Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 43

QUOTE(kasiopeja @ 2009 04 28, 14:38)
drąsiai, tik velėną sudėk aukštyn kojomis, t.y. šaknimis į viršų  4u.gif

labai gerai susimacavoja,as taip darau rolleyes.gif

Ka daryt su Amsiejaus persiku-ne vieno pumpuriuko schmoll.gif ,gal jau mest lauk ir sodint ka nors i jo vieta? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozamunda: 28 balandžio 2009 - 20:32
QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 04 28, 19:30)
Nusipirkau turgelyje, sakė žydi šviesiai mėlynai, šeimoj praminė "vilko akimi". Gal atpažinsite iš lapų:
user posted image  user posted image  user posted image
Klausiau, gal sibirinis vilkdalgis, dievagojosi, kad ne...

Pagal lapus tai sibirinis vilkdalgis.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 04 28, 13:54)
tikrai gyvas  mirksiukas.gif tokį pridvėsusį ir parsivežėme.

specialiai dėl tavęs nufotkinau savąjį. Šian atrodo taip:
user posted image
( nepatinka man tas taviškio rudumas g.gif )

QUOTE(apelsine @ 2009 04 28, 14:52)
<...>
Persiprasau, kad isiterpiau  blush2.gif

nepamiršk pastoviai čia to kartoti - daug kas augina, ir vien paminėjus augalo pavadinimą, būt gerai, kad kas vis priminimą duotų ( o šiaip, nevalgom dar krūmų blush2.gif )

QUOTE(vida777 @ 2009 04 28, 17:16)
Kad jau visos rodosi, rodausi ir as ...
<...>

Kokia tulpių spalvytė įdomi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2009 04 28, 14:37)
labai graži  wub.gif

Man ir į japoninę panašu smile.gif

išduok, ką darei pernai metais, kad tiek daug žiedų sukrovė bigsmile.gif



Isduosiu biggrin.gif
Nieko nedariau, Bet va su samanom tai kariauju, zeme pas mane labai rugsti, matomai jai patiko; as ir pati nesitikejau siemet ziedu, pamaciusi pumpurus galvojau kad ten lapeliai. smile.gif

Ir siandien vaikscioju aplink negaliu atsiziureti, o kvepia ji man- jazminais
Papildyta:
[quote=DeeDee,2009 04 28, 22:51]
specialiai dėl tavęs nufotkinau savąjį. Šian atrodo taip:
user posted image
( nepatinka man tas taviškio rudumas g.gif )
o kas ten pas tave apie ozeksni bigsmile.gif , naturalus kankoreziai, nu super atrodo smile.gif ; Ar pati rinkai ? ar yra tokiu kur nors pirkt?
Atsakyti
QUOTE(Neri29 @ 2009 04 28, 22:21)
  o kas ten pas tave apie ozeksni  bigsmile.gif , naturalus  kankoreziai, nu super atrodo smile.gif ; Ar pati rinkai ? ar  yra tokiu kur nors pirkt?

pasakoju iš eilės - ten yra bendras plotelis, kuriame auga rododendrai, keli spygliuočiai, keli lapuočiai krūmai, viržiai ir erikos - tais visas tas plotelis padengtas natūraliu mulču ( pušų žievė iš TP), o ant viršaus konkorėžiai. Pati rinkau wink.gif Labai pasistengus, galima būtų rasti vietą, kur pardavinėja ar atiduoda, pati dar to neieškojau, ale jau šį sezoną teks rimčiau pasidomėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 04 28, 20:51)
( nepatinka man tas taviškio rudumas  g.gif

o taviskis turbut ziema neparaudonuoja?
as turiu toki, panasus i tavaji (naturali spalva zalia-balta), taip pat turiu zalia-geltona, kuris ziema stipriai paraudonuoja, ir pavasari atrodo toks rudokas g.gif .

Jooo, tulpiu spalva tokia bordo-baklazanine wub.gif .


QUOTE(Neri29 @ 2009 04 28, 21:21)
Ir siandien vaikscioju aplink negaliu atsiziureti, o kvepia ji man- jazminais

ir zvaigzdine magnolija kvepia jazminais, bet pas tave tikrai ne zvaigzdine wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 04 28, 19:28)
pasakoju iš eilės - ten yra bendras plotelis, kuriame auga rododendrai, keli spygliuočiai, keli lapuočiai krūmai, viržiai ir erikos - tais visas tas plotelis padengtas natūraliu mulču ( pušų žievė iš TP), o ant viršaus konkorėžiai. Pati rinkau wink.gif Labai pasistengus, galima būtų rasti vietą, kur pardavinėja ar atiduoda, pati dar to neieškojau, ale jau šį sezoną teks rimčiau pasidomėt  4u.gif


būtu veiksmas vln., galėčiau 'pasiųsti' į tokią vietą, kur nors sunkvežimiais vežk, visiems kankorėžių pakaktų lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(rozamunda @ 2009 04 28, 18:18)
labai gerai susimacavoja,as taip darau rolleyes.gif


o galima tą patį tik lietuviškai? bigsmile.gif

QUOTE(rozamunda @ 2009 04 28, 18:18)
Ka daryt su Amsiejaus persiku-ne vieno pumpuriuko schmoll.gif ,gal jau mest lauk ir sodint ka nors i jo vieta? g.gif


man šituo atžvilgiu pasisekė, maniškis lyg ir nori iš pumpuriukų žalumą rodyti ax.gif Visgi nusipirkau ir priverčiau MB pasodinti hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2009 04 28, 22:54)
būtu veiksmas vln., galėčiau 'pasiųsti' į tokią vietą, kur nors sunkvežimiais vežk, visiems kankorėžių pakaktų  lotuliukas.gif

o tai gal imk ir pasiųsk bigsmile.gif maža ką, gal nuspręsim, kad reikia, pasikinkysim sunkvežimį ir pirmyn biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2009 04 28, 19:56)
o tai gal imk ir pasiųsk bigsmile.gif maža ką, gal nuspręsim, kad reikia, pasikinkysim sunkvežimį ir pirmyn biggrin.gif


Viena tokių vietų yra Karoliniškėse, prie Karoliniškių Maximos ar TV bokšto tokie pušynai, kad ojojoj... Mašiną galima Sausio 13-osios g. palikti prie "kosminio" vaikų darželio (ten kaip tik rami ir tuščia stovėjimo aikštelė) ir maišais apsiginklavus pirmyn į mišką thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2009 04 28, 23:21)
Viena tokių vietų yra Karoliniškėse, prie Karoliniškių Maximos ar TV bokšto tokie pušynai, kad ojojoj... Mašiną galima Sausio 13-osios g. palikti prie "kosminio" vaikų darželio (ten kaip tik rami ir tuščia stovėjimo aikštelė) ir maišais apsiginklavus pirmyn į mišką  thumbup.gif

dėkui 4u.gif žinią "suku ant ūso", maža kaip pasisuks norai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2009 04 28, 22:54)
o galima tą patį tik lietuviškai?  bigsmile.gif

atsirado mat Aldonas Pupkis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(rozamunda @ 2009 04 29, 03:46)
atsirado mat Aldonas Pupkis tongue.gif


nuoširdžiai - nežinau tokio žodžio prasmės 4u.gif
Atsakyti