Įkraunama...
Įkraunama...

Ar leidžiate trumpinti vaikų vardus?

Na,o mano sūnaus vardas Simonas ir nuo leliuko jį taip visi vadinam,kai kažkas bando kalbinti Simai,Simai,visada pataisau,kad vardas mūsų yra Simonas,o kam iškraipyti,tai du skirtingi vardai 4u.gif Ne todėl kad kažką prieš Simą turėčiau,tiesiog kaip nuo mažens vadins visi,tai ir niekas netrumpins.
Atsakyti
QUOTE(Silvy @ 2009 04 05, 02:14)
Brolis keliskart mano maziuka Teo pavadino,staigiai isaiskinau"kas su kuo valgoma"tai dabar pilnu vardu vadina ir liezuvis nenuluzta ax.gif



Pazistu viena seima, kurioj Teodora tik Teo vadina - visi.. doh.gif Kosmaras kazkoks schmoll.gif
Atsakyti
Man nieko baisaus trumpinti vardai, as turiu du vardus todel dazniausiai jai kas pasaukia arba greitai nori kanors paklaust kreipiasi pirmu,o savo naujagimei idejau Milenos varda su ta mintim, kad visi Mila vadintu, nes man taip graziau skamba tiesiog nenorejau trumpinio uzrasyt, pilnas vardas prie pavardes labiau tinka ir kur kas tvarkingiau skamba, tiks kai bus uzaugus ir nores kam nors prisistatyt smile.gif Gales paaugus pasirinkt kaip ja vadint
Bet as asmeniskai uz trumpinius, juk tai taspats kaip mazybines formos, nejau nevadinat svelniai savo vaiku iskraipydamos varda pvz. jai mergyte Simona tj juk svelniai Simute pavadinat o ne Simonute smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emigrante @ 2009 04 04, 23:52)
Mano dukryte Austėja, bande giminaiciai Austė vadinti, tiesiai sviesiai atkertu, jog ji yra Austeja o ne Auste ir viskas, kovoju net ir kaip.

o kodel pati trumpinate i auste? (parase tai austute) g.gif
QUOTE(NežudykStrazdoGiesmininko @ 2009 05 05, 18:57)
savo naujagimei idejau varda

ar dar neiskrito?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l'eau: 05 gegužės 2009 - 18:20
mano sese Austeja, tai kazkaip niekas jos vardo netrumpina, net mokykloj Austeja vadina. o mes dukra pavadinom Juste kad jau nebebutu ka trumpinti, Justina kazkaip nelipo, o ir pagalvojom kad vistiek Juste vadins 4u.gif
Atsakyti
Vardas yra vardas. Kokia prasmė pavadinti vaiką ilgu vardu ir vis tiek jį trumpinti? Ypač baisu, kai trumpina patys tėvai. Tada iš kart vadinti trumpu vardu reikia.
Nežinau, bet mano abu vaikai pavadinti ilgais (triskiemeniais, lietuviškais) vardais. Ir niekam - šeimoje, giminėje, vaikams tarpusavyje, nekyla minčių juos trumpinti. Aišku, draugų tarpe pasitaiko visko, ypač paauglystėje. Bet tai laikinas etapas.
Atsakyti
O mes savo vaikinui ir taip gan ilgoka varduka prailginame saukdami - Eimantukini ax.gif
Atsakyti
aš savo sūnu pavadinau Justu vistieks nieks nevadins justinu smile.gif
Atsakyti
Svarbiausia yra, kaip patys tevai savo vaikus vadina. Abieju mano vaiku ilgi vardai ir as ju netrumpinu. Todel niekada negirdejau, kad ir kiti juos trumpintu.
Atsakyti
Aisku graziau kaip netrumpina.
Atsakyti
Na taip, graziau skamba pilnas vardas...Bet negalima gi uzdrausti trumpinti vardus... blink.gif jeigu nepatogu pvz rolleyes.gif as manau, kad tai yra visai normalu smile.gif darzelyje, mokykloje, kieme vistiek trumpins, vadins kaip patogiau ax.gif ir nejaugi namuose netrumpinat, nevadinate vaiku mazybiniais vardais? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(LapeUrsa @ 2009 05 13, 22:48)
nejaugi namuose netrumpinat, nevadinate vaiku mazybiniais vardais? rolleyes.gif

Netrumpinam, o mazybiniu vardu kreipiames. Tik kad Motiejukas netrumpesnis uz Motieju smile.gif
Atsakyti