Įkraunama...
Įkraunama...

Amžiaus skirtumas...

Apklausa: Ka manote apie dvieju zmoniu amziaus skirtuma? (218 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Būna visokių atvejų smile.gif , žinoma, įmanoma ir tikra meilė tarp įvairaus amžiaus žmonių, tačiau visgi jeigu jie priklauso skirtingoms kartoms, daug smulkmenų juos skirs: jaunystėje mėgta muzika ir pan. tongue.gif Kartais tai gali pateikti nelabai malonių siurprizų... Man pačiai niekad nepatiko nei daug vyresni, nei daug jaunesni -manau, artimiausi yra +/- 5 metų skirtumo partneriai. Prisimenu, kartą mano pirmoje darbovietėje ateidavo klientas, kuris bandė "kabinti" biggrin.gif , jis man atrodė beviltiškai senas, nors buvo vyresnis gal 9-iais metais (o man buvo gal 21... blush2.gif )
Atsakyti
as nieko pries amziaus skirtuma... tik aisku ne tuo atveju jei vyra nesamoningai norisi "jūs" vadinti, tada reiskias jau negerai kazkas smile.gif o siaip mokykloje mano anglu mokytoja 53 metu buvo daug jaunatviskesne uz mus, abiturientus, tai manau negalima labai kategoriskai sakyti kad jei zmogus gerokai vyresnis, tai bus mazai bendru interesu...
Atsakyti
Seip va man labai idomu jusu nuomone ir apie tai kai mergina vyresne uz vaikina ax.gif
Atsakyti
Bandžiau ir su bendraamžiais, ir su šiek tiek vyresniais, net jaunesnį turėjau, ir su labai vyresniais (+20m.). Vyras tik 4m. vyresnis. Vis dėlto kokybiškiausi santykiai man buvo su 15+ metų vyresniais, taigi, jei prisireiks tekėt antrą kartą, su jaunu neberizikuosiu tongue.gif 4u.gif .
Atsakyti
jo, as irgi maniau, kad amziaus skirtumas tikrai neturi reiksmes, jei tik meile yra... smile.gif klydau.... ir smarkiai..... amziaus skirtumas ir supratimas apie kai kuriuos dalykus pasireiske pragyvenus santuokoje 5-erius metus..... dabar jau virs sesiu kartu gyvenam, bet skyrybos ant nosies... cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2005 08 21, 12:17)
Amžiaus skirtumas man visai nesvarbus. Aš vyresnė už vyrą 7 metukais. Bet tai smulkmena. Paso juk nekaišau, kad visi tuo įsitikintų...



Ir kaip sekasi? mirksiukas.gif Ar iškyla kokių problemų, nesutarimų vien dėl amžiaus skirtumo? Labai norėčiau plačiau išgirsti jūsų susipažinimo/meilės istoriją blush2.gif (gal savęs paskatinimui, nežinau) Kažkurioj temoj skaičiau, kad ir pirmą vaikelį gimdei jau gerokai virš 30, ar klystu? g.gif
Atsakyti
Gyvenime teko draugauti su 7 metais jaunesniu vaikinu. Nepasakyčiau, kad labai skyrėsi interesai ir požiūriai. Čia turbūt priklauso nuo žmogaus savybių, išprusimo. Vistiek renkiesi žmogų pagal interesų ratą. Dabartinis mano vyras už mane vyresnis 3 m., tai čia jau jokių skirtumų įžvelgt negaliu. Pvz. mano sesuo gyvena su 5 m. jaunesniu, bet ji man daugeliu atžvilgių atrodo jaunatviškesnė nei jis. Bet sutaria jie tarpusavy puikiai
Atsakyti
Na jau atleiskit, bet kai amziaus skirtumas toks, kad tinka i dukras, ar i sunus 9jei dar ne i anukus), tai nei sis, nei tas... schmoll.gif
Atsakyti
Žinau bent kelis pavyzdžius kur metų skirtumas daro žymią įtaką tarpusavio santykiams. Kol žmonės jauni, kol širdys jaunos metų skirtumo galbūt ir nesijaučia. Tačiau vyresniam amžiuj tai matosi labai akivaizdžiai. Aišku viskas priklauso ir nuo pačio žmogaus... Bet turiu bent du pavyzdžius kur metų (10-13 m.) skirtumas labai stipriai veikia: vienas dar norėtų ir išeiti, ir sudalyvauti drinks_cheers.gif , o kitas jau nori ramybės... Metams bėgant skiriasi ir vertybės, ir gyvenimo supratimas. Juolab, kai metų skirtumas skaičiuojamas dešimtmečiu, tai nevienodos sąlygos buvo ir vaikystėje, ir paauglystėje....
Atsakyti
QUOTE(Undinelle @ 2005 08 26, 18:08)
Na jau atleiskit, bet kai amziaus skirtumas toks, kad tinka i dukras, ar i sunus 9jei dar ne i anukus), tai nei sis, nei tas... schmoll.gif

Na apie toli amciaus skirtuma cia niekas ir nesneka tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(agneklimjan @ 2005 08 24, 20:32)
Bandžiau ir su bendraamžiais, ir su šiek tiek vyresniais, net jaunesnį turėjau, ir su labai vyresniais (+20m.). Vyras tik 4m. vyresnis. Vis dėlto kokybiškiausi santykiai man buvo su 15+ metų vyresniais, taigi, jei prisireiks tekėt antrą kartą, su jaunu neberizikuosiu  tongue.gif  4u.gif .

thumbup.gif sutinku su tavim visu 100%.Turiu labai panasia patirti,o vyras mano 3m.vyresnis.Jai tekeciau 2 karta tai tik su vyru kuris butu maziausiai 10m.vyresnis...Mano seses vyras uz ja 13m.vyresnis,taip pat turiu drauge kurios vyras 18m.vyresnis ir abi sios seimos gyvena nemaza laiko tarpa kartu ir tikrai laimingai wub.gif
Atsakyti
Maniškis jaunesnis bevei septyneriais. smile.gif Na ir ką, - anas ir atsakingesnis už mane, ir rimtesnis. Kas mato mus kartu, galvoja, kad mes vienmečiai t.y. senstam kažkaip labai jau panašiai. mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti