Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros

Labuka,

Atkeliavo siandien naujieji meteorai tik gaila, kad namie nieko nebuvo tai tenka laukt rytojaus ir i pasta varyt. Oj dabar isvis laukiu su nekantrumu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kotri_ @ 2009 12 07, 11:17)
Nes kai pasitepiau jais, is karto drauge sako, visa pabalai biggrin.gif


Man jie irgi pabalino veiduka, nors esu baltaode. O vat 'mythic' man tokio efekto nedave. Gal cia priklauso nuo uztepamo kiekio ar kas po apacia naudojama... g.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 12 08, 03:02)
Man jie irgi pabalino veiduka, nors esu baltaode. O vat 'mythic' man tokio efekto nedave. Gal cia priklauso nuo uztepamo kiekio ar kas po apacia naudojama...  g.gif


Va dabar ir pasimečiau, ar man jų reikia ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Donatute @ 2009 12 08, 02:18)
Va dabar ir pasimečiau, ar man jų reikia ar ne        g.gif


Idealiausia butu isbandyt juos pries perkant ir bus aisku.

Na man pvz drugeliai parudina, o kitos baltaodes sako, kad nerudina. Tai cia velgi su naujaisiais toks slidus reikalas..... ax.gif
Atsakyti
Na parsiveziau nujuosius, tikrai paliko gera ispudi bigsmile.gif ruzavu rutuliu tikrai nemazai bet jie mazuciai ir neplieka jokio ruzavumo.Blizguciai labai smulkuciai ir kas dienai tikrai nepamaisys.Iskart parvarius pasimozojau tai kazkiek parudina veiduka,bet tikrai ne perdaug ir atrodo labai naturaliai. Manau jie man tikrai patiks thumbup.gif ir tiks.
Prie ju dar gavau ivairiu meginuku, prideda sveikinimo atvirute su kaledomis tikrai buvau maloniai nustebinta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2009 12 08, 16:46)
Na parsiveziau nujuosius, tikrai paliko gera ispudi bigsmile.gif  ruzavu rutuliu tikrai nemazai bet jie mazuciai ir neplieka jokio ruzavumo.Blizguciai labai smulkuciai ir kas dienai tikrai nepamaisys.Iskart parvarius pasimozojau tai  kazkiek parudina veiduka,bet tikrai ne perdaug ir atrodo labai naturaliai. Manau jie man tikrai patiks thumbup.gif  ir tiks.
Prie ju dar gavau ivairiu meginuku, prideda sveikinimo atvirute su kaledomis  tikrai buvau maloniai nustebinta biggrin.gif


suntetes ar LT pirkot
beja gal galit palyginti su beige jei juo turejot ar su kuriais nors kitais, beja neryskina poru kaip kurioms merginos lyg ryskino
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agvill @ 2009 12 08, 16:54)
suntetes ar LT pirkot
beja gal galit palyginti su beige jei juo turejot ar su kuriais nors kitais, beja neryskina poru kaip kurioms merginos lyg ryskino
4u.gif



Siunciausi is ebey. Jo turiu beige,mythic ir beige presuotus.Na beige rutuliukai tai didesni blizguciai ir jie labiau matyti,bet beige man taip pat rudina,o mythic tai siek tiek balina skaistina jie man irgi patinka.o presuoti beige tai kaip ir paprasta kompaktine pudra nieko ypatingo.O naujuju tai tiek dar tepabandiau tik siandien is pasto pasiemiau.Bet pirmasis ispudis geras, matysiu kaip bus tolesniam naudojime.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cuname: 08 gruodžio 2009 - 16:50
cuname 4u.gif nu va smagu kad taip greitai atejo siuntinukas ir, kad patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2009 12 08, 17:49)
Siunciausi is ebey. Jo turiu beige,mythic ir beige presuotus.Na beige rutuliukai tai didesni blizguciai ir jie labiau matyti,bet beige man taip pat rudina,o mythic tai siek tiek balina skaistina jie man irgi  patinka.o presuoti beige tai kaip ir paprasta kompaktine pudra nieko ypatingo.O naujuju tai tiek dar tepabandiau tik siandien is pasto pasiemiau.Bet pirmasis ispudis geras, matysiu kaip bus tolesniam naudojime.


ok lauksim komentaru smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agvill @ 2009 12 08, 22:05)
ok lauksim komentaru  smile.gif


ir foto blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Donatute @ 2009 12 08, 21:23)
ir foto    blush2.gif

butinai butinai foto, be foto neprasisuks rolleyes.gif cool.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agvill @ 2009 12 08, 22:29)
butinai butinai foto, be foto neprasisuks rolleyes.gif  cool.gif  ax.gif


Aha rimtai thumbup.gif
Atsakyti