Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema!

blyn MIKUOTUKE, ivarei priepoli tik sirdis tukset pradejo tuktuktuk, lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir iskarto planas galvoj.... skambinsiu MB kad uzlektu i maxe butinai ... belenkokia grazia kad paimtu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ojojoi atrodo liga labai greitai progresuoja mergaites, epidemija kaip reikiant lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Aciu uz poksta MIKUOTUKE thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 01, 13:37)
Maximose atvežė naujų gražių falenopsių, margų, ryškių, margais lapais;
Kelių rūšių oncidiumai, o cimbidžiai žydintys tik po 29.98, didoki  thumbup.gif
bėkit, skubėkit  bigsmile.gif


Oi tu lotuliukas.gif
Atsakyti
kur visos dingusios???temoj taip tylu, ramu g.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 01, 15:28)
kur visos dingusios???temoj taip tylu, ramu  g.gif

tikrai jau kazkaip itartinai tylu biggrin.gif nera musu mikuotukes wink.gif
Atsakyti
blem kaip grazu pastaciau savo geltoniuke pries saulute tai net blizga.... oi kaip fainai 4u.gif wub.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 04 01, 17:27)
tikrai jau kazkaip itartinai tylu biggrin.gif nera musu mikuotukes wink.gif

khem ax.gif aš mat dar su reikalėliais išskubėjau, dėl viso pikto apžvalgos ritualą padariau ir grįžau su viena "taškute" - falenopsiu doh.gif
Paslėpiau kitam kambary, meilinuosi MB, klausiu, ar nepyksta manęs už džiungles namie. Sako - ne, juk tu mano esi, gyvensim džiunglėse mirksiukas.gif
bigsmile.gif apsidžiaugiau, pradėjau dar "svaigti" apie skyles lubose ir kabliukus (jau antrą kartą), tai rezultatas - kai tikrai turėsim tam sąlygas, po kelių metų galėsim įsukti kelis kabliukus į lubas bigsmile.gif yahoo.gif nes MB sakė "jeigu tik reiks, suksim" lotuliukas.gif
na, o falenopsis apsigyveno ant nenaudojamo tv (retai žiūrime jį). Bet man kažkaip nebebaisu tos džiunglės, namai pilni gyvybės, žiedų, vien įėjus į kambarį norisi šypsotis wub.gif
Net ir ryte, prieš einant į darbą, atsisėdu, paglostau gėlytes, taip gera, ramu wub.gif
Atsakyti
nu va mikuotuke isdure visas,o pati gudruole nuleke ir ikirto kazka grazaus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ot smike lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo as_rutak: 01 balandžio 2009 - 16:43
QUOTE(as_rutak @ 2009 04 01, 17:42)
nu va mikuotuke isdure visas,o pati gudruole nuleke ir ikirto kazka  grazaus lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ot smike lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Žinok, prieš pokštą tikrai neradau nieko gero, jau toookia nusivylusi buvau, bet galvoju, gerai, piniginė nenukentės. Pajuokavau. Išvažiavau gan skubiai, nes labai prireikė, grynai iš įpratimo prabėgiojau gėlių stovėjimo vietas, galvoju, bent darkart įsitikinsiu, o štai akys užkliuvo bigsmile.gif na aišku, tokios nuolaidos maksimose, kur aš neimsiu, tikra gražuolytė wub.gif
Papildyta:
naujute, kai būsi prisijungusi, jei bus galimybė, įdėk "karvyčių" foto iš google, galimus variantus, gerai mirksiukas.gif aš mat suabejojau, ar "taškutės" neprilygsta "karvytėms", na, bet turbūt ne, nes tie taškeliai laaabai smulkūs ax.gif
ir tiesiog labiau žinočiau, ko dairytis mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 01, 17:51)
Žinok, prieš pokštą tikrai neradau nieko gero, jau toookia nusivylusi buvau, bet galvoju, gerai, piniginė nenukentės. Pajuokavau. Išvažiavau gan skubiai, nes labai prireikė, grynai iš įpratimo prabėgiojau gėlių stovėjimo vietas, galvoju, bent darkart įsitikinsiu, o štai akys užkliuvo  bigsmile.gif na aišku, tokios nuolaidos maksimose, kur aš neimsiu, tikra gražuolytė  wub.gif
Papildyta:
naujute, kai būsi prisijungusi, jei bus galimybė, įdėk "karvyčių" foto iš google, galimus variantus, gerai  mirksiukas.gif  aš mat suabejojau, ar "taškutės" neprilygsta "karvytėms", na, bet turbūt ne, nes tie taškeliai laaabai smulkūs  ax.gif
ir tiesiog labiau žinočiau, ko dairytis  mirksiukas.gif  4u.gif

niu faina sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif ir as dar noriu, bet jau graudu kaip ner kur statyt....
Atsakyti
labutukas wink.gif 4u.gif nu tik dabar prisedau prie pc mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(as_rutak @ 2009 04 01, 17:52)
niu faina sveikinu 4u.gif  4u.gif  4u.gif  ir as dar noriu, bet jau graudu kaip ner kur statyt....

Turi baldų ir turi lempą palubėj lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(karamelyte @ 2009 04 01, 17:52)
labutukas wink.gif  4u.gif  nu tik dabar prisedau prie pc mirksiukas.gif

sveikutė, eikš eikš, gal jau turi kokių grožybių mums parodyti? mirksiukas.gif
Atsakyti
einu nufotagrafuosiu savo orchiuke ir idesiu jums mirksiukas.gif
Atsakyti