Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai - XII

o kaip buna su baznycios puosimu ; nes pernai buvau vestuvese baznycia buvo visai nepuosta ir dar tokia tamsi- labai jau nuriai atrode
Atsakyti
nezinau kaip bus dabar, bet per musu vestuves tai mes paprasem kad prideliotu zvakuciu ax.gif davem pinigeliu tai tetai kuri viska tvarko ji ir padare. Cia tikriausia nuo baznycios priklauso - musu baznycia buvo paprasta, bet kunigas labai fainas, tai baznycia visada per vestuves buna sviesi ir geliu buna... manau reikia ziureti pagal situacija
Atsakyti
QUOTE(astarna @ 2009 04 01, 17:23)
o kaip buna su baznycios puosimu ; nes pernai buvau vestuvese baznycia buvo visai nepuosta ir dar tokia tamsi- labai jau nuriai atrode


įtariu, kad čia kaip jaunieji susiorganizuoja ax.gif nes mano jauniesiems puoš bažnyčią draugai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(astarna @ 2009 04 01, 17:23)
o kaip buna su baznycios puosimu ; nes pernai buvau vestuvese baznycia buvo visai nepuosta ir dar tokia tamsi- labai jau nuriai atrode


pernai patys puosem baznycia is vakaro. susitarem su kunigu ir leido. tiksliau, viska aprodem ir paaiskinom kaip daryti tiems, kas puose smile.gif ir labai graziia buvo papuosta, su zvakutem, kaspinais ant suolu ir geliu puokstelemis, net and duru kaspinai uzkabinti buvo..ir prie altoriaus dideles puokstes bei geliu pamerkta ant kitu altoriuku.. nu zodziu, graziai.. ir visia kitaip tuomet baznycia atrodo.. siulau visiems, kas tik gali, puostis..
o siemet baznycia kaune, tai sake, kokia ten tvarka, tokia ir yra... tai net eniznau ar bus papuosta ar ne, man rodos jie aptys puose, o tu pinigu kazkokia nurodyta suma susimoki... tik zinau, kad brangiai, apie 200 lt
Atsakyti
QUOTE(pelze @ 2009 04 01, 14:04)
gute pinkute, gal gali man biski pasufleruoti apie ta savo sirdi ir zvakutes?

skaičiau kad merginos daro didelę popierinę širdį, ją padeda ant žemės pridegioja žvakučių, tada jaunieji gauna priesaiką skaityt, tai aš padariau iš staltiesės, kad vietos mažiau užimtų

[quote=rugsti_uoga,2009 04 01, 15:27]
na, mes busim ne su savo masina, bus 4 masinos skolintos is kazko.. bet manau jokio as i tokias dezeles susidesiu, 1 deze saldainiai ir sampanas+ taures, 2 deze zaidimu gamtoj inventorius, 3 deze-maistas.. nes pernai su visais maisiukais pasiklydau bagazinej ohmy.gif ohmy.gif

mes tai dalį daiktų nuvešim ketvirtadienį į sodybą, o dalis kas reikalinga keliaus su mumis.O tu dar ir maistu rūpiniesi????
Atsakyti
[quote=gutė pinkutė,2009 04 01, 18:45]
skaičiau kad merginos daro didelę popierinę širdį, ją padeda ant žemės pridegioja žvakučių, tada jaunieji gauna priesaiką skaityt, tai aš padariau iš staltiesės, kad vietos mažiau užimtų

[quote=rugsti_uoga,2009 04 01, 15:27]
na, mes busim ne su savo masina, bus 4 masinos skolintos is kazko.. bet manau jokio as i tokias dezeles susidesiu, 1 deze saldainiai ir sampanas+ taures, 2 deze zaidimu gamtoj inventorius, 3 deze-maistas.. nes pernai su visais maisiukais pasiklydau bagazinej ohmy.gif ohmy.gif

mes tai dalį daiktų nuvešim ketvirtadienį į sodybą, o dalis kas reikalinga keliaus su mumis.O tu dar ir maistu rūpiniesi????
[/quote]

nu o kas dar gamtooj maistu pasirupins ? aisku, sumustiniu as pati nedarysiu, jaunosios mama viska padarys smile.gif bet juk kas be manes viska suorganizuos ? niekas gi :,
Atsakyti
QUOTE(rugsti_uoga @ 2009 04 01, 18:00)
nu o kas dar gamtooj maistu pasirupins ? aisku, sumustiniu as pati nedarysiu, jaunosios mama viska padarys smile.gif bet juk kas be manes viska suorganizuos ? niekas gi :,

Aš supratau, kad tu pati maistą ruoši, tai jau kažkaip net išsigandau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gutė pinkutė @ 2009 04 01, 19:07)
Aš supratau, kad tu pati maistą ruoši, tai jau kažkaip net išsigandau blush2.gif


oi ne, nespeciau tuomet nieko smile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Gamtoj ar prie baz labai tiktu vieno kasnuo sumustiniai; bet kaip juos issaugot rugpjuti.Ar neistirps Gal turit minciu
Atsakyti
Sveikos ,merginos.Aš jau gera mėnesį vis skaitau,skaitau ,ir kuo toliau ,tuo labiau ima panika.
Pakviesti esam būti liudininkais vestuvėse,kurios vyks gegužės 8d.Šventė vyks vieną dieną(tiksliau vakaras restorane,~30žm.)Jaunieji-ne labai jauni ax.gif ,ir jai -tai antra santuoka,taip kad nebus jokių išlydėtuvių,nešimo per tiltą,vainikėlio,pulko.
Bažnyčia-fotosesija prie bažnyčios-šventimas restorane(jaunieji planuoja iki 24-1val.)
Kadangi pirmą kartą teks būti liudininke(pasak jaunųjų ir svočia,vedėja,organizatore viename),tai esu šiek tiek pasimetus.Tuo labiau kad muzikantų nebus doh.gif
Laiko liko visai nedaug.Pagrindinius dalykus jau numačiau.
Po fotosesijos grįžtam,-tėvų sutikimas-stalo išpirkimas,susėdimas.Komendantų rinkimas.O kada vyksta sveikinimas,gėlių,dovanų teikimas?Prie bažnyčios?
Toliau-jie nori vestuvių laikraštuko-kada jį išdalinti?
Dar man patiko ta idėja su popieriniu tortu,manau panaudosiu (su "pasižadu "kortelėm viduje),tik vėl klausimas -kada?
Iš žaidimų jauniesiems darysiu "pareigų pasidalinimą"(su gėle).Reiktų dar kažko g.gif
Dar jaunųjų šokis (su kaspinų rišimu),šeimos židinio įteikimas,finale -dangaus žibintai.
Bet man lyg mažoka g.gif
Atsakyti
QUOTE(astarna @ 2009 04 01, 19:51)
Gamtoj ar prie baz labai tiktu vieno kasnuo sumustiniai; bet kaip juos issaugot  rugpjuti.Ar neistirps Gal turit minciu


tai gali deti tuos kasnius i saltkrepsi..arba daryti be sviesto smile.gif arba imti ne mesyte, o kazka kas negenda per karscius.. nu kokia kepta duona, vaisiai, darzoves kokios, suris su vynuogem gal..net neisivaizduoju...

o man vestuves ir pernai ir siemet geguzes men.. skiriasi tik viena diena.. smile.gif tai manau mano sumustiniai tikrai neistirpes ir nesuges, nes karsciu nebus.. dar..
o rugpjuti ir nebuna baisiai karsta, nu nebent neeiline dieno kokia butu.. smile.gif
Atsakyti
gerai sakai rugsti uoga gal uzkandziam sudeti praversta ne saltkrepsis bet ta deze
Atsakyti