Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 43

QUOTE(sobieska @ 2009 04 30, 16:08)
Panos, ar ne per vėlu purkšti rožes vario sulfatuuuuuu ploja.gif

As siandien nupurskiau savo rozes vario sulfatu ir purksiu periodiskai visa vasara, nes ant didziosios vel miltlige pasirode. Gerai, kad siandien diena nevejuota, nes kuo bepurksciau ir pati visko gaunu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginux @ 2009 04 30, 15:58)
sumasciau kad gal visai nieko butu issikasti maza baseineli, bet tikrai maza, nes turiu maza vaikiuka tai bijau kad jis i ta baseiniuka neiropotu ir nenutiktu nelaime

mažas vaikas gali nuskęsti ir mažame bei negiliame baseinėlyje - pakanka vos 10cm gylio vandens telkinuko ar kur neatsargiai palikto kibiro su vandeniu... Aš geriau palaukčiau kol paaugs vaikai ir tada daryčiau normalaus dydžio vandens telkinėlį. Be to, kuo mažesnis vandens telkinys, tuo sunkiau švarų vandenį jame palaikyti (didesniuose lengviau nusistovi eko-pusiausvyra, galima apgyvendinti žuvis ir t.t.). Jei norisi vandens, gal geriau pasidaryti pvz. trykšlį (tokį kaip fontanėlį iš po žemės, kai vanduo iškart pvz. per akmenukus susigeria ir subėga į užkastą rezervuarą)? Gal net ir itin seklus upeliukas būtų tinkamas variantas... g.gif

http://farm1.static....dd468c2.jpg?v=0 - panašiai kaip čia, tik nebūtinai tas burbulas - srovelė gali kilti tiesiai iš žemės, o aplink plotelis akmenukų. Variantas tą srovę paleist trykšt iš girnapusės skylutės, o aplink ją dar akmenukų plotelį papilt. Priklausomai nuo to, kiek būtų iškištas/neiškištas vamzdelis iš žemės ir srovės pobūdis keičiasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smėlio smiltelė: 01 gegužės 2009 - 07:16
http://s565.photobuc...s/ss98/fazanas/

Bandžiau, bandžiau žaisti su nuotraukomis ir kažkas gavosi, tik nežinau ar jūs matysite.
Kaip jums atrodo mano vėja ne per reta, ji pernai sėta. Maniškis ramina, kad pradėjus pjauti viskas susitvarkys. Ar jis teisus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fazanas: 01 gegužės 2009 - 10:19
kas ta geltonai zydinti gelyte g.gif pirkau kaip zemaugi augaliuka...o isaugo tai va koks krumas
user posted image

zydi zalialape heuchera (katinui butinai reikejo pakliut i kadra doh.gif )
user posted image

o kada zydi raundonlape heuchera g.gif (cia pas mane antram plane uz azalijos rolleyes.gif )
user posted image
Atsakyti
Bandžiau keisti pagal jūsų patarimus , bent jau minimaliai , gal labai neišpeiksit blush2.gif
Čia kampas , ten kur juoda žemė užsėjau žolę ax.gif user posted image
O čia bandžiau maskuot kuro talpyklą, foto iš vieno ir kito galo blush2.gif user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE
kas ta geltonai zydinti gelyte  pirkau kaip zemaugi augaliuka...o isaugo tai va koks krumas

Labas rytas, bijau suklaidinti, bet man rodos tai sitas augaliukas http://images.google...q...sa=N&tab=wi
Pas mama irgi toks auga (bent jau pernai augo...) ir visai nezemas buvo smile.gif Bet gal ir ne tas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 04 30, 07:51)
O mano cesnakai lapus isleido, o apie zydejima net negalvoja  unsure.gif pas mane yra gigantea, kerataviens... ar kaip ten ir dar kazkokie.

didysis gigantea netrukus zydes.
keratavio geguzes gale - birzeli.

QUOTE(Wolke @ 2009 05 01, 11:54)
kas ta geltonai zydinti gelyte  g.gif pirkau kaip zemaugi augaliuka...o isaugo tai va koks krumas
user posted image

o kada zydi raundonlape heuchera  g.gif  (cia pas mane antram plane  uz azalijos  rolleyes.gif )
user posted image

geltona - uolinis laibenis [lot. alyssum saxatile] jei lapukai vos vos pilkumo turi
gal jam saules per mazai buvo, stiebesi i sviesa, ir isstypo.. g.gif

raudonlapes heiheros zydejima sunku ir pastebeti - toks jis nereksningas-smulkus ziedeliai ant plonycio koto. esme lapuose.

QUOTE(rukutukas @ 2009 05 01, 12:08)
Bandžiau keisti pagal jūsų patarimus , bent jau minimaliai , gal labai neišpeiksit  blush2.gif
Čia kampas , ten kur juoda žemė užsėjau žolę  ax.gif user posted image
O čia bandžiau maskuot kuro talpyklą, foto iš vieno ir kito galo blush2.gif user posted image
user posted image

viskas grazu - aplinka, pastatas, bet jau tas raudionas isteriskas mulcias!!! doh.gif labaiblogai, mano nuomone
Atsakyti
Merginos, patarkit. Uzpylem zemiu naujai (apie 5 cm.) , velenos dideles dar nebuvo, tik zoliu siek tiek priauge. Ar verta seti zole dabar , ar laukti kol islys senu zoliu (visokios pienes ir kitos ilgasaknes) ir jas purksti naikinimui o tik tada seti?
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2009 05 01, 15:39)
viskas grazu - aplinka, pastatas, bet jau tas raudionas isteriskas mulcias!!! doh.gif labaiblogai, mano nuomone

Labai ačiū už nuomonę 4u.gif aš kažkaip nepagalvojau , kad jis rėž taip akis blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Mes taip pat turime savo mielą kampelį blush2.gif
Praėjusiais metais pavasarį padarėme su žieve, bet po žiemos ji nelabai kaip atrodė, tai pakeitėm į akmenis 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
balandžio mėn. žiedai:
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Truputi patersiu eteri savo vazonais blush2.gif

user posted image
Atsakyti