QUOTE(safarikids @ 2005 09 29, 13:07)
Ankstesniame tavo poste įskaičiau ironiją, nemaniau, kad iš tikrųjų galima rasti kriterijus, pagal kuriuos lentynoje "tinka" arba "netinka".
Man asmeniškai bet kokia knyga (bet kokiais viršeliais), yra daiktas, kuris "niekaip nepanaudotinas buityje".
tai aišku, kad daug kur kalbėjau su ironija
netgi kai pirkau tą knygą (apie kurią išsakyta mano nuomonė pagyvino mūsų diskusiją - sutikit su tuo

), aš maniau, kad pagaliau po keturių istorijos studijų metų galėsiu paskaitinėti knygiūkštę, kuri manęs neįpareigos kažkokiems apmastymams ar referatų rašymui.
juolab, kai parašiau apie ją savo nuomonę, net neužsukdavau daugiau paskaitinėti šito skyrelio, negalvojau jūsų gerbiamosios suerzinti ar supykdinti..
o kai šiandien paskaičiau ką jūs prirašėte mano adresu, net pietaut noras dingo
bet aš vis tiek manau, kad "sidro namų taisyklės" ar netgi ta pati "prada" yra labai GRAŽIOS knygos su gražiais viršeliais. be be be
o panaudoti buityje galima knygą trinktelint į stalą, kad mylimas vyras mažiau cypautų, kai skaitai susidomėjusi įdomią knygą. juk koks efektas būtų kai trankaisi žurnalu