Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema!

QUOTE(Tina* @ 2009 03 30, 12:10)
Itariu tokio pat as ieskau. Kur pirkai?

maximoj smile.gif radau lapeliai ne tokie margi, kaip cia kazkas miniuka buvo marga imetes, bet vis tiek taskeliai matosi smile.gif ryt atsinesiu fotika i darba o vakare imesiu fotke.
Atsakyti
[quote=Lorute,2009 03 30, 13:15]
Sveikutes. As irgi siandien is pat ryto skubejau i Aleksoto Maxima gelyciu pasidairyti ir parsitysiau dvi naujokes biggrin.gif Tiesa lapeliai pavarge, aplauzyti, vienas ziedkotis perlauztas, bet mes jas mylesim, lepinsim ir tikrai atsigaus biggrin.gif

labai labai grazi wub.gif as irgi turiu tokia bet nazydi dar laukiu lyg lenda ziedzstiebis lauksiu tongue.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Melanija @ 2009 03 30, 10:31)
4u.gif  laba diena, parodau ir einu skaityti ka prirasete
dendrobium, buvau paciupusi phalaenopsi, bet brangusis  sake imti sita, sako jos daug kainuoja, o dabar tik 15 lt  bigsmile.gif
user posted image

labas mergickos, nu jusu ir plepejimo greiciai wink.gif o kazin Kaune nera uz 15 litu situ???mano mama labai jau jos nori, bet maciau tik uz 50 lt g.gif gal kuri is kaunieciu uzmatet pigiau??? mirksiukas.gif
P.s visu labai grazus pirkinukai, o mikuotukes kolekcijai tai thumbup.gif saunuole kad pavargusias gelytes gelbeji drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 30, 13:25)
labas mergickos, nu jusu ir plepejimo greiciai wink.gif o kazin Kaune nera uz 15 litu situ???mano mama labai jau jos nori, bet maciau tik uz 50 lt  g.gif  gal kuri is kaunieciu uzmatet pigiau??? mirksiukas.gif


Tikrai neteko uztikti tokios po 15 Lt g.gif Labai grazi, griebciau pamacius uz tokia kaina, ne nesvarstydama bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 30, 12:25)
labas mergickos, nu jusu ir plepejimo greiciai wink.gif o kazin Kaune nera uz 15 litu situ???mano mama labai jau jos nori, bet maciau tik uz 50 lt  g.gif  gal kuri is kaunieciu uzmatet pigiau??? mirksiukas.gif
P.s visu labai grazus pirkinukai, o mikuotukes kolekcijai tai  thumbup.gif  saunuole kad pavargusias gelytes gelbeji  drinks_cheers.gif

na jos pas mus irgi po 49,99 sad.gif o man irgi didesnis azartas kokia vargsiuke pirkti ir bandyti svo jegas atgaivinime smile.gif
dabar ziaugiuosi kad kur pirkau nukainotas perlietas kai persodinau tai likusius pumrurus iskleide smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 03 30, 13:35)
na jos pas mus irgi po 49,99 sad.gif o man irgi didesnis azartas kokia vargsiuke pirkti ir bandyti svo jegas atgaivinime smile.gif
dabar ziaugiuosi kad kur pirkau nukainotas perlietas kai persodinau tai likusius pumrurus iskleide smile.gif


Kaip gerai, kai sekasi smile.gif O va aš gaivinu gaivinu vieną gėlę, o ji vis glemba. Gal drėgmės per mažai gauna g.gif
Atsakyti
Melanija, nuostabios gėlytės!! wub.gif Ar teisingai supratau - tavasis dendrobis iš Akropolio Maximos? Labai jau susidomėjau, eisiu medžioti ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 03 30, 13:22)
maximoj smile.gif radau lapeliai ne tokie margi, kaip cia kazkas miniuka buvo marga imetes, bet vis tiek taskeliai matosi smile.gif ryt atsinesiu fotika i darba o vakare imesiu fotke.

Matai, ten ne miniukas.
Atsakyti
QUOTE(s!ma @ 2009 03 30, 12:38)
Kaip gerai, kai sekasi  smile.gif  O va aš gaivinu gaivinu vieną gėlę, o ji vis glemba. Gal drėgmės per mažai gauna  g.gif

nznau ar sekasi tiesiog persodinu jas i extra substrata ir statau i stiklini vazona ant drenazo biskiuka ipilu vandens kad garuotu ir dar lapus papurskalioju smile.gif tik bijau kad ant palanges kai oras dar ne siltas joms nebutu vesu...laukiu kol atsls nesiu jas i balkona, nes siaurinei pusei nedegs jos o vis tiek bus silta smile.gif

QUOTE(Tina* @ 2009 03 30, 12:41)
Matai, ten ne miniukas.

tai jo jo zinau smile.gif nu bet vis tiek labai kitokie nei pas visas manasias smile.gif
Atsakyti
na internete radau panasiausia i manaja, bet rytoj vis tiek saviske nufotkinsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(s!ma @ 2009 03 30, 13:12)
Melanija, kolekcija plečiasi  bigsmile.gif  Labai gražu  bigsmile.gif

O aš norėčiau kažko įdomaus, ko parduotuvėse nėra. Tarkim Phal. bellina  rolleyes.gif  Įdomu ar ją sunku prižiūrėti ar priežiūra kaip ir visų phal.


Po trupuciuka palanges uzkraunu lotuliukas.gif anksciau labai nemegdavau uzkrautu palangiu, o dabar tai nera kur dingti doh.gif

QUOTE(Lorute @ 2009 03 30, 13:15)
Sveikutes. As irgi siandien is pat ryto skubejau i Aleksoto Maxima gelyciu pasidairyti ir parsitysiau dvi naujokes biggrin.gif Tiesa lapeliai pavarge, aplauzyti, vienas ziedkotis perlauztas, bet mes jas mylesim, lepinsim ir tikrai atsigaus biggrin.gif


Atsigaus tikrai, grazuoles naujokes wub.gif

QUOTE(*Indraja @ 2009 03 30, 13:40)
Melanija, nuostabios gėlytės!!  wub.gif Ar teisingai supratau - tavasis dendrobis iš Akropolio Maximos? Labai jau susidomėjau, eisiu medžioti  ax.gif  lotuliukas.gif


Taip taip, is ten mirksiukas.gif buvo labai daug baltu, o sita tai maniskis kazkur atkapste tai nezinau ar ju daug buvo. Cia toje vietoje kur televizoriai stovi mirksiukas.gif

QUOTE(Krissti_ @ 2009 03 30, 14:08)
na internete radau panasiausia i manaja, bet rytoj vis tiek saviske nufotkinsiu smile.gif


Tikrai grazi, nemaciau tokiu dar thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 03 30, 13:08)
na internete radau panasiausia i manaja, bet rytoj vis tiek saviske nufotkinsiu smile.gif

Oi kaip as sitos noriu wub.gif Labai jau jos grazios.
Papildyta:
Siandien is MB gavau dovanu dar viena falenopsi biggrin.gif Jau sestas doh.gif Tiksliau septintas, nes vienas reanimuojamas smile.gif Pumpuriuku daugybe, bet brangusis pernese per lauka nesuvyniota i nieka, tai speju, kad juos numes verysad.gif O jau lapu dydis ir ilgis blink.gif Apziurejau saknis, tai vietomis pelesis isimetes, o is saknys truputi papuvusios verysad.gif Pirkta geliu parduotuvej, bet ir ten jomis niekas rupintis nemoka. Teks persodinti.
user posted image
Atsakyti