Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 43

QUOTE(Dacor @ 2009 05 01, 17:11)
Merginos, patarkit. Uzpylem zemiu naujai (apie 5 cm.) , velenos dideles dar nebuvo, tik zoliu siek tiek priauge. Ar verta seti zole dabar , ar laukti kol islys senu zoliu (visokios pienes ir kitos ilgasaknes) ir jas purksti naikinimui o tik tada seti?

antrasis atvejis.

QUOTE(rukutukas @ 2009 05 01, 19:02)
Labai ačiū už nuomonę  4u.gif aš kažkaip nepagalvojau , kad jis rėž taip akis

nurink mulca, ir uzpilk kapu substrato [jis pats tamsiausias, juodas] pakankamai nemazai -PAMATYSI! wub.gif
pas mane irgi pilkos trinkeles bei cementiniai takai - sis mulciavimo budas atrodo labai gerai. blush2.gif

apvalu gelyneli neikuo neskirk [plastikinemis juostomis ar pan]- visai nesunku pjauti veja norimais vingiais, ir to tereikia 2-3 kartus per sezona maximum
yra pirkti toks irankis vejai rezti - juo ir is trinkeliu tarpu patogu krapstyti zoles. atrodo kaip plokscias metalinis status kampas prie koto/rankenos.

ir pagalvok apie daugiamecius ziedelius paivairinimui. 4u.gif

QUOTE(rasa32 @ 2009 05 01, 21:37)
Truputi patersiu eteri savo vazonais blush2.gif

labai smagus vazoneliai thumbup.gif
Atsakyti
Aciu, Rokoko 4u.gif
Atsakyti
Rasa32, turiu klausimuka blush2.gif Gerai neiziurejau, kokie ten pas Jus akmenukai? ir gal pasakytumete kur juos isigijote? Aciu 4u.gif
Atsakyti
Norėčiau paklausti jūsų patarimo blush2.gif Ar galima kolektyviniuose soduose patvorį apsisodinti vakarinėmis tujomis (norėtūsi šiek tiek pasislėpti nuo kaimynų akių ir tuo pačių užmaskuoti "tupyklą",kuri pastatyta šalia vaikų aikštelės vos 1,5 metro nuo tvoros),bet tuomet palei patvoty auginami jų gėlynai pusdienį lindėtų pavėsyje doh.gif Dabartinis tujų aukštis būtų apie 40cm,sodintume tarpais 40cm,tik va nežinau kokiu atstumu reikėtų sodinti nuo tvoros.Padėkit,labai lauksiu jūsų patarimo ax.gif
Atsakyti
Labukas visoms gėlininkėms biggrin.gif

QUOTE(rasa32 @ 2009 05 01, 23:37)
Truputi patersiu eteri savo vazonais blush2.gif

user posted image

Labai gražu wub.gif

QUOTE(rokoko @ 2009 05 02, 01:13)

nurink mulca, ir uzpilk kapu substrato [jis pats tamsiausias, juodas] pakankamai nemazai -PAMATYSI! wub.gif
pas mane irgi pilkos trinkeles bei cementiniai takai - sis mulciavimo budas atrodo labai gerai. blush2.gif

apvalu gelyneli neikuo neskirk [plastikinemis juostomis ar pan]- visai nesunku pjauti veja norimais vingiais,  ir to tereikia 2-3 kartus per sezona maximum
yra pirkti toks irankis vejai rezti - juo ir is trinkeliu tarpu patogu krapstyti zoles. atrodo kaip plokscias metalinis status kampas prie koto/rankenos.

ir pagalvok apie daugiamecius ziedelius paivairinimui. 4u.gif


Dėkui už patarimą , reiks pasinaudoti 4u.gif kadangi gėlininkės iš manęs , kaip iš karvės balerina blush2.gif , tai laabai dėkinga už patarimus 4u.gif

O su tuo įrankiu galėčiau net samanas iškrapštyt iš trinkelių tarpų thumbup.gif net nežinojau , kad toks yra , aš su peiliu vargau kiek , dėl samanų doh.gif

unsure.gif Aš tai pagalvočiau jei daeitų dagalvot ax.gif biggrin.gif , bet net minties neturiu kur tas daugemetes sodint ir kokias , man reik vos ne su pirštu parodyt, kur ir kokias blush2.gif Gal kas paprotys mane rolleyes.gif būčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
rokoko, ar tavo gencijonas dar gyvas ? As savaji galutinai identifikavau - Gentiana acaulis! Jam reikia rugscios dirvos... nu pataikiau kaip akla vishta thumbup.gif . Pries tai augo tokiame pusiau molyje ir nezydejo, o cia is karto suzydo, nors ir saules atokaitoje vargselis kepa:

user posted image

Buvau praeita savaitgali botanikos sode, uzmaciau tooookius "kotus" be lapu bigsmile.gif , tik niekur neradau korteles su pavadinimu:
http://i199.photobuc...77/IMG_7087.jpg
http://i199.photobuc...77/IMG_7087.jpg


Atsakyti
Kažin neišdergiau savo rožyną pastačius tuos akmenis ir pasodinus tas gėlytes unsure.gif 4u.gif gal pakeist ką reik bigsmile.gif user posted image
Atsakyti
nu neisdergei.. Jei tau grazu - kas gali pasakyti, kad blogai?
Kai einu pro kaimynus, tai tie status akmenys kaip grazus kapeliai atrodo..
Atsakyti
QUOTE(DRUGELIS DRAUGELIS @ 2009 05 02, 09:55)
Norėčiau paklausti jūsų patarimo blush2.gif Ar galima kolektyviniuose soduose patvorį apsisodinti vakarinėmis tujomis (norėtūsi šiek tiek pasislėpti nuo kaimynų akių ir tuo pačių užmaskuoti "tupyklą",kuri pastatyta šalia vaikų aikštelės vos 1,5 metro nuo tvoros),bet tuomet palei patvoty auginami jų gėlynai pusdienį lindėtų pavėsyje  doh.gif  Dabartinis tujų aukštis būtų apie 40cm,sodintume tarpais 40cm,tik va nežinau kokiu atstumu reikėtų sodinti nuo tvoros.Padėkit,labai lauksiu jūsų patarimo ax.gif

Labai labai laukiu jūsų patarimo.Nenuvilkite...... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2009 05 02, 11:23)
nu neisdergei.. Jei tau grazu - kas gali pasakyti, kad blogai?
Kai einu pro kaimynus, tai tie status akmenys kaip grazus kapeliai atrodo..

Kai žiūriu kitų foto , man visaks beveik gražu , o savo tai vis kažkas negerai , atrod kažkas ne taip ax.gif Na lygtais niek nepakasiau ten ax.gif na nebent iš mamos kaimelio atvežtą trąšą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rukutukas @ 2009 05 02, 10:19)
Kažin neišdergiau savo rožyną pastačius tuos akmenis ir pasodinus tas gėlytes  unsure.gif  4u.gif gal pakeist ką reik  bigsmile.gif

ax.gif na akmenys rozyne lyg ir nelabai tinka,taviskiai nedideli issiples rozes -nebesimatys ju...o vietoj tu gelyciu labiau tiktu levandos,sitos gelytes prapuls po roziu krumais...kiek suprantu cia uolaskeles-tai alpinariumo augaliukas mirksiukas.gif cia tik mano nuomone,gali ir nesutikt mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DRUGELIS DRAUGELIS @ 2009 05 02, 10:29)
Labai labai laukiu jūsų patarimo.Nenuvilkite...... verysad.gif


Kolekt. soduose medziai nuo kaimyno ribos turi buti sodinami 3m atstumu. Su visais istatymu pacitavimais ir smulkmenom gali paskaityti apie tai Rojaus soduose.
Papildyta:
QUOTE(rasa32 @ 2009 05 01, 22:37)
Truputi patersiu eteri savo vazonais blush2.gif

[


Puikus vazonai. Pati mixavai?
Papildyta:
QUOTE(Wolke @ 2009 05 02, 11:39)
ax.gif na akmenys rozyne lyg ir nelabai tinka,taviskiai nedideli issiples rozes -nebesimatys ju...o vietoj tu gelyciu labiau tiktu levandos,sitos gelytes prapuls po roziu krumais...kiek suprantu cia uolaskeles-tai alpinariumo augaliukas  mirksiukas.gif cia tik mano nuomone,gali ir nesutikt  mirksiukas.gif  4u.gif


Pritariu. Be to, rozes tresiamos ir gan intensyviai, o kiliminukams gimta vieta yra skurdi dirva. Kaip tai suderinsi?
Atsakyti