Įkraunama...
Įkraunama...

Amžiaus skirtumas...

Apklausa: Ka manote apie dvieju zmoniu amziaus skirtuma? (218 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(svajukas @ 2005 08 24, 20:22)
Seip va man labai idomu jusu nuomone ir apie tai kai mergina vyresne uz vaikina ax.gif


Man atrodo kad iki 10 metų ar į tą ar į kitą pusę (ar vyras ar moteris) tai tikrai nėra kliūtis. žinau nemažai pvz ir tikrai gražiai sugyvena.
Atsakyti
Man ir atrodo, kad amziaus skirtumas iki 10 metu tai visai normalu...
Atsakyti
Sveiki.Radau aktualią temą,tai ir aš įsiterpsiu. smile.gif Gerai,tarkim,amžiaus skirtumas netrukdo(draugas vyresnis 15 metų).Seksas su vyresniu kokybiškesnis,jis kaip vyras dėmesingesnis,jautresnis.Nors ir jaunesnių būna visokių,o neišnešiotų būna ir 40ties. biggrin.gif biggrin.gif Taisyklės nėra.Yra bėda.Smagu,kai žmogus turi daugiau gyvenimiškos patirties,visada gali bet kokiu klausimu kreiptis ir padės,bet...Po velnių,aš ne maža mergaitė(jau virš 30,turiu ir asmeninės patirties)ir kada kiekviename žingsnyje man aiškinama kaip tą ar kitą veiksmą galėčiau"protingiau"(kaip jam atrodo)atlikt,lenda su savo patarimais neprašomas...Atsiprašau.Ir po to motyvuoja,kd nori man gero,o aš nedėkinga.Viskas,žinokit,daugiau nebegaliu!!!Draugaujam beveik 4 metai,problema egzistuoja nuo pat pradžių beveik.Neįsivaizduoju ką daryt,gero žmogaus prarast nenoriu. Jei kam užteks kantrybės perskaityt iki galo,gal ką patarsite?Dabar mes vėl susipykę,ir jau 100kartą dėl to paties...Negalvojau,kad galiu būti tokia kantri... smile.gif PADĖKIT!!!
Atsakyti
o tau neišeina padaryt taip" "močiutės klausau, bet savo darau" mirksiukas.gif
Atsakyti
Įšeina.Jei tai liečia reikalus ar darbus,kuriuos atlieku be jo.Pasvarstau ir jei nusprendžiu elgtis savaip,taip ir darau. Jisai po to laimingas nesijaučia,aišku(ko gero pasijaučia nereikalingas biggrin.gif ),bet gerai,kad nors nepriekaištauja.Bet isivaizduokim eilinę dieną,kai esam kartu-tą taip daryk,to geriau nedaryk,čia tas bus geriau,kodėl nedarai taip(ir kiekvienąkart aiškink jam kodėl),SMULKMENOSE,atrodo,kad aš begalvė būčiau. sad.gif (tiesa,kur žiūrėt,nenurodinėja,į svetimus vyrus galiu dairytis. biggrin.gif)Taigi negali visąlaik prieštaraut ir ginčytis.Pavargau.Ir žinok dabar,kai susipykę,beveik tiesiogine to žodžio prasme-ilsiuosi...Nežinau kur tai nuves.Nieko gero...
Atsakyti
Laba diena.Jau susitaikėm. biggrin.gif Išvada-DAUGIAU TOLERANCIJOS vienas kito atžvilgiu.Ir viskas bus gerai! Mergaitės,jei Jūs nesupyksite,aš čia pas Jus kartais užeisiu,Patiko man šita svetainė,nors tu ką... thumbup.gif Pabendrausim. mirksiukas.gif Jei yra kažkokių spec.reikalavimų naujokams,praneškit,stengsiuos nuolankiai vykdyt. rolleyes.gif SU PAGARBA-Jolančikė. smile.gif Visoms geros dienelės ir iki pasimatymo! smile.gif
Atsakyti
Manau, jog svarbiau ne metai, o žmogus ir jo charakteris, jei atitiks kirvis kotą, tai tie metai... tongue.gif
Atsakyti
kaip sakoma, gerai -- jeigu gerai. o jei nelabai gerai + amziaus skirtumas, tada jau tikrai nieko gero.

mano draugas vyresnis 13 metu. to amziaus skirtumo nesijaucia, kol mano tevai ir gimines nepradeda zyzt, kad eiciau geriau jaunesni susirast. blink.gif
ai tiesa, pasijuntu kartais kaip mazvaike pries ji, kada man su savo kolegom studentais uzeina bludas padaryt kokiu nors studentisku nesamoniu. tada jis peciais trauko ir sako primena, kad as siaip jau suauges zmogus, tai ir gyvent reiketu kaip rimtam zmogui. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2005 11 03, 19:03)
ai tiesa, pasijuntu kartais kaip mazvaike pries ji, kada man su savo kolegom studentais uzeina bludas padaryt kokiu nors studentisku nesamoniu. tada jis peciais trauko ir sako primena, kad as siaip jau suauges zmogus, tai ir gyvent reiketu kaip rimtam zmogui. blush2.gif


Nežinau kiek pačiai metų, bet manau, kad 13 metų skirtumas nedaug. Už mane draugas vyresnis 15 metų. Šiaip atrodo nieko, jaunatviškas, išprotėjęs visuose galuose. mirksiukas.gif Bet pabandyk pakeist jo nuomone kokiu nors klausimu... doh.gif Kartais nervina toks konservatyvumas, tie patys juokeliai, jokio augimo, tobulėjimo. Galvoja, kad jau viską gyvenime patyrė ir sužinojo. Ką padarysi, žmogų reikia priimt kartais tokį koks yra. Su tokiu"trūkumu"ne taip jau sunku susigyventi. smile.gif Nereaguoji ir tiek. O dėl to, kad sako, jog galėtum gyvent kaip rimtas žmogus - ką jis skaito rimtumu? Sėdėjimą "ant pečiaus"? Na tada reiktų pasiūlyti pasiieškoti savo metų moteriškės... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolančikė @ 2005 11 03, 23:55)
Su tokiu"trūkumu"ne taip jau sunku susigyventi. smile.gif Nereaguoji ir tiek. O dėl to, kad sako, jog galėtum gyvent kaip rimtas žmogus - ką jis skaito rimtumu? Sėdėjimą "ant pečiaus"? Na tada reiktų pasiūlyti pasiieškoti savo metų moteriškės...  smile.gif


na, as ir nereaguoju, ir perdaug nepergyvenu. sutinku, kad gal jis ir teisus, nes kartais tie visi studentiski pakvailiojimai tikrai buna ne itin brandzios ir ne itin kulturingos nesamones. kita vertus, zinau, kad kas man dabar atleistina bunant 21, bus neatleistina bunant 35. o kai jis man pradeda ismetinet apie "rimtuma", tai as jam uzmetu, ar jis pries 13 metu buvo toks jau labai rimtas zmogelis. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2005 11 04, 08:23)
o kai jis man pradeda ismetinet apie "rimtuma", tai as jam uzmetu, ar jis pries 13 metu buvo toks jau labai rimtas zmogelis. biggrin.gif


thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tarp musu 9metai skirtumas, jis vyresnis, randam mes bendra kalba, jis mane ''papildo'', as ji...manau jei gerai sutariam, nesipykstam, tai ir metai nera labai svarbu. Svarbiausia juk kad gera grizt namo po darbo dienos, kad yra i ka atsiremt kai sunku, kai tave supranta... smile.gif
Atsakyti