Įkraunama...
Įkraunama...

Amžiaus skirtumas...

Apklausa: Ka manote apie dvieju zmoniu amziaus skirtuma? (218 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Mano vyras uz mane vyresnis 17 metu. Gyvenam kartu jau 4 metus. Jauciuosi labai laiminga thumbup.gif jei tiksliau abu jauciames laimingi mirksiukas.gif

dabar laukiames kudikio. nestuke.gif

Viskas PUIKIAI !!!

Per visus metus amziaus skirtumas pasijuto gal keleta kartu smile.gif
o visi draugai pazistami apanka kai suzino kad toks skirtumas. Ant jo taip neatrodo biggrin.gif biggrin.gif

na kartais buna paduotuveje kai mums stovint shalia manes paprasho dokumento perkant cigaretes, tada as atsisuku i vyra ir tampydama ji uz alkunes sakau :'dede dede, nupirk man cigareciu !! biggrin.gif biggrin.gif" pardavejos labai pasimeta biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(svajukas @ 2005 08 21, 09:40)
Seip va tarkim galim imti iki kokiu 30m skirtuma. Tad kaip jum tai atrodo?


man atrodo,kad normalu...bendravau su vyresniu uz mane 15 metu...ir nieko...nuo siol tik ir sutariu geriausiai su vyresniais...jie labiau subrende ir stabilesni...nors gal tai ir nevisada gerai(tas stabilumas)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estrelija: 19 lapkričio 2005 - 19:36
O po desimt metu ar uzteks potencijos????
Atsakyti
Žinau iš savo patirties - mitas, kad amžiaus skirtumas yra kliūtis. Greičiau atvirkščiai. Niekad gyvenime neįsivaizdavau savęs su bendraamžiu, dauguma bičiulių buvo ir tebėra daug vyresni. Įdomu bendrauti, jautiesi saugi. 20 metų skirtumas - visai normalu, nors tarp manęs ir draugo jis šiek tiek mažesnis. Vienu žodžiu, aš - už.
Atsakyti
Ir man atrodo, kad amžius visai ne kliūtis. Na gal kai 30 m. skirtumas, tai gal keistoka būtų unsure.gif bent jau savęs tokioj situacijoj neįsivaizduoju, bet jei yra meilė, tai net 30 metų skirtumas nėra kliūtis smile.gif
Atsakyti
O mano drauge uz mane 9 metais vyresne 4u.gif Aisku mes dar neilgai kartu (9men) bet sutariam kuo puikiausiai, neisivaizduojam kaip gyventumem be vienas kito smile.gif
Atsakyti
Suprantu kad visiems yra normalu kai moteris už vyrą jaunesnė, bet ką manote apie kai kai vyras už moterį vyresnis, ar čia tik nėra ta vadinamoji visuomenės "klišė" kai vyrai renkasi vyresnes moteris tik iš išskaičiavimo..? Ar, tarkim tokia meilė yra įmanoma..?
Atsakyti
g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajukas: 21 lapkričio 2005 - 19:16
Mano mama gyvena su vyru jaunesniu 8 metais.Nera tokia turtinga,kad viskas vyktu is iskaiciavimo.Jis islaiko ja.Ir labai myli ja.Visokiu santykiu aisku buna gyvenime ir tarp vienu ir tarp kitu. Tik paprastai tokie santykiai is isskaiciavimo ilgai netrunka.Kiek laiko galima parsidavinet.
Atsakyti
oj, merginos, paskaiciau jusu postus, taip grazu viskas pas jus smile.gif o man tai amziaus skirtumas suprantamas tik protu, o sirdim tai kazkokia nesamone atrodo doh.gif net nezinau del ko taip g.gif jaunesni vaikinai man broli primena, o vyresni (daugiau, nei 5m.) kazkaip tokie dedukai, kad unsure.gif na, nezinau, nieko neturiu pries amziaus skirtumus, tiesiog keista atrodo...
zodziu, saunuoles jus 4u.gif ir tu, Piksai, saunuolis mirksiukas.gif
Atsakyti
Nei as saunuolis nei ka 4u.gif Bet vistiek dekui, kaip sakoma - sirdziai neisakysi biggrin.gif Mylim vienas kita, as manau kad tai svarbiausia, ka kiti galvoja, tai tegul sau savo nuomones ir pasilieka (na nebent jos geros biggrin.gif), nes nemanau, kad kitu nuomone gali sugriauti musu meiles ir pasitikejimo siena wink.gif Pas mus tai nesijaucia to amziaus skirtumo, kad ir kaip bebutu keista biggrin.gif Vienas kitam apie tai praktiskai niekada neprimenam, nieakda nesakom, kad as ar as protingesnis del amziaus, nes to paprasciausiai nesijaucia smile.gif Aisku ir nuo zmogaus budo bei charakterio priklauso, ar jausis tas amzius ar ne... Vinu zodziu, viskas gerai pas mus biggrin.gif Tikekimes taip bus per amzius - amen 4u.gif
Atsakyti
jei abu zmones atitinka vienas kito poreikius ir lukescius, manau, kad viskas yra gerai ir kai didelis amziaus skirtumas, ir kai mazas g.gif amzius turbut ne esme santykiuose, jei tie santykiai nera pagristi isskaiciavimu ar mokytojo paieskomis
Atsakyti