Įkraunama...
Įkraunama...

MONTON

nepatinka Monton stilius, labai jau retai ten pamatau kazka normalesnio
Atsakyti
mano nuomone sioje parduotuveje viskas blogai-medziagos,siules,spalvos,kainos,zodziu,viskas. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Bittersweet @ 2009 09 24, 18:14)
nepatinka Monton stilius, labai jau retai ten pamatau kazka normalesnio

As speju parde orientuota i vyresnio amziaus damas biggrin.gif
As irgi retai matau,dazniausiai patinka marskinukai kokie "kulturingi" i darba smile.gif
Atsakyti
Kartais būna vienas kitas įdomesnis daiktas, bet šiaip gana nuobodūs drabužiai.
Atsakyti
QUOTE(DUTĖ BARBIDUTĖ @ 2009 09 24, 17:20)
mano nuomone sioje parduotuveje viskas blogai-medziagos,siules,spalvos,kainos,zodziu,viskas. schmoll.gif

dėl medžiagų ir siūlių, nesutikčiau ax.gif
Atsakyti
O man dazniausiai daug kas patinka, nors nesu pagyvenus dama biggrin.gif Bet gal didziaja laiko dali praleidziu ofise ir privalau rengtis dalykiskai, taj... ax.gif O laisvalaikiui tai jau rubelius ne ten dazniausiai renkuosi tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
a sakot oreintuota i vyresnias damas viskas? g.gif o keista, nes tai turetu but jaunimui skirtas prekinis zenklas biggrin.gif

zodziu kas klauset, del prekiu papildymo- tai ju tik mazeja visada, nes prekes vis tik like nuo vasaros, nauju ju jau niekas nebepasiuna smile.gif
Atsakyti
O man labai patinka, as nemazai ten drabuzeliu randu... Turiu is sios parduotuves bliuskyciu, marskinuku, sijonu, kelniu, striuke... siaip striuke tokios kokios norejau tai tik ten radau g.gif Nors nesu as pagyvenus, tik stilius mano klasikinis.
Ir nesiojasi ma gerai, nei burbuliuojasi kas, nei tamposi, nei yra nei blunka, nu nzn...
Atsakyti
QUOTE(Insa @ 2009 09 25, 19:14)
a sakot oreintuota i vyresnias damas viskas? g.gif  o keista, nes tai turetu but jaunimui skirtas prekinis zenklas biggrin.gif

Kodel sakot turetu buti?
Man atrodo jaunimui effigy,stradivarus,bershka,terranova,new yorker...
Gal as klystu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2009 10 01, 15:55)
Kodel sakot turetu buti?
Man atrodo jaunimui effigy,stradivarus,bershka,terranova,new yorker...
Gal as klystu g.gif



na todel, kad jie taip sako biggrin.gif kad prekinis zenklas jaunimui smile.gif na ne taip gal pasakiau smile.gif na tas mano jaunimas kazkur iki 30 metu biggrin.gif na ne paaugliams ( kaip bershka, stradivarius, ir visa kita ka isvardinai smile.gif
Atsakyti
O man Montont - universali parduotuvė. Puiki vieta darbo aprangai pirktis - draugės ten dažniausiai lekia pirkt. Būna, kad ir pati randu sau ką nors mielo. Radau nuostabius saulės akinukus, mačiau nemažai gražių palaidinių, batukų. O ir mano mama ten mėgsta apsilankyti ir randa sau mielų rūbelių rolleyes.gif
Atsakyti
man patinka si parduotuve,rubai geros kokybes,tik pas mus, Panevezio mieste,mazas pasirinkimas ir tikrai per daug tu ''offisiniu''drabuziu.Susidaro toks ispudis,kad musu mieste visos damos tik siltai ''offiseliuose''sedi biggrin.gif
Atsakyti