Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė (kandidomikozė)

Pirmiausia paklausiau, o po to nepatingėjau perversti visus puslapius. Supratau, kad bandėte. rolleyes.gif
Mano atvejis keistas - niekada nemėgau saldumynų. Ir antibiotikus tenka gerti labai retai, ir kontraceptikus vartojau vos keletą mėnesių per visą gyvenimą. Matyt problema giliau kūne.....
Informacijos anglų kalba labai daug Anti candida diet, o lietuviška:

http://www.homosanit...zes_nugalejimas

Aš nevalgau nieko, kur yra cukraus, kviečių, krakmolo ( batonas, bandelės, makaronai, bulvės), džiovintų vaisių, saikingai morkas, obuolius, šaldytas uogas. O baltyminis maistas yra vienas iš pagrindinių. Perskaičiau apie teoriją, kad ko gero kažkas negerai su fermentais, o jų statybai reikalingos amino rūgštys. O jos juk iš baltymų. Dar Wobenzymą, antioksidantus, polivitaminus, kofermentą Q10 ir, aišku, gausiai česnaką. Vengiu bet kokio kepto maisto.

Bet ta dieta visai nieko - virškinimas pagerėjo, dingo pilvo pūtimas ir žymiai sumažėjo liemens apimtis. Tik problema vis dar neišspręsta...
Atsakyti
kazi kas gali but jei tik niezulys? g.gif nei kvapo nei iskyru... su tais gyd. tai sunku rasti zmoniska... ir laiko reik.. gal kam buvo taip?
Atsakyti
QUOTE(rollick @ 2010 02 16, 13:55)
kazi kas gali but jei tik niezulys?  g.gif nei kvapo nei iskyru... su tais gyd. tai sunku rasti zmoniska... ir laiko reik.. gal kam buvo taip?

Gali būti alergija nuo skalbimo miltelių, nuo įklotų , o gali būti ir infekcijos pradžia ...
Atsakyti
QUOTE(Miamora @ 2010 02 04, 12:15)
Jetus, visa gyvenima buvau, gan stiprios sveikatos, ,mazai sirgau, bet moteriskos ligos parode, kade imunitetas silpnas.. gal kokius vitaminus vartojat?

Buvau gine, sake, kad limfmazgei kirsknyje padideje, matyt del uzdegimo, vel gavau vaistu doze verysad.gif

o limfmazgiai dideja ir nuo imunines nusilpimo
Papildyta:
QUOTE(ievuzas @ 2010 02 13, 22:03)
sveikos, ar gali buti, kad nuo lomexin zvakutes isbere visa veida? nes atsikelusi ryte zuriu, kaip berimas pleciasi po visa veida, o dabar veido oda itin sauna. ne nebezinau ka daryti :/

nezinau,paskaityk salutini poveiki,gal esi linkusi i alergija
man nieko nebuvo
Papildyta:
QUOTE(Dolphin @ 2010 01 22, 20:26)
pastebejau, kad niezejimas dingo man unsure.gif  bet visi kiti blogiai yra.. kvapas tai zudo verysad.gif

tai gal ne pienlige,gali but bakterine infekcija
Papildyta:
QUOTE(rollick @ 2010 02 16, 13:55)
kazi kas gali but jei tik niezulys?  g.gif nei kvapo nei iskyru... su tais gyd. tai sunku rasti zmoniska... ir laiko reik.. gal kam buvo taip?

man jokio kvapo nebudavo,tik niezulys,nes niekad ilgai nelaukiu,pajuntu pirmus simptomus ir anksciau pas gydytoja,o dabar net neiciau,zinau ka naudot,nieko naujo nepasakys.
na va,kaip viena cia rase,brangiu papildu gali dar pasiulyti
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2010 02 17, 12:27)

man jokio kvapo nebudavo,tik niezulys,nes niekad ilgai nelaukiu,pajuntu pirmus simptomus ir anksciau pas gydytoja,o dabar net neiciau,zinau ka naudot,nieko naujo nepasakys.
na va,kaip viena cia rase,brangiu papildu gali dar pasiulyti


o ką naudoji, man jau lomexin nepadeda, dabar nusipirkau macmiror berods unsure.gif
Atsakyti
Jei limfamazgiai padidėję, kol pasieksite gydytoją, reikia atkreipti dėmesį į kepenų darbą. Reikia pagerti kokių tulžį varančių arbatų ar papildų su vaistažolėmis.

Mamiror'ą dažniau skiria prie bakterinės vaginozės, kai kvapas būna labai stiprus.

Bandysiu Bifoval'į pagerti, sako daro stebuklus. Pamatysim.
Atsakyti
QUOTE(nerimastingoji @ 2010 02 17, 14:18)
o ką naudoji, man jau lomexin nepadeda, dabar nusipirkau macmiror berods unsure.gif

jokiu macmimor,tik lomexin as,jau seniai beturejau.anksciau daznai budavo
Atsakyti
Sveikos...

As ir buvau ir berods dar esu pienliges auka.. Man ypac veiksmingai veike Lomexin... vartojau ir voneles "Tantum Rosa", lyg viskas praejo, bet man vel atsinaujina.. Dabar israse macminor ir dar geriu ibuprofena.. Pas mane limfmazgiai padideje, pasak gines - uzdegimas... net jauciu skaisma kirksnyje.. ga;l kazkam panasiai yra? blush2.gif
Atsakyti
Kažkokia velniava. Aš su savo bėdomis apsilankiau pas Vilniaus, Kauno ir Panevėžio daktares ir padariau išvadą, kad padėti ko gero galėsiu tik pati sau.

Pirmiausia reikia suvaldyti stresą ir visokias š. mintis galvoje, nes į tai reaguoja mūsų hormonai. O kai jie išsiderinę, ligos garantuotos.
Po to labai svarbu virškinimas. Jis turi būti idealus. Tuštinimasis reguliarus ir jokių ten pilvo pūtimų. Nereikia vengti riebalų, iš jų galimasi tie patys hormonai, ir riebalai skatina tulžies tekėjimą - akmenligės profilaktikai. Sviestas, aliejai. Tik nieko nekepti!!! Nekepti nei viščiuko, nei paršiuko. Jeigu labai norisi saldumynų - juos valgyti tik ryte, nes vakare suvalgyti jie didins tulžies problemas.

Jei pavyktų šituos du dalykus suvaldyti, problemų turėtų pamažėti.
Atsakyti
g.gif kaip idomu....
Atsakyti
QUOTE(terteliene @ 2010 01 27, 17:44)
Sveikos merginos, turiu ir aš tą bjaurybę... Atsirado po atostogų Turkijoj pirmą sykį - baseinai, jūra matyt apnaikino gerąsias bakterijas ir suvešėjo ji man... Tai irgi keliais vaistais gydžiaus, buvo išnykus, o vėl atsirado po vienintelio nuėjimo į baseiną  verysad.gif Tai bandau su liaudiškom priemonėm kovoti... o kas keisčiausia, tai dar ir kitas problemas gydausi, ir naudoju kartą į savaitę ecocilliną, kuriame tų gerųjų bakterijų yra. Tai man tiesą sakant jo pavartojus kažkodėl paūmėja visi nemalonūs pojūčiai sad.gif
Šiaip tyrimą darė, ėmė tą pasėlį, nieko nerado, bet manau kad klaidingas atsakymas, nes girdėjau kad daug kam nieko neranda, nors visi simptomai yra.

man irgi nuo geruju bakteriju tik pablogeja doh.gif
Man jau kokius tris menesiu tai praeina,tai vel prasideda.O dabar jau dvi savaites kaip negaliu isisgydyt,nebepadeda polygynax verysad.gif .
O kaip tai susije su tulzim?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ragana_ir_lietus: 18 vasario 2010 - 22:00

Ir man beskaitant kilo toks klausimas,o kaip grybelis virksinamajame trakte susijes su grybeliu makstyje ax.gif ?As nesuprantu tos sistemos.Tai grybelis perbega ar kazkaip biggrin.gif
Atsakyti