Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema!

Apie mikroklimatą pirmą kartą girdžiu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(simmonnete @ 2009 03 29, 21:48)
Apie mikroklimatą pirmą kartą girdžiu...  blush2.gif

Mane gal profės pataisys dėl netikslaus termino, bet pavadinsiu tai mikroklimatu.
Lapai garina drėgmę į orą, o daugeliui augalų esant vienoje vietoje, jie dar truputį pasidalina ta drėgme. Gaunasi neblogas mikroklimatas. Jei dar ir šalia pvz pastatytumėt tarp vazonų indus su pasodintom samanom (gyvom, drėgnom), mikroklimatas turėtų būti itin palankus, nes garuotų daugiau drėgmės. Man seniai toji mintis kirba, bet turbūt jos neįgyvendinsiu, nes MB neištvertų miško kvapo namie lotuliukas.gif (man kaip tokiai miškinei būtų pats tas) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 29, 21:55)
Mane gal profės pataisys dėl netikslaus termino, bet pavadinsiu tai mikroklimatu.
Lapai garina drėgmę į orą, o daugeliui augalų esant vienoje vietoje, jie dar truputį pasidalina ta drėgme. Gaunasi neblogas mikroklimatas.


Dėkui už paaiškinimą, o čia visai įdomi mintis. Vadinasi naudinga statyti gėles į vieną vietą.
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 29, 14:52)

Lorute, na, kokia gražią raibuolę gavai! Iš kur, kurioj vietoj pirkta, gal žinai?  bigsmile.gif
ph34r.gif  )

Oi nezinau kur pirkta. Gavus dovanu zado netekau bigsmile.gif Net nebuvau pasvajojus apie tokia, man ji visada kosmine atrode biggrin.gif Dabar skautausi apie ju prieziura, bandysiu susidraugaut su situ Pinokiju biggrin.gif

O jau tavo gelytes kokios grazuoles wub.gif Toj nuorodoj paziurejau tai irgi seile pavarvinau bigsmile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
O nauji namučiai, registruojuosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 03 29, 20:57)
Tam kaime, kur aš buvau, pusdienį davėmės, kol LEGO konstruktorių vienoj zakamurkėj radom, tai apie tokius prabangius vazonus tik pasvajot manau... Bet jei kur užmatysiu, būtinai nupirksiu. O kiek tau jų reiktų ir kokio dydžio?

Dabar tai reiktu dvieju i kuriuos 19 cm skermens vazonas permatomas tilptu. Bliamba akyse stovi kaip seniau ju budavo visokiausiu dydziu. Veza dabar visoki srota, o gero daikto neatveza. schmoll.gif
Atsakyti
[quote=*Indraja,2009 03 29, 20:24]
Sveikos, merginos smile.gif Žiūrinėjau seniau darytas orchidėjų nuotraukas ir užtikau vieną, kurioje užfiksuota mano palangė praeitą vasarą. Ech, kokia nostalgija užplūdo lotuliukas.gif

Nepergyvenk smile.gif ateis vasara bus dar daugiau žiedų thumbup.gif labai gražios gėlytės 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, norejau pasiteirauti. Persodinau savo orchideja, savaite nelaisciau. Pasiziurejau i saknis ir matau, kad jos pradejo put, orchideja jau numete du lapus. Nezinau ka daryt. Vel persodint? Nesuprantu is kur ji dregmes gavo...Saknys visos apsamanojusios ir subliuskusios... Gal jau per velu jai padet?
Busiu dekinga uz atsakymus

Atsiprasau, ko gero ne i ta tema parasiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasasum: 30 kovo 2009 - 08:25
QUOTE(Rasasum @ 2009 03 30, 08:20)
Sveikutes, norejau pasiteirauti. Persodinau savo orchideja, savaite nelaisciau. Pasiziurejau i saknis ir matau, kad jos pradejo put, orchideja jau numete du lapus. Nezinau ka daryt. Vel persodint? Nesuprantu is kur ji dregmes gavo...Saknys visos apsamanojusios ir subliuskusios... Gal jau per velu jai padet?
Busiu dekinga uz atsakymus

Atsiprasau, ko gero ne i ta tema parasiau  4u.gif

Persodinant reikejo pašalinti negeras šaknis ir butinai dezinfekuoti pjūvio vietas.Aš tai cinamonu visas apibarstau.tada kišu į substrata ir kokias 2 savaites nelaistau.Mastau,jei jau tikrai puna tai vera trauki ir žiūrėti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas visoms 4u.gif Neitiketinai ramu cia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 03 30, 09:35)
Labas rytas visoms  4u.gif Neitiketinai ramu cia  unsure.gif

Laba ryta user posted image
Tyla pries audra user posted image lotuliukas.gif
Atsakyti
Aha, jau kai des ligoniu kruva per pardes doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti