Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 43

QUOTE(vida777 @ 2009 04 28, 22:44)
o taviskis turbut ziema neparaudonuoja?

gal keli lapukai ir buvo paraudonavę, bet vakar specialiai ir fotkinau, kad parodyt kaip dabar atrodo - kai dar matosi senieji lapukai ir švieži skleidžiasi. Prieš pasirodant naujiems, tas žalumas vos vos pageltęs buvo ( nuotraukoj galima įžiūrėt ). Būčiau žinojus, kad natūraliai būna toooks rudas, niekad nebūčiau siūlius gyvatvorei schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 04 28, 17:16)
Kad jau visos rodosi, rodausi ir as ...
Neplanuota kompozicija - tulpes turejo zydeti kartu su tokiais cesnakais, jos kartu i viena inda su jais pasodintos (tie ilgesni truputi susisuke lapai) , o gavosi - su rudgrudele. Stai ir tikek, ka raso ant pakuociu  doh.gif . I desine nuo tulpiu - cesnakas (is rokoko), uz cesnako margalapes gebenes lapeliai geltonuoja, buvo jau aukstoka, bet apsalo. Nukarpiau sakeles, ir kad eme naujus ugliukus leisti  thumbup.gif :

user posted image

Labai graži neplanuota kompozicija wub.gif Balta rūdgrūdėlė su baltais tulpių pakraštėliais labai gražiai dera.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2009 04 28, 21:15)
Pažystu Julių gerai, daug augalų perka iš manęs, ieško įdomybių, praktiškai superka visus rečiausius augalus.

Mat kaip. As tai jo nepazistu, tik zinau ir pro jo namus daznai pravaziuojam, nes visai netoli gyvenam. Idomiai zmogus pomegius suderines: baikeris - gelininkas. Vienu zodziu, tai kas auga pas ji, turetu gerai augti ir pas mane. Nes zeme mano kaime ne dovanele, nebent jis visam sklype keite ja, kas realu atsizvelgiant i tai, kad jam tai ne problema butu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 04 29, 09:13)
Mat kaip. As tai jo nepazistu, tik zinau ir pro jo namus daznai pravaziuojam, nes visai netoli gyvenam. Idomiai zmogus pomegius suderines: baikeris - gelininkas. Vienu zodziu, tai kas auga pas ji, turetu gerai augti ir pas mane. Nes zeme mano kaime ne dovanele, nebent jis visam sklype keite ja, kas realu atsizvelgiant i tai, kad jam tai ne problema butu.  ax.gif

Kad jau prakalbom apie tą personą blush2.gif teko kelis kartus bendrauti, senokai jau, labai nustebau, kad mėgsta augalus, nes prisiminimai ne patys maloniausi unsure.gif
Bet aplinka, kiek žurnaluose mačiau, gražiai sutvarkyta, o dar jei viskas pačio rankomis, verta pagarbos smile.gif
O dėl žemės pakeitimo, visai nenustebčiau, kad būtų pagerinęs visą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2009 04 29, 08:03)
nuoširdžiai - nežinau tokio žodžio prasmės  4u.gif

paraidziui-susiprieskoniauja lotuliukas.gif

DEE DEE oro_buckis.gif ,taviskes hortenzijos jau vietoj tupi rolleyes.gif .Taip ir augs tautu draugystes darzelis,kas is Knifofijos,kas DeeDee,dar tikiuos ka nors is kitu merginu rutadarziu prigriebt ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 04 29, 07:25)
Būčiau žinojus, kad natūraliai būna toooks rudas, niekad nebūčiau siūlius gyvatvorei  schmoll.gif

neeee, tas kur gyvatvorei tinka, auga staciau, nei sitie sliauziakai, didesniais lapeliais su daug geltonos spalvos ziema vasara wub.gif
http://images.google...p...DN&start=90

sitas neaukstas auga, bet visa laika buna labai grazios ryskios spalvos:
http://images.google...p...DN&start=90

Atsakyti
turiu įtarimą, kad rudavimo priežastys glūdi visai kitur bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 04 29, 09:27)
turiu įtarimą, kad rudavimo priežastys glūdi visai kitur  bigsmile.gif

turiu ir as toki pat itarima...
o apie ozeksniu veisles cia tik taip, profilaktiskai ax.gif .
Atsakyti
gal galit pasakyt kas cia per gele? g.gif
user posted image

Anyta ant kapu nupirko, tai pazadejau issiaiskint kas cia tokia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 04 29, 10:35)
turiu ir as toki pat itarima...
o apie ozeksniu veisles cia tik taip, profilaktiskai  ax.gif .

na na, pasidalink, maniškis kolkas tik dėl saulės-didesnio šešėlio sukasi. Turiu du vienodus krūmus, vakar rodžiau tą, kuris nuo pasodinimo pradžios augo vienoj ir toj pačioj vietoj, visiškoj saulėkaitoj, antrasis laikinai ( gerą pusmetį) augo didesniam šešėly. Tai tas antrasis tikrai, kad buvo paraudonavęs, perkėliau į saulėkaitą ir baigėsi 'negražumai' bigsmile.gif

Super, visada smagu praplėsti akiratį bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2009 04 29, 07:38)
Anyta ant kapu nupirko, tai pazadejau issiaiskint kas cia tokia ax.gif


ui, patinka man tokie pirkimi. Mano pačios bobutė prieš kelias dienas man kvietkelį davė lauktuvių - pirko turguj, pavadinimo nežino... tiesiog jai kita bobutė-pardavėja sakė, kad labai gausiai ir gražiai žydi baltai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2009 04 29, 09:48)
ui, patinka man tokie pirkimi. Mano pačios bobutė prieš kelias dienas man kvietkelį davė lauktuvių - pirko turguj, pavadinimo nežino... tiesiog jai kita bobutė-pardavėja sakė, kad labai gausiai ir gražiai žydi baltai  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti