Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema!

Sveikutes, na kaip pirmadienio nuotaikos, laukiat naujo orchiu uzvezimo parduotuvese smile.gif
as tai vakar buvau vilniuje akropolyje tai nieko gero is orchiu nebuvo tik baltos pagrinde, tai ir nepirkau nieko, tikiuosi pas mus ko nors naujo siandien bus.
Atsakyti
4u.gif laba diena, parodau ir einu skaityti ka prirasete
dendrobium, buvau paciupusi phalaenopsi, bet brangusis sake imti sita, sako jos daug kainuoja, o dabar tik 15 lt bigsmile.gif
user posted image

user posted image

user posted image

Reziume tokia, kad maximoj Akropolyje vakar vakare buvo daug orchideju, baltu, ruzavu, kelios geltonos, zalsvos, daug zydinciu dendrobium, maciau vanda. Ai dar kelis oncidiumus maciau ir kelias "karvytes". Siaip visai nemazai geliu, o tu, kurias issirinkau ir saknys nieko, grazios atrodo, o dendrobium atrodo turi ir vaikuti su saknimis bigsmile.gif va:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Melanija @ 2009 03 30, 09:31)
user posted image

Sita kokia grazi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Melanija @ 2009 03 30, 10:31)
4u.gif  laba diena, parodau ir einu skaityti ka prirasete

Nu ka sakiau...tyla pries audra lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif labai fainos,dendrobis thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
nu ka vakar pertvarkiau savo kvietkyna,tai vietos atsirado dar bent keletui naujokiu lotuliukas.gif thumbup.gif ,reiktu kokiu 3 mazaugiu ,ir labai noreciau poros raibiuliu,tokiu dar neturiu flirt.gif ,na ir pora dickiu gal dar ant zemes tilptu hihihi.gif .vakar vakare variau i aleksoto maxima su viltim...,ale gryzau tusciomis unsure.gif ,jau taip nieko gero nebuvo,pagrinde baltos tik schmoll.gif . nors maciau viena nukainuota grozi,dideliam vazone 4 susodintos,lenktais ziedkociais jau baiginejo zydet,bet stovis gelytes pasakiskas,tiek lapai lb grazus ir tvirti ir saknys ypac sveikos,dideles storos ir kietos,su pirstu gan gilokai pakrapsciau po kiminus tai net apstulbus buvau saknu bukle thumbup.gif ,seile net nutyso,ale kaina 99.90 blink.gif , nukainuota,kainavis 219 lt blink.gif . bet gele super,ale vistiek pagailejau simtuko schmoll.gif ,is namu butu isvares MB jei tokia pirkciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Melanija @ 2009 03 30, 10:31)
4u.gif  laba diena, parodau ir einu skaityti ka prirasete
dendrobium, buvau paciupusi phalaenopsi, bet brangusis  sake imti sita, sako jos daug kainuoja, o dabar tik 15 lt  bigsmile.gif



teisingai tavo brangusis sakė, aš prieš šitą dendrobį irgi būčiau neatsilaikius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pandora @ 2009 03 30, 10:36)
Sita kokia grazi  bigsmile.gif



QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 03 30, 10:39)
Nu ka sakiau...tyla pries audra  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif  labai fainos,dendrobis  thumbup.gif  wub.gif


aciu mergaites 4u.gif

QUOTE(FedeSperanza @ 2009 03 30, 11:16)
teisingai tavo brangusis sakė, aš prieš šitą dendrobį irgi būčiau neatsilaikius 4u.gif

as tai tik falenopsius ir temaciau, o MB tai saunuolis, kantrus buvo ir va dar koki grozi atkapste, nu aisku, jis gi kovo 8 proga dendrobi pirko tai kainas pazysta turbut lotuliukas.gif bet svarbiausia kiek ziedu bus bigsmile.gif oi laukiu laukiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 03 30, 09:15)
Aha, jau kai des ligoniu kruva per pardes  doh.gif  lotuliukas.gif

biggrin.gif Gerai čia tamsta pastebejot. biggrin.gif Man kažkaip su dendrikais nobile nesiseka,supudžiau rudeni viena vargša. verysad.gif Raiks pasiryžti gal kokiam dar,nu bais gražūs kvietkeliai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kilka: 30 kovo 2009 - 11:47
na merginos neatsilaikaiu parsitempiau falenopsi margais lapais, ziedai balti su vos rudu liezuveliu, pirkau del lapu margumo smile.gif
bet ispakavus pamaciau kad perlauztas lapas, atlenkiau ir nznau ar palikti at nupjauti (bet jis nenudziuves) g.gif
Atsakyti
Itariu tokio pat as ieskau. Kur pirkai?
Atsakyti
Melanija, kolekcija plečiasi bigsmile.gif Labai gražu bigsmile.gif

O aš norėčiau kažko įdomaus, ko parduotuvėse nėra. Tarkim Phal. bellina rolleyes.gif Įdomu ar ją sunku prižiūrėti ar priežiūra kaip ir visų phal.
Atsakyti
Sveikutes. As irgi siandien is pat ryto skubejau i Aleksoto Maxima gelyciu pasidairyti ir parsitysiau dvi naujokes biggrin.gif Tiesa lapeliai pavarge, aplauzyti, vienas ziedkotis perlauztas, bet mes jas mylesim, lepinsim ir tikrai atsigaus biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti