas atspalvis? nes man pvz ziemos metu drugeliai per rudi g.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2009 12 06, 23:47)
perskaiciau shopingo atsiliepimus ir galvojau neimtu nauju meteoru, bet paskaicius paskutinius atsiliepimus gal ir nieko g.gif panos, tos, kurios turite: ar sviesiaodems tinkamas isgautas atspalvis? nes man pvz ziemos metu drugeliai per rudi g.gif

Tinkami, as sviesi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tainka @ 2009 12 07, 00:52)
Tinkami, as sviesi  smile.gif


i kuriuos meteorus jie tau panasus? ir dienai blizgumo ne per daug?
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2009 12 06, 23:55)
i kuriuos meteorus jie tau panasus? ir dienai blizgumo ne per daug?

Zinok , dienos metu nesimato blizguciu g.gif bet dirbtinej sviesoj taip blizga bigsmile.gif
Dar tik du kartus bandziau, nelabai tiksliai galiu atsiliepti smile.gif del panasumo
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2009 12 07, 00:47)
perskaiciau shopingo atsiliepimus ir galvojau neimtu nauju meteoru, bet paskaicius paskutinius atsiliepimus gal ir nieko g.gif


Zinokit po kitu atsiliepimu ir paciai uzejo noras juos vel turet biggrin.gif Nu bet paskui sveiku protu vadovaujuosiu: bandziua pora kartu, nepatiko, tai nera ko vel pirkinet.... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 07 gruodžio 2009 - 00:26
As esu sviesi, tai man naujieji meteoritai nubalino veida
Atsakyti
QUOTE(kotri_ @ 2009 12 07, 09:24)
As esu sviesi, tai man naujieji meteoritai nubalino veida


Kaip keista, ESLAUDA nėra baltaodė, bet tikrai nepašviesina jos pagal nuotrauką ax.gif matysiu kai gausiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilexxx @ 2009 12 07, 10:54)
Kaip keista, ESLAUDA nėra baltaodė, bet tikrai nepašviesina jos pagal nuotrauką  ax.gif matysiu kai gausiu  rolleyes.gif


Nes kai pasitepiau jais, is karto drauge sako, visa pabalai biggrin.gif
Atsakyti