Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema!

QUOTE(axara @ 2009 04 01, 18:43)
mano vieno phal taip pat uzsikonservave pumpurai jau kokius 4 men, jau praradau vilti,kad jie prasiskleis ir is spalvos taip sprendziu, jau atoro nebegyvibingi, tad greiciausiai nukris ir tiek  verysad.gif  kazin kame cia problema... g.gif  gal kas nors saknims  unsure.gif

butu labai gaila, nes ilgai myluoti ir nencinti pumpuriukai verysad.gif
Atsakyti
Mergaitės, dėl "konservų" - kitoje temoje šilingė minėjo, kad dienos šviesusis periodas turi būti ne trumpesnis nei 12 val, tad turėkim kantrybės mirksiukas.gif tik ką apžiūrėjau savo vieną "konservą" - pumpuras nė krust, šakelės irgi, o štai šaknis sugalvojo naujas leisti bigsmile.gif kol kas tik taškučiai matosi mirksiukas.gif pagaliau bent tiek pakrutėjo doh.gif thumbup.gif

Iškilo klausimas - kas nusimanot, ar yra kaskadinių falenopsių? Srba gal į kitą temelę eisiu, nes turiu įtarimą, kad marcipanas ir naujokė taškutė yra visai kitokie, svyrantys didžialapiai falenopsiai blink.gif thumbup.gif jei taip - kokia laiminga jausčiaus wub.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 01, 19:35)
Iškilo klausimas - kas nusimanot, ar yra kaskadinių falenopsių? Srba gal į kitą temelę eisiu, nes turiu įtarimą, kad marcipanas ir naujokė taškutė yra visai kitokie, svyrantys didžialapiai falenopsiai  blink.gif  thumbup.gif  jei taip - kokia laiminga jausčiaus  wub.gif  ax.gif


O kas tie kaskadiniai apskritai yra? Pirmą kartą girdžiu smile.gif Čia rūšis kažkokia?
Atsakyti
QUOTE(s!ma @ 2009 04 01, 19:48)
O kas tie kaskadiniai apskritai yra? Pirmą kartą girdžiu  smile.gif  Čia rūšis kažkokia?

eee, nežinau, pogrupis gal koks??? g.gif huh.gif supranti, man toks terminas tik atėjo į galvą, nes pamačiau, kad žiedstiebiai visgi laaabai skiriasi nuo kitų falenopsių bigsmile.gif čia kaip ir cimbidžiai - yra svyrantys ir nesvyrantys, tai labai įtariu, kad taip gali būti ir su falenopsiais, bet nežinau unsure.gif
tiesa! blink.gif juk skelbimų skyrelyje viena forumietė parduoda kaskadinį falenopsį, tai va! Tik neaišku, ar mano tokie ax.gif
čia vienas iš įtariamųjų (matosi, fotografuota iš apačios - kitaip neįmanoma)
http://public.fotki....0090325579.html
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 01, 18:54)
eee, nežinau, pogrupis gal koks???  g.gif  huh.gif supranti, man toks terminas tik atėjo į galvą, nes pamačiau, kad žiedstiebiai visgi laaabai skiriasi nuo kitų falenopsių  bigsmile.gif čia kaip ir cimbidžiai - yra svyrantys ir nesvyrantys, tai labai įtariu, kad taip gali būti ir su falenopsiais, bet nežinau  unsure.gif
tiesa!  blink.gif  juk skelbimų skyrelyje viena forumietė parduoda kaskadinį falenopsį, tai va! Tik neaišku, ar mano tokie  ax.gif
čia vienas iš įtariamųjų (matosi, fotografuota iš apačios - kitaip neįmanoma)
http://public.fotki....0090325579.html

as kazkaip labai abejoju ar tokiu yra g.gif nes tas ziedstiebio nesumedejimas ir gleznumas labai pasitaiko hibridu tarpe, manau jis tik neparemtas normaliai ir tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 01, 19:35)
Iškilo klausimas - kas nusimanot, ar yra kaskadinių falenopsių? Srba gal į kitą temelę eisiu, nes turiu įtarimą, kad marcipanas ir naujokė taškutė yra visai kitokie, svyrantys didžialapiai falenopsiai  blink.gif  thumbup.gif  jei taip - kokia laiminga jausčiaus  wub.gif  ax.gif

nezinau tiksliai, bet zinau kad jeigu neparemsi ziedstiebio tai jis ir auga taip kaip nori, galbut tavasis uzsimane zemyn augti???cia tik pamastymai tokie g.gif beje tas kvepiantis tavo phalikas toooooks mielas wub.gif
Atsakyti
aaa, tada gali būti toks jau hibridas bigsmile.gif
nes jis gerai pritvirtintas prie atraminio pagaliuko, bet svyra kiek begali, jei atlaisvinčiau, labai gražiai nulinktų bigsmile.gif
Atsakyti
mikuotuke, o kur tavo kolekcijoj vanda????kur siandienos pirkinukas?pasigedau g.gif biggrin.gif o mano planuose dabar (nors sakiau jau nebepirksiu) miniukas koks ir karvyte blush2.gif beje nematet niekas is kaunieciu karvyciu??? buvau toj buvusioj aguonoj vakar vakare, tai nieko, snipstas unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naujute: 01 balandžio 2009 - 19:05
QUOTE(naujute @ 2009 04 01, 20:01)
mikuotuke, o kur tavo kolekcijoj vanda????kur siandienos pirkinukas?pasigedau  g.gif  biggrin.gif

užmiršau nufotkint vandą (iš tiesų ten ne vanda, o ascocenda blink.gif ), o dabar neturiu galimybės įdėti foto doh.gif reikia keisti kompus, juos perjunginėti blush2.gif kada nors įdėsiu! bigsmile.gif

QUOTE(naujute @ 2009 04 01, 20:01)
o mano planuose dabar (nors sakiau jau nebepirksiu) miniukas koks ir karvyte  blush2.gif

taip, taip irnesakyk.gif kai turėsi miniuką ir karvytę, pamatysi, kažko dar prireiks hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
pala, jei dar parodoj ką nors pardavinės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 01, 20:06)
taip, taip  irnesakyk.gif kai turėsi miniuką ir karvytę, pamatysi, kažko dar prireiks  hihihi.gif  hihihi.gif  hihihi.gif
pala, jei dar parodoj ką nors pardavinės  doh.gif

paroda dar ant klaustuko man...nezinau ar pavyks dalyvauti doh.gif bet vistiek sitas norimas nusipirksiu blush2.gif blush2.gif blush2.gif o miniuku kainos buna tokios kaip ir dideliu phal???kazkaip niekad nesu atkreipus demesio i kaina g.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 01, 20:09)
paroda dar ant klaustuko man...nezinau ar pavyks dalyvauti  doh.gif bet vistiek sitas norimas nusipirksiu  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif o miniuku kainos buna tokios kaip ir dideliu phal???kazkaip niekad nesu atkreipus demesio i kaina  g.gif

kainos pakankamai didelės, kaip ir įprastų falenopsių - senukuose pvz vieną už 25 lt pirkau, kitą baltą iš maximos gi neseniai parsitempiau už 15.99.... g.gif mažiukai, bet prilyginami dideliems biggrin.gif
Atsakyti
o as tai vis laikausi, nuo paskutinio cimbo pirkimo,kai daviau sau pazada taip dar nieko namo ir neparsitempiau biggrin.gif
Atsakyti