Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė (kandidomikozė)

Aš pvz pavydžiu toms, kurioms tai kartojas bent kas kažkiek laiko, pvz gali būt ramios bent mėnesį, du. Gali užėjus norui imt ir pasimylėt be "palauk nueisiu į vonią apsipraust". Aš šito džiaugsmo nesu patyrus, gal todėl laikau save frigidiška? Nežinau, ar tai pienligė (kai tyriausi kažkada, buvo pienligės ir BV "derinys") ar kažkas pan, bet nors išskyrų ir kartais nebūna, bet kvapas... na, kai niekuo nesergama, jis tikrai toks neturi būti. Pas gyd nebeverta kreiptis, nes nieko naujo nepasakys ir neišrašys.
Atsakyti
QUOTE(sypsiukas @ 2009 10 19, 12:44)
Sveikutes, jungiuosi i jusu buri...
mane sudomino fitoterapeutas? kur toki butu galima rast pvz.klaipedoj? ir kiek kainuoja tyrimai?


jei nieko nepainioju, tai fitoterapijos kabinetas yra toje poliklonikoje prie Pajūrio mugės. nebežinau kaip ji besivadina. doh.gif

norėjau paklausti apie Nystatin vaistus. ar kas naudojot? užsisakiau tepaliuko, parvežė tabletes. mąstau dabar tinka jos nuo pienligės geriant ar ne unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(tokia @ 2009 10 20, 16:09)
jei nieko nepainioju, tai fitoterapijos kabinetas yra toje poliklonikoje prie Pajūrio mugės. nebežinau kaip ji besivadina.  doh.gif

norėjau paklausti apie Nystatin vaistus. ar kas naudojot? užsisakiau tepaliuko, parvežė tabletes. mąstau dabar tinka jos nuo pienligės geriant ar ne  unsure.gif

TAIP,JIS NUO PIENLIGES,SENAS RUSISKAS VAISTAS,JEI KAS ZINO,TAI JUG VK.SUTRYNE BERDAVOM ANT LIEZUVIO NUO GRYBELIO.AS IR JI NAUDOJU,NES TOS ZVAKUTES NEPADEDA,O JOSE IRGI YRA NISTATINO,IR DAR VISKO,IR AISKU KAINA DIDELE.tAIGI AS JI GERIU PO 1 TABL 2 KART,NORS KITI GERIA 3 KART.IR DAR ISBANDZIAU TOKI RECEPTA SAU,PUSE TABL VAKATE TEN...VIETOJ ZVAKUTES.NA TAIP KELIS VAKARUS KOL KAS SVEIKA
Papildyta:
QUOTE(enrika82 @ 2009 10 19, 12:35)
4u.gif  Sveikos, mane gal metus laiko pastoviai kankindavo niežulys, net nežinau ar tai buvo pienligė, nes isškyru nebudavo per daug, aš ir draugas sugėremė AzitroX antibiotikus, prausdavausi tik su medetku nuoviru, ir gerdavau kas vakara medektu arbata, ir išnyko visos mano bėdos  4u.gif Gal kam padės tokia informacija  4u.gif

TAI JEI PRAEJO PO ANTIBIJOTIKU,TAI CIA BUVO UZDEGIMAS NES ANTIBIJOTIKAI TIK DAR GREICIAU SUKELIA GRYBELI
Atsakyti
nors aš niekad netikėjau, bet man padėjo saldumynų atsisakymas. Anksčiau nevengdavau pyragėlių ir šokolado bet jų kiekį sumažinus iki vieno saldainio per dvi dienas reikalai ryškiai pasitaisė. negaliu sakyt kad visai išnyko bet pasitaisė ženkliai.
Atsakyti
na va ir as si malonuma turedama pasiskaitinejau, ir dauguma sako kad reiktu atsisakyti saldumynu, geriau jau vaisiai. As pati saldumynu beveik nevalgau, tik sololado kartais, bet labai megstu vynuoges ir pastaruoju metu daug ju valhgiau kaip tik kai ta bjaurybe pristojo. Galvoju, juk vynuogese irgi daug cukraus? Aisku nemanau kad cia nuo vynuogiu man tai prasidejo, bet visgi?
Atsakyti
[ na taip,jug ir gyd.rekomenduoja kai gydaisi pienlige nevalgys saldumynu,bulkuciu,nes mieles sake ir skatina grybeli
Atsakyti
nu bandeliu jau bala zino kiek laiko nevalgau
bet su penlige sekmongai toliau gyvenu
maziau sunkiau... doh.gif
dabar kaupiuosi pabandyti su česnaku procedūras ax.gif
Atsakyti
valgyt ji,ar kaip?
Atsakyti
aciu uz info del fitoterapijos kabinetuko, zinau ta poliklinika, reiks siandien uzsukt...

nezinau, kaip jums, bet mane butent ir kankina mieliagrybis..tai gine tik antibiotiku prirase ir vsio... taciau as turiu ir dar viena "drauga" - kankina ir nagu grybelis, tai ten daktare is karto pasake, kad jokiu mieliniu produktu, alaus ir saldumynu... ir jokiu antibiotiku nerase, tik tepaliukus...
matyt, kas kokiam daktarui rupi parduot... ta ir israsineja...

pacios vynuoges gal ir ne kaltos, bet jose esantis cukrus tai tikrai...
ai, kad jau cia nebezinosi ka valgyti... tiek prisiskaiciau... net bulviu reiktu vengti, nes jose esantis krakmolas veliau virsta organizme i cukru...

zodziu reik badaut, busim lieknos, grazios ir sveikos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sypsiukas @ 2009 10 23, 09:11)
zodziu reik badaut, busim lieknos, grazios ir sveikos  biggrin.gif

turbut tikrai tik badauti ir belieka biggrin.gif bet mane tai siutas ima, as ir siaip nei tu saldumynu valgau, nei bandeliu, nes nemegstu, man jau geriau vaisiai ar darzoves. Atrodo tikrai sveikai maitinuosi, ir vis tiek ta bjaurybe lenda. O kitos atrodo ko tik nevalgo ir nieko joms. Ner teisybes gyvenime biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(tokia @ 2009 10 22, 22:44)
nu bandeliu jau bala zino kiek laiko nevalgau
bet su penlige sekmongai toliau gyvenu
maziau sunkiau...  doh.gif
dabar kaupiuosi pabandyti su česnaku procedūras  ax.gif

tokia, kas per proceduos su cesnaku? as esu girdejus kad skiltele reikia siulu perverti ir toliau kaip su tamponu. Bet tai nesiryzau to bandyti, man cesnakas baisus daiktas atrodo, o jei dar issivers is to siulo? unsure.gif
Atsakyti
aš apie česnako procedūras radau būtent šije temelėje
jo reikia dėti kaip tamponą, kai kurios mamos dėjo keliom valandom, kitos visai nakčiai
Atsakyti
QUOTE(tokia @ 2009 10 23, 12:39)
aš apie česnako procedūras radau būtent šije temelėje
jo reikia dėti kaip tamponą, kai kurios mamos dėjo keliom valandom, kitos visai nakčiai

o poveikis koks?
jis gi labai astrus, negali nugrauzti ar dar kokios zalos pridaryti? Ir ar nebuna kad nepavyksta jo istraukti po to?
Atsakyti